ŞUBAT MART AYINDA DA ONLARCA HEMŞRİMİZİ HAKKA UĞURLADIK..

Şubat -Mart Ayın’da birçok güzel hemeşerimizi hakka uğurladık. Şubat Ayında Elvan Yıldız, Mart Ayında İbrahim Yıldız, geçen Cumaretesi günü de Atif Yıldızı son yolculuğuna uğurladık..
Bu haber 2021-03-22 09:42:27 eklenmiş ve 232 kez görüntülenmiştir.

 

ŞUBAT  MART AYINDA DA ONLARCA HEMŞRİMİZİ HAKKA UĞURLADIK..

 

Şubat -Mart Ayın’da birçok güzel hemeşerimizi hakka uğurladık. Şubat Ayında Elvan Yıldız, Sarıyerden Beyaz Sit, Mart Ayında İbrahim Demir, geçen Cumaretesi günü de Atif Yıldızı son yolculuğuna uğurladık..

Bugünde  esnaflarımızdan, STK’larımızda yüklendikleri misyonla öne çıkan Kavacık Alabalık Sofrası işletmecilerinden Yüksel Yıldız, Coşkun Yıldızın anneleri Namile Yıldız hakkın rahmetine kavuştular..

Hemşerilerimiz Kuzeydoğu Anadolunun gül kokulu, envai çeşit bitkinin yer aldığı o cennet coğrafyada dünyaya gözlerini açtılar.. Göç, ekonomik-sosyal nedenlerle büyük çoğunluğu kendilerini büyük metropollerde buldular.. Çoğu yaşamı ve hayatı yaşamdan yaşadılar. Bütün sorun ve sıkıntılara rağmen hepsi hayat dolu birbirinden güzel insanlardı.  Ve her canlı gibi günü geldiğinde geldiğimiz yere doğru yolculuğa çıktık..

Bir Ismail Avcı dahil 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir

Beyaz Sit

Yeme-içme sektöründe şefliği ile işletmeci-girişimci kişiliği ile öne çıkan Bayz Şit,  Uzun yıllar Aquriste şeflik yapan, bu sektörde şaban -Tahir şitlerin akrabsı güzel insanlarımzdan biriydi. Hakeza aşçılığı uzmanlığı ile öne çıkan Atif Yıldız, toplumsal duyarlılığı ile bazen stklarda aldığı görevlerle öne çıkan toplumumuzun Kanaat önderleri arasında yer alan Ahmet Yıldız’ın abileri, bölgemizin önde gelen esnaflarından Yenimahallede  Ahm-Et ‘in işletmecilerinden esnaflarımızdan ahmet Yıldızın da yakın akrabasıydı.. Hakeza Elvan Yıldız da yeme-içme sektöründe önemli bir aşçı, önemli bir uzmandı. Esnaflarımızdan Gaziantepli meşhur kebabpçı dayının işletmecileri  Şemistan, Hakan, Yusuf Yıldız’ın yakın akrabalrıydı.

İbrahim Demir Ayrıntılar İçin Tıklayınız..

 

Yukarda isimlerini zikr ettiğimiz hemşerilerimiz başta olmak üzere vefat eden tüm hemşerilerimize Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..

ETİKETLER : Şubat -Mart Ayın’da birçok güzel hemeşerimizi hakka uğurladık. Şubat Ayında Elvan Yıldız Mart Ayında İbrahim Yıldız geçen Cumaretesi günü de Atif Yıldızı son yolculuğuna uğurladık..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Taziyeler haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya