TAĞ ve AVŞAR AİLELERİNİN DÜĞÜNLERİ HAFTA SONU YAPILDI..

Covid 19 nedeni ile ertelenen düğünler, nişanlar yeniden başladı. Tağ ve Avşar Ailelerinin düğünleri bu hafta sonu yapılacak..
Bu haber 2020-07-23 20:35:04 eklenmiş ve 338 kez görüntülenmiştir.

 

TAĞ ve AVŞAR AİLELERİNİN DÜĞÜNLERİ BU HAFTA SONU..

 

Covid 19 nedeni ile ertelenen düğünler, nişanlar yeniden başladı. Tağ ve Avşar Ailelerinin düğünleri bu hafta sonu yapılacak..

 

Avşarların düğünü 25 Temmuz  Cumartesi  saat 13.00 – 17.00 Arasında  Sancaktepe Serdivan Restaurantta,

Tağ Ailesinin düğün-nikah törenleri  ise 26 Temmuz Pazar Günü Caremoney Kanlıca salonunda saat  14.00 yapıldılar..

 

80’lı yıllardan beri mücadeleci kimliği ile tanıdığımız, kanaat önderlerinden Alihan Tağ’ın oğlu ile, Sancaktepe Ak Parti kurucularından Serhat bölgesi önde gelen kanaat önderlerinden İsmet Avşarın Oğlu  Hakan Avşğünleri  var.

 

STK’lar başta olmak üzere bölgemizin birçok derneğinde aldığı görevlerle öne çıkan Alihan Tağ ve Eşi Birgül Tağ toplumsal alanan duyarlılıkları  ile öne çıktıkları gibi, Tağ aynı zamnda iş dünyası içinde de önemli bir pozisyona sahip bir isim. İstanbulun birçok lüks restaurantına deniz ürünleri tedarik eden bir iş adamı-bir esnaf olarak öne çıkmaktadır.. 

 Görüntünün olası içeriği: yazı

İsmet Avşar ise lli-manevi duyguları ön planda olan, hemşerilerimizin özgür iradeleri ile her parti de olmaları gerektiğine inanan, Sancaktepe Ak parti kurucuları arasında yer alan bir isim olduğu gibi kurulduğundan beri de Sancaktepe Ak Parti ilçe teşkilatında YK üyesi olarak günümüze kadar görev alan bir isim. Avşar da Tağ gibi bölgemizin birçok derneğinde yönetim kurulu üyesi, üye olarak rol aldığı gibi hemşeri camiamızın, özellikle serhat nüfusunun yerel ve kamu alanlarında sorunlarının çözülmesinde önde gelen halkın en önemli temsilcilerinden biri.. Yaptığı her işte Allah rızasını gözeten yaşamında hil-hurda olmayan örnek insanlarımızdan biri..

 Fotoğraf açıklaması yok.

ğün sahipleri covid 19 nedeni ile hemşerilerimizin maskeli ve sosyal mesafe kurallarına uyarak bu mutlu günlerinde aralarında görmek istediklerini ifade ederek “Bu mutlu günümüzde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız”.. dediler..

ETİKETLER : TAĞ ve AVŞAR AİLELERİNİN DÜĞÜNLERİ BU HAFTA SONU..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer STK-İş Haber haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya