İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

İki yıldan fazladır bizleri esir alan pandemi koşullarında birbirini unutmayan hemşerilerimiz hem hemşeri camiamızın hemde İslam aleminin bayramını kutladılar..
Bu haber 2021-05-10 16:13:43 eklenmiş ve 461 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

 

İki yıldan fazladır bizleri, insanlığı esir alan pandemi koşullarında

birbirini unutmayan hemşerilerimiz hem hemşeri camiamızın

hemde İslam aleminin bayramını kutladılar..

 

İş, siyaset, sanat, stk dünyasının yanı sıra

bölgemizin önde gelen kanaat önderleri de bayramınızı kutladılar..

Hemşeri camiamızın önde gelenleri 2021 yılı Ramazan Bayramı

kutlama mesajlarında Önemli hususlara değinerek hem hemşeri camiamızın

hemde bütün islam aleminin bayramını kutladılar.. 

 

--Yüzyıllardır dinimizin ilk emeri olan oku’yu yerine getirememe.

--Birbirimizi geliştirmeyi, çocuklarımızı da doğru-dürüst eğitmeyi başaramama..

--Yeryüzünde ırk-ırkçılık başta olmak üzere fesat-fitne çıkaranları engelleyememe..

--ilimde ve bilimde geri kaldık. İlmi-Bilimi-Datayı(bilgiyi) ve parayı ele geçirenler sadece bizim değil dünya insanlığının içine girdiği gaflet uykusundan dolayı tüm dünyaya covit-19 biyolojik-psikolojik saldırısı ile kuşattılar..

--İnsan soyu içine girdiği gerilikler nedeniyle var olma yok olma eşiğinde..

 

Bu dünyanın geçiciliğini-ebediliğini unutmadan ilimde-bilimde, çocuklarımızı eğitmede ve birbirimizi geliştirmede geri kalırsak; bizimle ve dünya insanlığı ile oynayan sergerdeleri çözemesek hem bu dünyamızı hemde öbür dünyamızı kaybediyoruz..

Bayramın bizleri birer İnsan ve birer Müslüman olarak başkalarının dizayn etmediği Allah rızasını herşeyin üstünde tuttan yukarda pek azına dokunduğumuz eksiklerimizi gidermesine vesile olmasını diliyor, hemşeri camiamızın ve İslam Dünyasının Mübarek Ramazan Bayramını kutluyoruz.

 

KORKMAZ, BU BAYRAMDA DA YÜZLERCE  ÇOCUĞA BAYRAMLIK ALARAK

FARKINI ORTAYA KOYDU..

 

Korkmaz, bu  bayramda da yüzlerce  çocuğa bayramlık ve bayram hediyesi alarak-aldırarak binlerce çocuğu sevindirerek, sevinçlerine ortak oldu..


Pandemi nedeni ile gecesini gündüzüne katan, sağlık sektörü başta olmak üzere  eğitime, gençliğe, spora en büyük katkıyı yapan SBK Holding YK başkanı Korkmaz, Kurban bayaramında ülke geneli binlerce çocuğu sevindirdi.. Korkmaz sosyal medya hesabında..

Korkmaz,  herkesin huzurlu-sağlıklı bir bayram geçirmesini dilediler.

 

VOLKAN KAYA BYRAMINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/a5f004a650.jpg

Volkan Kaya Bölgemizi ilgilendiren birçok etkinlikte her zaman ön sıralarda yer almaktadır


İstanbul'da helal yerli et dendiğinde akla gelen ilk firma Dörtel Et Firması. Firmanın 2019 Nisan ayında hayata geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Anadolu Yakasına en büyük gıda-turizm-hizmet yatırımlarından birini hayata geçirirken.. Firmanın YK Başkanı  Volkan Kaya, doğal yerli, helal eti uzman ellerde uzman kadrolarla vatandaşa taşırken.. Pandemi nedeni ile adeta hayır kapılarından biri oldu. Irk-dil-din-mezhep ayırımı yapmadan insanlara yardımcı olan Kaya, hem bölgede, hemde istanbulda ihtiyaç sahiplerine gıda, giyim, yiyecek, burs.. yardımları ile öne çıkarken.. Birçok insanın iş kurmasında da yardımcı olmaktadır. Ramazan Ay'ı boyunca ençok dua alan hemşerilerimizden biri olan Kaya Aynı duaları Kurban bayramında da fazlasıyla aldı. Yoksula-yetime kol kanat gerdi.. 

 

Hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin  bayramını kutlayan Kaya, huzurlu sağlıklı bir bayram dilediler. 

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

BAYRAMOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

 Bayramoğlu Döner gibi bir markayı Türkiye ve Dünya markasına çeviren, ülkemizde milli yiyecek içeceğin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan Bayramoğlu Dönerin işletmecilerinden İbrahim, Halim, Rasim Arslan kardeşler pandemi nedenile zorda olan birçok hemşerimize yardımcı oldukları gibi herkesin bayramınızı  kutladılar.

 

 

BAYRAMOĞLU DÖNER

 

 

 

 

 

HALİM ET KAHVALTI BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

2019 yılında turizim hizmet sektöründe İstanbul Anadolu yakasına Halim Et &Kahvaltı ile yılın bu yılın en büyük yatırımını  yapan  İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Halim, İbrahim Arslan Kardeşler Bayramınızı kutladılar..

 

HALİM ET & KAHVALTI


 

 

CANKOÇ GIDA AŞ. SAHİBİ İRFAN KOÇ 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

İstanbul Boğazı turizm ve hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, adeta ötekinin olmadığı, en üst düzey iş adamından sıradan vatandaşa herkjesi, kesimi kapsayan müthiş bir atmosfer, müthiş bir hava ve manzara sizi kapsıyor ve büyüleniyorsunuz.. Kandilli Balıkçısı bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 

Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

 

İş alanında onlarca insanı  istihdam eden Koç, Koronavirüs nedeniyle hayır kapılarından biri oldu. Pandemi nedeni ile ihtiyaç sahibiyüzlerce insana yardımcı oldu.  Koç, eğitime, stklara, sivil topluma ve sosyal alana da önemli katkıları olan bir iş adamı. Koç,  hemşeri camiamıza sağlık ve huzur dolu bir bayram geçirmesini dilediler.

 

 

KANDİLLİ BALIKÇISI- KÖFTECİ İRFAN TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

 


 

 

TEKİN TALAY BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Tüm islam aleminin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar rabbimden herkes için sağlık ve mutluluk diliyorum.

Bu mübarek ramazan bayramında rabbim filistinli kardeşlerimizi ve ilk kıblemiz olan mescidi aksayı zalimlerin elinden korusun inşallah .

 

 

 

SAFFET BALIKÇILIK BAYRAMINIZI  KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/0e96cc71bd.JPG

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızıKutladılar.  Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 


 

TURİNN CATERİNG FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

VEYSEL ÇAMLI

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/ed50e6fbc1.jpg

SELÇUK ÇATALBAŞ

Turin Catering İşletmecilerinden Veysel Çamlı ve Selçuk Çatalbaş Bayramınızı Kutladılar..

Veysel Çamlının kurucusu olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı ve Çatalbaş Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve daha mutlu bir bayram  diliyoruz dediler.

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

ALİ RIZA NASIROĞLU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

 

Ardahanlı İş Adamı, MAKTEKSER A.Ş  Holdingin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu aile akraba ve dostlarınızla barış-huzur-sağlık dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler..

 

MAKTEKSER A.Ş TIKLAYINIZ.. 

 

 

ARDAMAK-ARDAPUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Ardamak -Ardapul Civata Firmasının Sahibi Adnan Köroğlu Bayramınızı Kutladılar..

Pendik ArdahanlılarDernek Başkanlığı başta olmak üzere bölgemizin birçok il-ilçe derneklerinde başkanlık yapan, birçok dernekte ise yk üyesi, ve üye olarak yer alan iş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Adnan Köroğlu, Maltepe Ardahanlılar Dernek Başlanı Yaşar Gelerle birlikte  de hemseri camiamızın bayramını kutlayarak herkesin sevdikleriyle gönüllerince bir bayram taşamasını dilediler..

 

 

ARDA CİVATA,  ARDAMAK CİVATA HIRDAVAT  SANAYİ LTD. ŞTİ.. TIKLAYINIZ..


 ADAR ENERJİ- OPET KAVACIK ASİM TİMUÇİN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Beykozlu hemşerilerimiz, hemseri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını kutlayan Timuçin sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

VİLLA BOSPHORUS BAYRAMINIZI KUTLADI..

Beylerbeyi Villa Bosphorus İşletmecilerinden iş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Ayhan Yıldız, Suat Askeroğlu Bayramınızı kutladılar. Sağlık ve esenlik dilediler..

VİLLA BOSPHORUS TIKLAYINIZ..

 

YILMAZ CONSTRUCTİON

 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

Merkezi Fransada Bulunan iş adamlrımızdan Yılmaz Yılmaz'ın sahibi olduğu YILMAZ CONSTRUCTİON ve YRYS Firması BAYRAMINIZI   kutladılar. Yılmaz, Hemşeri camiamız başta olmak üzere bütün müslüman kardşlerimizin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON TIKLAYINIZ...

 


YILDIZ FİLM PLATOLARI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

 

Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  bayramınızı kutladılar.

 

Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

 

BABALAR BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

Turizm-hizmet, gıda, inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren iş adamlarım Şeref Talay, Akif Yıldız, Metin Şancı Bayramınızı Kutladılar.. Aile ve sevdiklerinizle huzurluı bir bayram geçirmenizi silediler.. 

 

 

Yıldız, Ramazan bayramının tüm İslam alemi, ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor;

daha nice güzel bayramlara sağlık, birlik, beraberlik ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Allahtan temenni ediyorum. 

Sevgi ve selamlar.


DR. GAZİ KARKAURT BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Bölgemizin önde gelen iş adamlarından, önde gelen siyasi-stk alanındaki aktörlerinden olan Dr. Gazi Karakurt bayramınızı kutladılar.. Gönlünüzce bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 

NAİF ALİBEYOĞLU BAYRAMINIZI KUTLADI.

“Bayramlar, dünyadaki imtihanları en zorlu geçenlerin, yoksulların, kimsesizlerin, evsizlerin, çocuğuna portakal alamayan işsizlerin, nöbet yerinde hasret çekenlerin, hastaların, gurbete çıkanların, hapistekilerin, kaderin kendilerine daha iyi davrandığı insanlar tarafından tevazuyla, ağırbaşlılıkla, şefkatle kucaklandığı duraklar.

Kendimizden yıkandığımız, kendi öfkelerimizden arındığımız, menfaatlerimize sırtımızı döndüğümüz kutsal yunaklar.

Bir ihtiyarın elini öpen genç, bir çocuğun başını okşayan adam, bir yoksulu sevindiren zengin.”

Böylesi huzurlu vahaların çiçeklerinin ekileceği bayramlar olmasını dilerim.

Saygılarımla...

Naif Alibeyoğlu

CEMAL AVCI BAYRAMINIZI KUTLADI..


Bölge iş -stk dünyamızın önde gelen temsilerinden Bölgemize, Ön Asya Ülkelerine yaptığı yatırımlarla öne çıkan Gökkuşağı Firması sahibi Cemal Avcı bayramınızı kutladılar. Aile ve sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

CHEF BY ERDAL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..


 

Yerel ulusal küresel anlamda Cef By Erdal'la bir dünya markası ortaya çıkaran, Rusya, Türkiye başta olmak üzere Asya, Önasya, Avrupa ve Ortadoğuda şubeleşmeye başlayan.. Chef  By Erdal'ın mimarı Erdal Çetin Kaya Bayramınızı kutladılar. Sağlıklı -huzurlu bir bayaram dilediler..


 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ (STK-STÖ), DERNEKLERİMİZ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR ..

 

 

         

Serhat Bölgesi Fedrasyon, Vakıflar, İl-İlçe, Köy Dernekleri
 
Bölge STK’larımız (Siviloplum Örgütleri, Sivil Toplum Kurumları)
 
Bayramınızı  kutladılar..
 
ARDAFED BAŞKANI ŞEMSETTİN ŞENEL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Şenel Sol Başta..

 Bir Taraftan Ardahanın Çatı Örgütü Ardahan Dernekler Federasyonu (Ardafed) kongre sürecine taşıyan birbirinden değerli hemşerilerimizi federasyonun yönetimine hazırlayan Şemsettin Şenel, diğer yandan Esenyurt-Şişli, Bakırköy  gibi ilçelerde Ardahanlı belediye başkanları ile irtibata geçerek bu pandemi döneminde yüzlertce hemşerimize gıda başta olmak üzere yardımcı oldu. Ardahan için gecesini gündüzne katan Şenel, hemşeri camiamızdanda büyük bir takdir toplamaya başladı..

Şenel, dünyayı kasıp kavuran Pandemi koşullarının enaz hasarla atlatılması için dayanışma ve yardımlaşmayı en üst boyuta çıkarmalıyoz diyerek tüm hemşeri camiamızın bayramını kutladılar..

 

HOÇ-FED YENİ YÖNETİMİ ÜYE BÜTÜN DERNEKLERLE BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Başkan Burhan Özer, üye dernek başkanları, Hoç-Fed'e üye dernekler bayramınızı kutladılar. Pandemi koşullarından sağlıklı çıkmanın yolu dayanışma ve yardımlaşmayı daha da ileriye taşımakla mümkün olduğunu belirttiler.. Hemşeri camiamızın ve İslam Dünyasının bayrmını kutladılar..

 

ARDAHAN EĞİTİM VAKFI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Ardahan Eğitim vakfı ilter avşar ile ilgili görsel sonucuArdahan Eğitim vakfı ilter avşar ile ilgili görsel sonucu

 

 

2017-18 yılında serhat bölgesini robotik kodlama iile tanıştıran, Ardahanlı çocukları bu alanda Türkiye 1.ne taşıyan, Ardahanlı çocukların ülkemizi Çin Halk Cumhuriyetinde temsil etmesini sağlayan Ardahan Eğitim Vakfı başkanı İlter Avşar ve vakfın genel sekreteri Fuat Avşar Bayramınızı kutladılar. Sağlık, huzur, acı ve kederlerin birlikte payalşıldığı sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce bir  bayram geçirmenizi dilediler.. 

 


 HOÇVAN DERNEKLER FEDERASYONU (HOÇ-FED) ÖNCEKİ YÖNETİMLERDE YER ALAN BAŞAKAN VE YÖNETİCİLERDE BAYRAMINIZI  KUTLADI

 Hoç Fed Eski Başkanı Türkan Yılmaz ve yönetimi Bayramınızı kutladılar..

 HOÇ-FED'DEN 3 MÜKEMMEL ETKİNLİK BİRDEN..

 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonunda görev yapmış YK Üyeleri.. Bayramınızı kutladılar.


HOÇ-FED DAYANIŞMA GECESİNDE SERHAD BÖLGESİNİ BİRBİRİYLE BULUŞTURDU...

 

 

 

 

 

 

 

Hoçfed Eski Başkanı Latif Yılmaz ve STK temsilcileri bayramınızı  kutladılar..


AVRUPA YAKASI  ARDAHANLILAR DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

 

Bir Akın Bozkaya, ayakta ve oturuyor görseli olabilir

 

Bölge Dernekçiliğimizin önde gelen temsilcisi olan derneklerimizden Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği Başkanı Akın Bozkaya ve YK Üyeleri Bayramınızı kutladılar.. Dünyamızda yaşanan afetlerin biran önce son bulmasını dilediler..


 

Ardahan dernekleri içinde en donanımlı ve ençok yk üyesi İst. Av. Yakası Ardahanlılar derneğinde..

 

 

İSTANBUL IĞDIR İLDERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADFILAR..

 

Iğdır İl Derneği Başkanı Öztürk Altıntaş ve YK Üyeleri Bayramınızı Kutladılar..

 

ARDAHAN DAMAL DERNEKLER FEDERASYONU HEM

BAYARMINIZI HEMDE ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADILAR..

 


HOÇ-FED ÜYESİ DAĞCI KÖYÜ DERNEĞİ KURUCU BAŞKANI

BAYRAMINIZI I KUTLADILAR... 

 

 

DAĞCI KÖY (TİKOŞ) DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Dağcı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız, YkK Üyeleri Mahmut Morkoç, Ergin Morkoç Bayramınızı kutlayarak Gönlünüzce bir bam geçirmenizi dilediler.. 

 

 

İSTANBUL ARDAHANLILAR  KÜLTÜR EVİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Ardahan Kültür Evi Başkanı Eferail Çifçi ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar..

 

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ

BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

Sarıyerde uzun zamandır Ardahan Dernekçiliği, ve Ardahan lobiciliği ile ilgili büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluk Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi Bayramoğlu Derneğinin Merkezini Sarıyere Taşımasıyla son buldu. Artık 2016-17 yılından beri 24 saat açık lokaliyle, sekreteryası ile halkı dört-dörtlük temsil eden STK yapılanmasıyla Sarıyer Merkezde bir Ardahan derneği var. 

 

Bölgemizin başarılı iş adamlarından Devriş Arslanın kurucu başkanı olduğu Bayramoğlu Derneği Başkan İlter Koç ve yeni  Yönetimiyle birlikte bayramınızı kutladılar.. 

 

Bayramoğlu Dernek Başkanı ve Yönetimi dernekçiliğe kattkıları ivme nedeniyle bir çok plaket ve ödüle layı görülen insanlar.. 

Derneğin Kurucu Başkanı Devriş Arslan, Dernekçiliğe kattığı önemli katkılarından dolayı Hoç-Fed Başkanı Yılmazdan Plaket alırken.. 

 

PANİG DERNEĞİ BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Beykoz Ardahan Dernekleri içinde Ardahan ve bölge nüfusuna yönelik çalışmalarıyla, hizmetleriyle bütün Doğu Anadolu Nüfusunun takdirini kaznan bir dernek olan Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Panig Derneği Başkanı Memet Yıldız, Bşk Yrd. Senem Yılmaz,   ve Yönetim Kurulu Üyeleri bayramınızı  kutladılar. 

 

ALATTİN KILIÇ BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

 

 

 

Beykoz Ardahan Dernekleri Başta olmak üzere, Sivil toplum örgütleri içinde en önemli aktörlerden biri olan Alaattin Kılıç her zaman olduğu gibi yeni yılınızı kutladılar. Kılıç, Beykoz Ardahanlılar Derneğinin kurucusu, Ardahan derneklerinde aldığı görev ve misyonun yanı sıra sendikalarda, Beykoz Okul Aile birliği başta olmak üzere Beykoz’da birçok STK’da aldığı görev ve misyonla  öne çıkan adeta Beykozun simgelerinden bir isim. Kılıç bayramınızı kutlayarak sağlık ve esenlik dilediler.

 

KÖPRÜCÜK (XESKAR) KÖYÜ DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADİLAR.. 

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/3dec006847.jpg

Soldan Sağa, Sanatçı Gülhan Yıldız, Bşk Erkan Deli, Ergin Morkoç Xeskar 2019 Dayanışma Gecesinden..

Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Köprücük (Xeskar) Köyü Derneği Başkanı Erkan Deli bayramınızı kutladılar.. Huzur, sağlık dolu bir bayram dilediler.

 

HACI ALİ DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Hoç-Fed Üyesi Haci Ali Derneği Başkanı Yaşar Gökdemir ve YK üyeleri bayramınızı  Kutladılar.

 

SIXIRPET BEBEREG DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Bir Erol Avşar ve ayakta görseli olabilir

Hoç-Fed Üyesi Sıxırpet Dernek Başkanı Fuat Yıldız   ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar.

 http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/ef81521c09.jpg
Hoç-Fed Üyesi Sıxırpet Dernek Başkanı Fuat Yıldız   ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar. 
http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/231ac0f8c7.jpg
Hoç-Fed Üyesi Sıxırpet Dernek Başkanı Fuat Yıldız   ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar.
 
MOROFKA MEŞEDİBİ BAYRAMINZI KUTLADI.. 
 
Morofka (Meşedibi Köyü) Dernek Başkanı Özcan Düğmeci Bayramınızı kutladılar. Düğmeci Bayramlar paylaşmak ve kardeşliktir. Hemseri camiamız ve tüm islam aleminin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

MURKA (BİNBAŞAR) DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR. 

 

 

Murka Binbaşar Derneği Başkanı Fikret aktürk , Murka Derneği YK üyesi  Aydın Tağ ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar..

 

 

 

LEHİMLİ DERNEĞİ  BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

Lehimli Derneği Başkanı Ağabey Tekin Hoç-FEd Bşk ve YK üyeleri Bayramınızı kutladılar.

 

 

GÖLE DERNEKLER FEDERASYONU BAYRAMINIZI  KUTLADILAR.. 

 

ERTEKİN BAYSAN,, ENGİN DOĞRU, YILMAZ YIDIZ, HAMİT ULUĞBEY 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ertekin Baysan, CHP Esenyurt Meclis Üyesi Engin Doğru, Göle Derneği Bşk Yrd. Yılmaz Yıldız, İş Adamı Hamit Uluğbey bayramınızı kutladılar. Herkese huzurlu sağlıklı bir bayram dilediler.. 

Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ertekin Baysan ve Y Üyeleri Yeni Yıolınızı Kutladılar.

 

İSTANBUL ARDAHAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI 

AHMET DEMİRBAŞ ve YÖNETİMİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

ARDER YONETİM KURULU

Demirbaş sevgi, barış huzurun hakim olduğu herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir bayram dilyoruz dediler

EYUP KARSLILAR DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Eyüp Karslılar Derneği Başkanı İsrafil Aslanoğlu ve Yönetimi Bayramınızı  Kutladılar.
İsrafil Aslanoğlu, Ardahan Dernek Başkanlarından Akın Bozkaya, Burhan Şit, Alican Demir, Talip Kaya.. Bayramınızı kutladılar..

 

 

 

KÜÇÜK SÜTLÜCE (XARZİYAN-ŞİŞKA) KÖYÜ DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 Küçük Sütlüce Derneği Başkanı Turgay Kafkasyalı ve YK üyeleri bayramınızı  kutladılar. Kafkasyalı, Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, mübarek bayram gönlünüzce geçsin dediler.

 

 

SANCAKTEPE KARS İL DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Sancaktepe Kars İl Derneği Başkanı Casin Yıldırım ve YK üyeleri.. Bsayramınızı kutladılar.. 

 

 

SANCAKTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Sancaktepe Ardahanlılar Derneğinden Başkan ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar.

 

 

QIMILİ (OTBİÇEN kÖYÜ) DERNEĞİ BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed) üyesi Xımıli Derneği Başkanı Aşkın Şit ve Yönetimi bayramınızı Kutladılar..

 

 

İSTANBUL YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Abdullahoğlu ve YK üyeleri Bayramınızı kutladılar..

 

 

 

 

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE,  ATAŞEHİR,

 

KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ

 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/ed05462d1d.jpg

 

Sancaktepe, Sultanbeyli,  Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Tuzla'dan Gebzeye Serhat Bölgesi, Sivil Toplum Örgütleri (STK)- Siyasi Parti Temsilcileri, Dernekler,  İş Dünyası, Siyaset, Firmalar bazında bölgemizin önde gelen firma ve temsilcileri, dernekleri, Serhat Bölgesinin önde gelen temsilcileri, firmaları, kanaat önderleri bayramınızı kutladılar. Yayınladıkları mesajda huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. ,

 

 

ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN IBATTAL İLGEZDİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

İlgezdi sevdiklerinizle birlikte huzur-sağlık, barış, güzellik dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

ATAŞEHİR BLD BŞK YRD. ORHAN ÇERKEZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Orhan Çerkez

Çerkez paylaşmak en güzel duygudur, acı-tatlı herşeyi birlikte paylaştığımız huzur-ık dolu bir bayram dilyoruz dediler..

 

GELECEK PARTİSİ ÇEKMEKÖY İLÇE BAŞKANI HAKKI DEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Demir, bayram tadında bir bayram dilediklerini, dertsiz, tasasız, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

TURGAY AKPINAR BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

 

Turgay Akpınar

Ardahan Tanıtım günlerinde İstanbul'da serhat STK'larında üstlendiği görev ve misyonşlarıyla öne çıkan   eski Sancaktepe Meclis Üyeleri başkanı Turgay Akpınar bayramınızı kutladılar. 

 

 

 

 

BÜLENT MAVZER BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

 

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi, anı zamanda Ataşehir gökdelenlerini doğal organik et'le, doğal organik dönerle buluşturan Nebioğlu Dönerinde işletmecilerinden olan  Bülent Mavzer bayramınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser olan Nebioğlu Döner ile gıda sektöründe ki en uzman heşerilerimizden biri. Nebioğlu Döner, Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında organik, yerli, milli gıda konseptiyle, eşsiz tat ve lezzetlere imza atmaktadır. Site Kebap, Nebioğlu Döner  Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında gdierek en önlere çıktığı gibi İstanbulun diğer ilçelerindende insanlartı Ataşehir'e taşıyan mekanlar olmaya başladılar..

 SİTE ET- SİTE KEBABPÇISI BÜTÜN AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 NEBİOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız bayramınızıı kutladılar. 

 NEBİOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...

 

 

 

GVM YAPI MARKET BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Pendik-Kartal bölgesinde yer alan inşaat ve inşaat malzemelri temininde en önemli yapı marketlerinden biri olan GVM Yapı Market Bayramınızı kutladılar. Sağlık-esenlik dilediler..

 

GVM YAPI MARKET TIKLAYINIZ..NEFİS ET, NURETTİN MAVZER BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/b940555a0b.jpg

Nurettin Mavzer..

Nefis Et Firmasının sahipleri  Nurettin Mavzer bayramınızı kutlayarak aileniz ve sevdiklerinizle gönlünüzce bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 

Nefis Et, Nefis Gıda, 30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile tanınan Rahmetli Özcan Mavzerin kurduğu et dağıtım firması. Nefis Et firması sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri. 

 

Nefis Et, Nefis Gıda Bütün Detaylar tıklayınız..


 

 NİMET ET NİMET DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR ..

 

Sancaktepe Osmangazi mah merkeiznde 20 yıla yakındır et ve et ürünleri, döner ve yemek çeşitleriyle hizmet veren bu alanda uzmanlıklarıyla herkesimin takdirini kazanan Nimet Et, Nimet Dönerin iştmecilerinden aynı zamnda dernek başkanlarımızdan Deniz Ömeroğlu ve kardeşleri bayramınızı kutladılar. sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 


NİMET ET TIKLAYINIZ..

 

 

NİMET DÖNER TIKLAYINIZ.. 


 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

BAYRAMIZI KUTLADILAR...

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile  ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

Sinan Öztürk

Bahri Öztürk 

Öztürk Kardeşler, sevdiklerinzle birlikte huzur -sağlık dolu bir bayram dilediler.. 

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Kurucusu ve sahibi Mehmet Yıldız'ın olduğu firma Zemin Kaplama uygulama, zemin, yüzey bakım ve onarım alanlarında ülkemizin profesyonel firmalarından biri Yıldız İnşaat Epoksi Firmasının sahibi Mehmet Yıldız bayramınızı kutladılar. esenlik ve sağlık dilediler.


 YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI TIKLAYINIZ...AVEN METAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Aven Metal Yapı, Prefabrik, -Konteyner, Çelik Konstrüksiyon, Yangın Merdiveni, Ferforje,Çelik Çatı üreten ve monte eden  profesyonel bir inşaat firması.. Firmanın sahibi Engin Avşar Bayramınızı Kutladılar..  

 

EFE SET YEMEKLERİ FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Efe Set Yemekleri Fabrikasının sahibi, Hoç-Fed Üyesi Dağcı Köyü (TİKOŞ) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız  bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yıl geçirmenizi dilediler.

 

Birçok STK'da aldığı görevlerle öne çıkan Başkan Erol Yıldız aynı zamanda günlük-8-10 bin kişilik kapasiteye sahip Efe Set Yemekleri, Efe Ev Yemekleri, Efe Set Catering, Efe Catering yemek firmasının da sahibi. Firma Sancaktepe-Sultanbeyli ilçelerinde catering alanında yerel yönetimlerin, derneklerin, firmalrın en çok tercih ettiği hizmet aldığı firmalrdan biri olarak öne çıkmaktadır..


EFE SET YEMEKLERİ TIKLAYINIZ...

 

 

AVŞAR KAZ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 


Maltepe Marmara Denizi  Sahilde, Adalar manzaralı doğal organik kahvaltı ve yemek çeşitlerinin slduğu Avşar cafe, Afşar Kaz Evi Bayramınızı Kutladılar. Avşar Kaz Evi, Avşar Cafe TIKLAYINIZŞELALE  ET LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Yarım yüzyılı aşan bir sürecte yeme-içme,gıda sektöründe

faaliyet gösteren hemşerilerimizden Şahvelet Özer ve Özer kardeşlerin işlettiği  işlettiği Şelale Et Lokantası Bayramınızı kutladılar.. 


ŞELALE  ET LOKANTASI TIKLAYINIZ..


 

KEYİF KEBAP'IN PATRONU SAYIM MAVZER ve KARDEŞLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Kebap'ı birer sanat eserine dönüştüren ünlü kebapçı Sayım Mavzer barış, huzur, sağlık dolu bir Bayram dilleklerini illeterek nice bayramlara hep birlikte dedi.

 

KEYİF KEBAP TIKLAYINIZ...


 

KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

Karınca Matbaa Burhan ST Bayramınızı Kutladılar..

 

 

AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Avşar Vinç Güntay Avşar Bayramınızı kutladılar..

 

 

 

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY

İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

http://www.stkismesaj.com/files/news/default/istanbul-avrupa-is-siyaset-stk-dunyamiz-yeni-yilinizi-kutladilar636387250b6a3ee82918.jpg

 

Esenyurt iş dünyası, esenyurt firmalar, esenyurt yeme -içme sektörü, esenyurt denekler bayramınızı kutladılar..

 

DOĞA AV BAYİ-YILDIZ AV BAYİ-DOĞA AV SPORLARI, DOĞA İNŞAAT, YENİ NESİL SÜRÜCÜ KURSU BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/69e2154173.JPG

Çeşitli Sektörlerde faailiyet gösteren İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Serhat Yıldız bayramınızı kutladılar.. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..


DOĞA AV BAYİ, DOĞA AV SPORLARI TIKLAYINIZ..

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/97521abd01.jpg


YENİ NESİL SÜRÜCÜ KURSU TIKLAYINIZ..

 

 

KUMBASAR DÖNER, HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Hamitoğlu Oto Alım-Satım Firmasıyla, Kumbasar Döner'in Sahibi Sinan Hamitoğlu Bayramınızı Kutladılar..

Ailenizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KUMBASAR DÖNER TIKLAYINIZ..


 

HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM TIKLAYINIZ..


 

NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Nebi Usta-İstanbul Kanat İşletmecisi bayramınızı Kutladılar. Afetlerin olmadığı gönlünüzce bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 

NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT TIKLAYINIZ..


 

EZGİ GAYRİMENKUL – EHHAŞ GROUP,

GAYRİMENKUL ve SİGORTACILIK HİZMETLERİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Ezgi Gayrimenkul, EHHAŞ  Group . Gayrimenkul- Emlak Danışmanlığıı · Gayrimenkul  ve Sigortacılık. Gayrimenkul  ve  Sigorta Şirketinin kurucusu, iş stk dünyamızın önde gelen aktörü Ayhan Öztürk, gönlünüzce bir bayram geçirmenizi diledi..

EZGİ GAYRİMENKUL – EHHAŞ GROUP,

GAYRİMENKUL ve SİGORTACILIK HİZMETLERİ TIKLAYINIZ..


HACI KEMAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Esenyurt merkezli meşhur Hacı Kemal İşkembecisi işletmecileri Ömer Gökçe Bayramınızı Kutladılar. Sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilkediler..

 

HACI KEMAL İŞKEMBECİSİ TIKLAYINIZ..


 

YILDIZ ÇELİK KAPI BAYRAMINIZI KUTLADI...

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/4e8142d632.jpg

 

STK-İş Dünyamızın Aktif Bireylerind Yıldfız Çelik Kapı Firmasının Sahibi Fuat Yıldız, Bir STK Başkanı olarak Sıxırpet-Bebereg Derneğinin YK üyeleri ile birlikte, hemde bir iş adamıolarak  Bayramınızı kutladılar. 

 

YILDIZ ÇELİK KAPI TIKLAYINIZ.. 

 

ESEN DÜĞÜN SALONU BAYRAMINIZI KUTLADILAR..


Fiyat, kapasite, kalite, mimari açıdan Esnyurt bölgesinin en güzel düğün salonlarından biri olan Esen Düğün Sarayı, Esen Düğün Salonu  İşletmecisi Özcan Şit Bayramınızı kutladılar. Barış,ardeşlik, sağlık huzue dolu bir bayramı sevdiklerinzle birlikte geçirmenizi dilediler.. 

 

ESEN DÜĞÜN SALONU TIKLAYINIZ.. 

 

MAVZER GIDA İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer bayramınızı kutladılar.


Mavzer Toplu Tüketim mağazasının 2. şubesnin açılışında iş dünyası ve sivil toplum örgriyle bir araya gelen Mavzer Ailesi Yakup Mavzer, Hoç-Fed Bşk Yrd. Kıyafet Mavzer, Ali Rıza Mavzer, Bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinzle Huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

MAVZER TOPLU TÜKETİM TIKLAYINIZ..

 

 

KAYA TEMİZLİK BAYRAMINIZI KUTLADI..

Nülüfer Kaya

Kaya Temizlik, Kayalar Temizlik, Nülüfer Temizlik Firmasının sahibi Nülüfer Kaya ve iş arkadaşları bayramınızı kutladılar. Ailenizle sevcdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 SANATÇI MURAT GÖKDEMİR BAYRAMINIZI  KUTLADI

Ulusal ve Yerel  TV, radyolarda yaptığı Anadoludan Türküler Programıyla, Dernekler başta olmak üzere etkinliklerde en çokaranan,dinlenen;  herkesimden sevilen sanatçılarımızdan Murat Gökdemir bayramınızı kutladı.

Gödemir, barış, huz

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR KİMDİR

 


 

ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY- SULTAN GAZİ -KAĞITHANE

BAYRAM MESAJLARI..

 

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY  İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI   KUTLADILAR...

 

Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik.  Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız BAYRAMINIZI kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında bayramın  hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, mübarek Ramazan Bayramında herkesin sağlık ve huzur dolu bir bayramgeçirmesini dilediler. 

 

 

 

 

KESKİN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/d626dcf729.jpg

 

Dürüst samimi halktan biri olan, Şişli Belediye başkanı seçildiğinden beri giderek Şişliyi İstanbulun en huzurlu ilçelerinden birine çeviren, yolsuzluk, yoksulluk, çete-mafya söylem ve eylemlerini şişliden söküp atan Şişli Bld. Bşk Keskin Bayramınızı kutladılar Herkesin huzur, sağlık dolu kazasız, belasız bir bayram geçirmesini dilediler.. 

 

ŞİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİNLE BİRLİKTE

BAYMINIZI KUTLADILAR.. 


Şişli  Merih Pastahaneleri işletmecilerinden Erdal Yıldız ve Ortakları belediye başkanı keskinle birlikte bayramınızı kutladılar.. öerin Pasta Bomanti, Abidei Hürriyet ve Halaskargazi Caddesi olmak üzere 3 şubeyle hizmet

vermektedir.. 

 

MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden hemşerimiz Erdal Yıldızın işlettiği   İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren Merih Pastanelri bayramınızı kutladılar. Merih Pastaheneleri kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, organik-doğal ürün konseptiyle, kalitesi ile uygun fiyat konseptiyle bu sektördeki en önemli firmalrdan bir firma olarak  bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır. 


Yıldız Bayramın huzur, barış  ve sağlık dolu birkilde sevidiklerinzle geçirmenizi dilyoruz dediler.. 

 


DENİZ MORKOÇ BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç Kaya bayramınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..

 

DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ.. 

 

 

İDEAL GROUP BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

İdeal Group Firmasının Yk Başkanı Nasi Bağcı Bayramınızı kutladılar. Aile ve efradınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.  Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan,

 İstanbulda ise Temizlikve Kurye sektöründe adında olduğu  gibi en ideal firmalardan biri. İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı sivil toplum, stk alanına duyarlılığı ile eğitim ve sosyal alana katkılarıyla da öne çıkan bir iş adamı. 

 

 

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında 4. Levent Paşa Döner, Cadde Kokoreç, Çiğköfteci Ömer Usta, Levent Pilavcısı İskender ve döner salonu gibi birçok mekan işleten Selçuk ve Serdar Kaya'bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

NURETTİN YILMAZ BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

 

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz bayramınızı Kutladılar..

 

DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birtçok STK'da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan

Demir Makina, Dermir Elektronik-Elektrik Firmasının Sahibi  Alican Demir bayramınızı Kutladılar..

 

KERVANSARAY MÜZİK BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

Kervansay Müzik’ten Sanatçı ve İş Adamı Cemal Fırat ve diğer sanatçılar bayramınızı kutladılar. Fırat ve sanatçı arkadaşları rahmetli sanatcı nedim Demiri de rahmetle yad ederek hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin herkesin bayramını kutluyoruz dediler.

 

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADI

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/568c7df334.jpg

 

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, bayramınızı kutladılar.. Sağlıklı huzurlu gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT  TIKLAYINIZ..

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/1264615735.jpg

 

 

YUSUF EMLAK-İNŞAAT, YUSUF GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/3089844397.jpg

 Yusuf Emlak Gayrimenkul İnşaat firmasının Sahipleri, Mustafa, Ayhan, Erhan Şit kardeşler Bayramınızı kutladılar. Afetlerin olmadığı bir dünya dilediler..
 
http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/a530bfef65.jpg


 

 

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

BEYKOZ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI DİLMAÇ BAYRAMINIZI KUTLADI..

Muhammed Hanefi Dilmaç, “Bayramlar toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz en önemli ve özel günlerdir. Bu mübarek Bayramının anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum. Birlik ve beraberliğin perçinlendiği bu müstesna günlerde Beykozlu hemşerilerimizin Bayramı’nı yürekten kutluyor, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

ŞEHRİ DİLMUN İŞLETMECİLERİNDEN RAMAZAN YILDIZ

YENİ BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

Beykozun En Nadide Restaurantlarından biri olan Şehri Dilmun'un işletmecilerinden Ramazan Yıldız ve Arkadaşları bayramınızı kutladılar. Sağlık  huzur dolu bir bayram dilediler..

 

ŞEHRİ DİLMUN TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

 

FİYAKA CAFE ŞEREF TALAY -METİN ŞANCI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..


Talya ve Şancı Mubarek Bayramın acı ve afetlerin olmadığı bir dünyaya vesile olmasını, hemşeri camiamız ve islam dünyasının bayramını kutluyoruz dediler..

 

 

FİYAKA CAFE TIKLAYINIZ.. 


 

MAHİR TAŞTAN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle bayramın şehrimiz, ülkemiz ve İslam alemiyle birlikte, tüm insanlığa adalet getirmesi dileğiyle hayırlı olmasını diliyorum.  

 

Mahir TAŞTAN Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
 

 

TARİHİ VAN KAHVALTISI, İSTANBUL LAHMACUN -KEBAP

 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Tarihi Van Kahvaltısı, İstanbul Lahmacun&kebap Salonu İşletmecilerinden Kemal Taşdemir, Mehmet Ali Taşdemir bayramınızı kutladılar.

Bayramların afetlerin olmadığı huzur sağlık dolu günlere vesile olmasını dilediler..

 

TARİHİ VAN KAHVALTISI TIKLAYINIZ..

İSTANBUL LAHMACUN&KEBAP TIKLAYINIZ..

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/news/default/istanbul-lahmacun5526b1cbcff9963060b8.jpg

 

KİNG WAY CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

King Way Cafe ile bu yıl Beykoz bölgesine, tarihi Anadolu Hisarında İstanbul Boğazına  turizm-hizmet sektörünün en önemli yatırımlarına imza atan King Way Cafe gibi bir eser ortaya çıkaran, King Way Cafenin İşletmecilerinden Cahit Kılıç bayramınızı Kutladılar. Sağlık, esenlik dolu bir bayram dilediler.

KİNG WAY CAFE TIKLAYINIZ

 

BEYKOZ KUŞ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten birköşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız bayramızı kutlayarak sevdiklerinzle  kutlayarak esenlik, sağlık, huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ TÜM DETAYLAR

 

FERRO TEKSTİL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

2021'e Girerken Kvacık Dörtyolda hizmete başlayan Efsanekids Tekstil &İnşaat Firması bünyesinde açılan Ferro Giyim Mağazası Sahibi Ferhat Ayhan, Açılış Kurdelesini birlikte kesen KAİ Bşk. Esengül Yılmaz, Derneğin YK üyesi İrfan Yılmaz bayramınızı kutladılar..

FERRO GİYİM BÜTÜN DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

 

ASKEROĞLU, BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Lotus Cafe, Çömlekçi Hasan Usta Cafe&restaurantların İşletmecisi Necat Askeroğlu Bayramınızı kutladılar..

Necat Askeroğlu, krıgınlıkların bittiği, sevgi-saygı, sağlık ve huzurun hakim olduğu bir bayram dileyerek herkesin bayramını kutladılar..

 

LOTUS CAFE TIKLAYINIZ..


ÇÖMLEKÇİ HASAN USTA TIKLAYINIZ..

 

İŞ ADAMLARIMIZDAN ERKEN DOĞAN, OĞUZ NURİ YÜCESOY  BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

İstanbul/Ataşehir gökdelenleri arasında Nova Alışveriş merkezinin giriş katında yer alan Golden Brıdge cafe & resteaurent uzman kadrosu profesyonel hizmetleriyle sunduğu ürünlerle Ataşehirlilerin birbirleriyle buluştuğu Ataşehirin simgesi mekanlardan biri..  Mekanın işletmecileri Mikail Avşar, Erkan Doğan, Nuri Oğuz Yücesoy arkadaşlarıyla birlikte bayramınızı kutladılar..   

 

BALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Kavacık Balık Sofrası İşletmecilerinden Şahin Demir ve Evren Demir Bayramınızı Kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

BALIK SOFRASI TIKLAYINIZ..


ALABALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADI..

Nefis sulu yemekleri ile, balık çeşitleri ile enfes ve uygun fiyat yemekleriyle Kavacıklıların-Beykozluların en çok tercih ettiği  Alabalık Sofrası işletmecisi Yüksel Yıldız ve arkadaşları bayramınızı kutladılar.. Gönlünüzce geçireceğiniz bir bayram  dilediler..

 

ALABALIK SOFRASI TIKLAYINIZ..


 


ADLİYE CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/eb324ed22b.jpg

Adliye Cafe İşletmecilerinden Erkan Yıldız Bayramınızı  kutlayarak sağlıklı huzurlu,

gönlünüzce bir bayram  diledi..

 

ADLİYE CAFE TIKLAYINIZ..


 FORYOU GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Arsa, İmar barışı, gayrimenkul, inşaat sektöründe uzmanlığıyla tanınan, kişi, kurum ve firmalara danışmanlık hizmeti veren, Beykozdaki arsa ve arazinin en iyi değerini bilen, vatandaş için değerlendiren, arap ve körfez sermayesini ülkemize çekmede en prfesyonelfirmalrdan biri olan   Foryou Gayrimenkul Firmasının sahibi Çağdaş Yılmaz bayramınızı kutladılar. Yılmaz, bayramın barış-huzur, sağlık içerisinde geçmesini dilediler.

 

RAİFA CAFE BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

Raifa Cafe'nin İşletmecileri İsmet Demir, Abdurrahman Demir, Ali Rıza Demir, Feramuz Demir bayramınızı kutladılar. sevdiklerinzle bire huzur esenlik dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler.

 

RAİFA CAFE TIKLAYINIZ...

 

KAVALA BALIK LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Turizm-Hizmet Sektörünün önde gelen temsilcilerinden Mustafa Bağcı'nın işlettiği Kavala Balık Restaurant bayramınızı Kutladılar. Bağcı, huzur barış, kardeşliğin hakim olduğu, insanların birbirne karşı saygı duyduğu sevdiklerini,zle birlikte olacağınız  bir bayram dilediler..

 

KAVALA BALIK LOKANTASI TIKLAYINIZ...

 

 

TARİHİ  BEYKOZ KOKOREÇCİSİ ÖMER USTA BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

 

Kokoreç alanında İstanbul’un en büyük ustalarından, birkaç kuşaktır aileden gelen bir meslekle bu iş alanında uzmanlığı ile öne çıkan Ömer Ustanın işlettiği  Beykoz merkezde yer alan Meşhur Beykoz Kokoreçcisi-Tarihi Beykoz Kokoreccisi bAYRAMINIZI   kutladılar.

Ömer Usta, sevdiklerinizle geçireceğiniz gönlünüzce yağayacağınız bir bayram dileyerek herkese , sağlık-esenlik dolu bir bayram dilediler...

 

TARİHİ BEYKOZ KOKOREÇCİSİ TÜM DETAYALAR...

 

 

 

 

 

 

GAZİNATEPLİ KEBAPÇI DAYI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

 

Merkezi Beykozda bulunan ortaya koyduğu pide-kebap-döner lahmacun çeşitleriyle, tatlarıyla  İstanbul genelinde insanları kendine çeken bir mekan olan Gaziantepli Meşhur Kebapçı Dayı’nın işletmecilerinden Şemistan Yıldız, hakan Yıldız ve mekan çalışanları bayramınızı kutladılar.

 

Gaziantepli Kebapçı Dayı İşletmecileri, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram  geçirmenizi dileyerek, barış,huzur sağlık dileklerini ilettiler..

 

 

,

 

Mekanın işletmecilerinden Şemistan Yıldız aynı zamnda toplumuzda önemli bir aydın ve kanaat önderlerinden bir insan, toplumsal alana duyarlılığı ve katkıları ile öne çıkanbir isim. 

 

GAZİNATEPLİ MEŞHUR KEBAPÇI DAYI TÜM DETAYLAR...

 

 

 BİZİM ZURNA DÜRÜM BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Bizim Zurna Dürüm İşletmecilerinden Murat Yılan Ve Ali Demir Bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler. 


 

ZURNA DÜRÜM TIKLAYINIZ..

 

 

CEM BÜFE ZEKİ BOYLU BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Büfeciler Odası YK Bşk Yrd., Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Derneği YK üyesi Zeki Boylu bayramın barış-huzur, sağlık getirmesini diliyor, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını en samimi duygularımızla kutluyoruz.

CEM BÜFE KADIKÖY- TIKLAYINIZ....

 ERENLER KIRATHANESİ ve AREN TERCUME BAYRAQMINIZI  KUTLADILAR....

 

Beykoz Merkez Kıraathanesinin İşletmecisi, Hamza Ateş, Aren Tercumenin sahibi  Murat Demir bayramınızı kutladılar.. Sağlık ve esenlik dolu bir bayram dilediler..

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Gerçek Köylü Piliç Mekanı ile doğal-organik pilice eşisiz tat ve lezzet katan ustalarımzdan Aslan Şit ve Macit Demir bayramınızı kutladılar. Sağlık ve huzur dolu bir bayram dilediler..

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇTIKLAYINIZ..

 


KANDİLLİ BÜFE BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Kandilli  Büfenin işletmecisi Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul Büfeciler Derneği YK Üyesi   Murat Avşar bayramınızı kutladılar. Avşar, sevdiklerinzle  huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KANDİLLİ  BÜFE TIKLAYINIZ...

 

 

 

TALAY FIRIN - GÜRSEL TALAY BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Beykoz Yeni Mahallenin en kölü esnaflarından olan Gürsel Talay bayramınızı kutladılar..

 

TALAY FIRIN TIKLAYINIZ..NAZIM YILMAZ BAYRAMINIZI KUTLADI..

Tekstil sektörünün önde gelen temsilcilerinden Yılmaz Tekstilin sahibi Nazım Yılmaz bayramınızı kutladılar.. Sevdiklerinizile huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

SEYRAN MARKETİN İŞLETMECİSİ SUAT AVŞAR

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

Avşar, sevdiklerinzle birlikte huzurlu, sağlıklı  gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

SEYRAN MARKET TIKLAYINIZ...

 

KASAP AHMET BAYRAMINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/ccc60b524e.jpg

 

Beykoz Yeni Mahllede et ve et ürünleri denince uzmanlığı ile etin doktorlarından olan Kasap Ahmet- Ahmet Yıldız, bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KASAP AHMET tıklayınız.. 

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

 

 

Meşhur Soğuksu Börekçisi Salonlarının sahibi Vural Çelik ve iş Arkadaşlarıbayramınızı kutladılar.

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ TÜM DETAYLAR...

 

 

 

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR... 

 

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..


http://www.stkismesaj.com/files/news/default/sariyer-is-stk-siyaset-sanat-dunyasi-yeni-yilinizi-kutladilar3400df02ef128fc07f2a.jpg

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları bayramınızı  kutladılar. Akraba, aile ve yakınlarınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 
SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları Bayramınızı  kutladılar.

 

Sarıyer, İş-STK-Siyaset-Sanat dünyası, Kanaat önderleri Covid-19 hayatımızdan bir önce çıkmasını, henüz gelmemiş olan tüm güzel şeyleri umut ederek, dileyerek  2020’de yaşadığımız zor zamanları geride bırakarak, 2021 bayramlarının sağlık, başarı, huzurlu, umut dolu olmasını dileyerek Sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

SAFFET BALIKÇILIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/0e96cc71bd.JPG


Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızı kutladılar.  Yılmaz, barış, huzur, sağlık dolu bir  dilediler...

 

SAFFET BALIKÇILIK TIKLAYINIZ- Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 


ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR


Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..


ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..


 

GÜVENBEY DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/f75c578d9b.jpg

Güvenbey döner işletmecisi Enver Yılmaz Bayramınızı kutlayarak sağlık-esenlik dolu bir bayram dilediler..

 

GÜVENBEY DÖNER TIKLAYINIZ..

 

 

GÖZCÜ DÜRÜM BAYRAMINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/7418ef2037.jpg

Gözcü Dürüm İşletmecilerinden Demirali Gözcü (Ape Demo), Şener Gözcü Bayramınızı Kutladılar..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/d89d1b66de.jpg

Sarıyer -Çayırbaşı merkezde yer alan Gözcü dürüm bir lezzet durağı. Gözcü Dürümün işletmecileri Demirali Gözcü, Şener Gözcü bayramınızı kutladılar. sağlıklı huzurlu afetlerin olmadığı bir bayram dilediler..

 

GÖZCÜ DÜRÜM TIKLAYINIZ..

 

 

KASAP ÖZKAN YENİ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

İş-STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Sarıyer Kasap Özkanın işletmecisi Özkan Mavzer esnlik-sağlık dolu bir bayram dilediler..

 

KASAP ÖZKAN TIKLAYINIZ..

 

 

DÜRÜMCÜ ERSAY BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Sarıyerin en eski tat-lezzet mekanlarından biri olan Dürümcü Ersay Bsayrtamınızı kutladılar.. Esenlik sağlık dolu bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 

DÜRÜMCÜ ERSAY TIKLAYINIZ..
SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları Bayramınızı  kutladılar.

 


Ramazan Bayramında da Bayramdan kısa birsüre önce iftar programında başkan Şükrü Gençle bir araya gelen Sarıyer CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Bayramoglu Dernek Başkanımız Devriş Arslan ve Sarıyer Ardahan Dernek Başkanı Ersin Özer YK üyeleri Dağıstan Karakoç, Sanatçı Erkan Ergezer Bayramınızı kutladılar. Huzur dolu bir bayram dilediler. Aynı Kadro Kurban Bayramınızı da kutlayarak esenlikler dilediler..

Soldan Sağa, Erkan Ergezer, Meclis üyesi Mehmet Yıldız, Sarıyer Ardahanlılar Başkanı Ersin Özer, Dağıstan Karakoç..

 

Süreyya Çinik, Özcan Yıldız, Mehmet Sacu, Gülsen Ekinci Bayramınızı Kutladılar..İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, önemli misyon ve görev yüklenen hemşerilerimiz huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 


ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 


Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız bayramınızı  kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice bayramlara hep birlikte dedi. 
ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..


SARIYER HACIUFUK DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI..
Sarıyer Merkeze eşsiz tat lezzetlerle döner konseptini taşıyan Hacıufuk Döner İşletmecisi Ufuk Yılmaz  bayramınızı kutladı.. Herkese huzur dolu bir bayram dilediler..

 

HACIUFUK  DÖNER TIKLAYINIZ..

LİMANDA BALIK BYRAMINIZI  KUTLADI..Sarıyerin en güzel mekanlarından biri olan, İstanbul Boğazı üzerinde eşsiz manzarası vdeniz ürünleriyle turizm sektöründe hizmet veren  Limanda Balık  işletmecilerinden Devriş Arsdaln, Adem Yıldız, İlkin Yılmaz ve Nedim Umuç bayramınızı Kutladılar..
LİMANDA BALIK TIKLAYINIZ.. 

Limanda Balık, Sevdiklerinizle beraber sağlıklı huzurlu ve mutlu nice güzel bayramlar görmenizi ve geçirmenizi dileyerek bayramınızı kutladılar.. 

 

HAYDAR TOPÇU BAYRAMINIZI  KUTLADI..Erenler Kırathanesi İşletmecisi Haydar Topçu bayramınızı  kutladı..Huzur, sağlık dolu aile ve akrabalrınızla huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.


BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 


Bayramoğlu Ev Yemekleri Firması İşletmecisi, Merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden İlter Koç bayramınızı Kutladılar.. Sağlık, huzur dolu bir bayram  dilediler.


BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ TIKLAYINIZ.. 
YILDIZ MARKET- SİYAMİ YILDIZ  BAYRAMINIZI  KUTLADI..Sarıyer iş dünyası içinde turizm-hizmet, gıda sektöründe faaliyet gösteren  iş adamlarımızdan Siyami Yıldız Yeni Yılınızı kutladılar.. Huzur sağlık barış dolu bir bayram  dilediler.SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER TIKLAYINIZ.. 
SARIYER MC ROYAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 


Sarıyer Mc. Royal Adil Yıldız..


Sarıyer Mc Royal Firması bünyesinde bulunan Mc Ropyal Ünlü Mamülleri, Yıldızlar restaurant ve Elmas Kum ajı işletmecileri Adil Yıldız, Memet Yıldız, Gökhan Yıldız Ybayramınızı kutladılar. Huzurlu, bereketli sağlıklı bir bayram geçirmenizi  dilediler..

  

 

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. http://www.stkismesaj.com/files/news/default/galata-koprusu-turizm-hizmet-sektoru-yeni-yilinizi-kutladilar4cc6f0794b6452225a76.jpg

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyerden silivriye, Beykozdan Tuzlaya  boğaz şeridinde yer alan hemşerilerimiz  bayramınızı kutladılar. 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm ve hizmet sektörü alanında alanında ülke ekonomisine İstanbul'a önemli bir katma değer, önemli katkılar sunan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların, ve bütün vatandaşların bayramını kutladılar. 

 

CAFE DE TAVUK BAYRAMINIZI KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir bayram geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 

 

YILDIZLAR RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız.bayramınızı kutladılar. Sağlşılı-Huzurlu bİR bayram geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

 

YAKA BALIK BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

Mehmet Yıldız


Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız  bayramınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.


 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

 

 

NERGİS BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri bayramınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, herkesin bayramını kutladılar..

 

GALATA NERGİS BALIK TIKLAYINIZ.. 


 

 

GALAPERA RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve İlkin Yılmaz bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...


GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 NEPTÜN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimciliği  ön planda çıkan  hemşerimiz  Mesut Altun bayramınızı Kutladılar. Altun, tüm insanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Gala Life İşletmecilerinden  Bedirhan Yıdız ve Kardeşi Ayvaz Yıdız bayramınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. 

 

 

 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız Galata Köprüsünde müzik ve eğlence sektörünğün günümüzdeki en önemli temsilcileri. Eski Rum-Ermeni meyhane kültürünü de başarıyla icra eden Gala Life haftanın her günü canlı müzikle de turizm-hizmet-eğlence sektörünün en önemli temsilcileri arasında yer almaktadırlar.. 

 

GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

AFRODİT RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar bayramınızı  kutladılar. Aile, eş,dost  ve akrabanızla mutlu-huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

 

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

GALATA OFROZ BALIK BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları bayramınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..


GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..

 

GALATA SEMBOL BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Galata Sembol Balık İşletmecilerinden Akif Yıldız, Fatih Yıldız, Serhat Yıldız bayramınızı kutladılar. Huzur sağlık dolu bir bayram geçirmeizi dilediler.. 

 

GALATA SEMBOL TIKLAYINIZ.. 

 

 

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın bayramınI kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, bayramınızı kutlu olsun” dediler.İş STK siyaset sanat dünyamız bayramınızı kutladılar..

 

ETİKETLER : İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya