İŞ –STK-SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

İslam Dünyası ve ülkemizin, hemşeri camiamızın Ramazan Bayramını Kutlayan iş-stk-siyaset sanat dünyamız, bayramları eski bayramlar gibi kutlayacağımız, birbirimize sarılacağımız mutlu, huzurlu sağlıklı bayramlar dilediler..
Bu haber 2020-05-23 21:08:04 eklenmiş ve 211 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ –STK-SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Bioterörle 3. Dünya savaşının başaltıldığı bu buruk zaman diliminde İslam Dünyası ve ülkemizde Ramazan Bayramını insanlar birbirine sarılmadan uzakta olsa gönülleri bir olarak kutladılar.

 

 

İslam Dünyası ve ülkemizin, hemşeri camiamızın  Ramazan Bayramını Kutlayan iş-stk-siyaset sanat dünyamız,  bayramları eski bayramlar gibi kutlayacağımız, birbirimize sarılacağımız mutlu, huzurlu sağlıklı bayramlar dilediler..

 

İşte bayramınızı Kutlayanlar..

 

KORKMAZ, BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

Bu yıl pandemi nedeni ile gecesini gündüzüne katan, geçen yıllarda olduğu gibi , eğitime, gençliğe spora en büyük katkıyı yapan iş adamlarımızdan Baran korkmaz toplumsal alana en büyük katkıyı yapan iş adamlarımızdan biri oldu..

 

Küresel anlamda iş yapan iş adamlarımızdan SBK Holdingin YK Başkanı Baran Korkmaz, yardım kalemine sağlık sektörünü de katarak Türkiye geneli ençok yaşlısından gencine, sağlık sektöründen öğrenciye binlerce insana ve kuruma destek sundu..

 

Korkmaz, ülkemiz ve dünyada pandemi koşullarının biran önce son bulmasını, eski bayramlar tadından biribirimize sarılacağımız bayramlar dileyerek, Hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin huzurlu-sağlıklı bir bayram geçirmelerini dilediler. 

 

BARAN KORKMAZ KİMDİR 

 

 

 


BAYRAMOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

 Bayramoğlu Döner gibi bir markayı Türkiye ve Dünya markasına çeviren, ülkemizde milli yiyecek içeceğin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan Bayramoğlu Dönerin işletmecilerinden İbrahim, Halim, Rasim Arslan kardeşler pandemi nedenile zorda olan birçok hemşerimize yardımcı oldukları gibi herkesin bayramınızı  kutladılar.

 

BAYRAMOĞLU DÖNER

 

 

HALİM ET KAHVALTI BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

2019 yılında turizim hizmet sektöründe İstanbul Anadolu yakasına Halim Et &Kahvaltı ile yılın bu yılın en büyük yatırımını  yapan  İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Halim, İbrahim Arslan Kardeşler Bayramınızı kutladılar..

 

HALİM ET & KAHVALTI


 

 

CANKOÇ GIDA AŞ. SAHİBİ İRFAN KOÇ 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

İstanbul Boğazı turizm ve hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, adeta ötekinin olmadığı, en üst düzey iş adamından sıradan vatandaşa herkjesi, kesimi kapsayan müthiş bir atmosfer, müthiş bir hava ve manzara sizi kapsıyor ve büyüleniyorsunuz.. Kandilli Balıkçısı bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 

Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

 

İş alanında onlarca insanı  istihdam eden Koç, Koronavirüs nedeniyle hayır kapılarından biri oldu. Pandemi nedeni ile ihtiyaç sahibiyüzlerce insana yardımcı oldu.  Koç, eğitime, stklara, sivil topluma ve sosyal alana da önemli katkıları olan bir iş adamı. Koç,  hemşeri camiamıza sağlık ve huzur dolu bir bayram geçirmesini dilediler.

KANDİLLİ BALIKÇISI- KÖFTECİ İRFAN TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...


 

 

KAYA BYRAMINIZI KUTLADI..

 

Volkan Kaya Bölgemizi ilgilendiren birçok etkinlikte her zaman ön sıralarda yer almaktadır

 

 

2019 Nisan ayında hayata geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Anadolu Yakasına en büyük gıda-turizm-hizmet mekanlarından birini hayata geçiren Volkan Kaya Pandemi nedeni ile adeta hayır kapılarından biri oldu. Irk-dil-din-mezhep ayırımı yapmadan insanlara yardımcı olan Kaya, hem bölgede, hemde istanbulda ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında da bulunarak; rtamazan ayında ençok dua alan hemşerilerimizden biri oldu..

Hemşeri camiamız başta olmak üzereherkesin  bayramını kutlayan Kaya, huzurlu sağlıklı bir bayram dilediler. 

 

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

CEMAL AVCI BAYRAMINIZI KUTLADI..

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Bölge iş -stk dünyamızın önde gelen temsilerinden Gökkuşağı Firması sahibi Cemal Avcı bayramınızı kutladılar. 

 

 

BÖLGE İŞ DÜNYAMIZIN GENÇ LİDERİ

VOLKAN SÜT

BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 


 

 

İş Dünyamızın Genç Temsilcilerinden, bölgmizin sivil toplum örgütlerine, derneklerine heryıl en büyük katkıyı yapan,  sosyal alana eğitime destekleriyle, örnek kişiliği ile öne çıkan Volkan Süt Bayramınızı Kutladılar. Aile, akraba, dost ve arkadaşlarınızla huzurlu sağlıklı bir bayram geçireizi dilediler. 


 

VOLKAN SÜT KİMDİR TYIKLAYINIZ.. 

 

 

 

ALİ RIZA NASIROĞLU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Ardahanlı İş Adamı, MAKTEKSER A.Ş  Holdingin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu aile akraba ve dostlarınızla barış-huzur-sağlık dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler..

 

MAKTEKSER A.Ş TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

 

ARDAMAK-ARPUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Ardamak -Ardapul Civata Fşrmasının Ardamak, Ardapul-Civata sahibi Adnan Köroğlu bayranıbızı kutladılar.. Pendik ArdahanlılarDernek Başkanı Köroğlu, Kendisini Ziyarete gelen Maltepe Ardahanlılar Sernek Başlanı Yaşar gelerle birlikte  de hemseri camiamızın bayramını kutlayarak herkesin sevdikleriyle gönüllerince bir bayram taşamasını dilediler..

 

ARDA CİVATA, ARDAMAK CİVATA HIRDAVAT  SANAYİ LTD. ŞTİ..

TIKLAYINIZ.. 

AYKUT BASIM, ZARFSAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Aykut Basım, Zarfsan Firması YK başkanı Atekin Kaya ve Firmanın genel Müdürü Fedai Öztürk Bayramınızı tladılar, Sağlık huzur dolu bir bayram dilediler..

 

AYKUT BASIM ZARFSN FİRMASI TIKLAYINIZ..

 

 

BABALAR BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

Turizm-hizmet, gıda, inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren iş adamlarım Şeref Talay, Akif Yıldız, Metin Şancı Bayramınızı Kutladılar.. Aile ve sevdiklerinizle huzurluı bir bayram geçirmenizi silediler.. 

 

 

 

İDEAL GROUP BAYRAMINIZI KUTLADI..  

 

İdeal Group Firmasının Yk Başkanı Nasi Bağcı Bayramınızı kutladılar. Aile ve efradınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.  Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan,

 İstanbulda ise Temizlikve Kurye sektöründe adında olduğu  gibi en ideal firmalardan biri. İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı sivil toplum, stk alanına duyarlılığı ile eğitim ve sosyal alana katkılarıyla da öne çıkan bir iş adamı. 

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

 

 

MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR... 

 

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden hemşerimiz Erdal Yıldızın işlettiği   İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren Merih Pastanelri bayramınızı kutladılar. Merih Pastaheneleri kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, organik-doğal ürün konseptiyle, kalitesi ile uygun fiyat konseptiyle bu sektördeki en önemli firmalrdan bir firma olarak  bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır. 


Yıldız Bayramın huzur, barış  ve sağlık dolu birkilde sevidiklerinzle geçirmenizi dilyoruz dediler.. 

 

MERİH PASTA -

 

MERİH PASTAHANELERİ

 

TIKLAYINIZ...

 

 

 

SAFFET BALIKÇILIK BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızıKutladılar.  Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

 TURİNN CATERİNG FİRMASI,

VEYSEL ÇAMLI  BAYRAMINIZI 

KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve daha mutlu bir bayram  diliyoruz dediler.

 

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..


 

 

Merkezi Fransada Bulunan iş adamlrımızdan Yılmaz Yılmaz'ın sahibi olduğu YILMAZ CONSTRUCTİON ve YRYS Firması BAYRAMINIZI   kutladılar. Yılmaz, Hemşeri camiamız başta olmak üzere bütün müslüman kardşlerimizin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON TIKLAYINIZ...

 

 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  bayramınızı kutladılar.

 

 

Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

 YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Kurucusu ve sahibi Mehmet Yıldız'ın olduğu firma Zemin Kaplama uygulama, zemin, yüzey bakım ve onarım alanlarında ülkemizin profesyonel firmalarından biri Yıldız İnşaat Epoksi Firmasının sahibi Mehmet Yıldız bayramınızı kutladılar. esenlik ve sağlık dilediler.


 


YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI TIKLAYINIZ...

 

 

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY  İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI   KUTLADILAR...

 

Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik.  Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız BAYRAMINIZI kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında bayramın  hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, mübarek Ramazan Bayramında herkesin sağlık ve huzur dolu bir bayramgeçirmesini dilediler. 

 

KESKİN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Dürüst samimi halktan biri olan, Şişli Belediye başkanı seçildiğinden beri giderek Şişliyi İstanbulun en huzurlu ilçelerinden birine çeviren, yolsuzluk, yoksulluk, çete-mafya söylem ve eylemlerini şişliden söküp atan Şişli Bld. Bşk Keskin Bayramınızı kutladılar Herkesin huzur, sağlık dolu kazasız, belasız bir bayram geçirmesini dilediler.. 

 

ŞİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİNLE BİRLİKTE

BAYMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Şişli  Merih Pastahaneleri işletmecilerinden Erdal Yıldız ve Ortakları belediye başkanı keskinle birlikte bayramınızı kutladılar.. öerin Pasta Bomanti, Abidei Hürriyet ve Halaskargazi Caddesi olmak üzere 3 şubeyle hizmet

vermektedir.. 

 

MERİH PASTANELERİ TIKLAYINIZ.. 


KAYALAR GIDA-İNŞAAT ve DÖRTEL ET FİRMASININ SAHİBİ VOLKAN KAYA BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Sultangazi Habiplerde Faaliyete geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Avrupa Yakasına en büyük turizm-hizmet yatırımlarından birine imza atan Volkan Kaya Bayramınızı kutladılar. İş adamlarımızdan Volkan Kayanın sahibi olduğu gıda inşaat alanında bir çok firmanın bünyesinde yer aldığı Kayalar  Gıda LTD ŞTİ firmasının sahibi Volkan Kaya bayramınızıkutladı.

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dört El Firmasında yöneticilik yaspan  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya gibi firma yöneticileri de bayramınızı kutladılar..

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

 

 

 DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

DENİZ MORKOÇ BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç Kaya bayramınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..

 

DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ.. 


TURİNN CATERİNG FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firma, AVM, Hastahane, Okul... ve işyerine yemek hizmeti veren Turinn Catering firması BAYRAMINIZI  kutladı.

 

Firmanın sahibi Veysel Çamlı sivil toplum ve STK-Sanat  alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. 2010 yılında kaisiad gibi birçok derneğin kurcuları arasında yer aldı. Bölge dernek ve federasyonlarının ortaya çıkması için maddi alanda büyük katkılar yaptığı gibi, vbazen de yönetimlerde birebir yer alarak Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri oldu..

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok birçok sektörde birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı bayramınızı kutladılar...

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında 4. Levent Paşa Döner, Cadde Kokoreç, Çiğköfteci Ömer Usta, Levent Pilavcısı İskender ve döner salonu gibi birçok mekan işleten Selçuk ve Serdar Kaya'bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

YILMAZLAR PETROL BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz bayramınızı Kutladılar..

 

 

DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birtçok STK'da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan Demir Makina, Dermir Elektronik-Elektrik Firmasının Sahibi  Alican Demir bayramınızı Kutladılar..

 

KERVANSARAY MÜZİK BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

Kervansay Müzik’ten Sanatçı ve İşAdamı Cemal Fırat ve Nedim Şener Yeni Yılınızı kutladılar. Fırat ve Şener hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin herkesin bayramını kutluyoruz dediler.

 

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADI

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, Yeni Yılınızı  Kutladılar. Sağlık huzur dolu bir BAYRAM dilediler..

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT tıklayınız...

 

 

 

KAYALAR OTO-ALIM- SATIM FİRMASININ SAHİBİ TURGAY KAYA BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

Bölgemizin birçok derneğinde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, üyelik ve iki dönemde Hoç_fed üyesi Xımıli Derneği Başkanlığını yapan, Kayalar Oto Alım –Satım firmasının sahibi Turgay Kaya bayramınızı kutladılar..

 

 

STK’LAR BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

Serhat Bölgesi Fedrasyon, Vakıflar, İl-İlçe, Köy Dernekleri bölge STK’larımız (Siviloplum Örgütleri, Sivil Toplum Kurumları) Bayramınızı  kutladılar..

 

 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ (STK-STÖ), DERNEKLERİMİZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR 

 

ARTDAHAN EĞİTİM VAKFI BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Ardahan Eğitim vakfı ilter avşar ile ilgili görsel sonucuArdahan Eğitim vakfı ilter avşar ile ilgili görsel sonucu

2017-18 yılında serhat bölgesini robotik kodlama iile tanıştıran, Ardahanlı çocukları bu alanda Tğrkiye 1. yapan ve Ardahanlı çocukların ülkemizi Çin Halk Cumhuriyetinde temsil etmesini sağlayan Ardahan Eğitim Vakfı başkanı İlter Avşar ve vakfın genel sekreteri Fuat Avşar Bayramınızı kutladılar. Sağlık, huzur, acı ve kederlerin birlikte payalşıldığı sevdiklerinizle bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 


İSTANBUL YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Abdullahoğlu ve YK üyeleri Bayramınızı kutladılar..

 

 

 

HOÇVAN DERNEKLER FEDERASYONU (HOÇ-FED) BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

Hoç Fed Başkanı Türkan Yılmaz ve yönetimi Bayramınızı kutladılar..

 HOÇ-FED'DEN 3 MÜKEMMEL ETKİNLİK BİRDEN..

 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu YK Üyeleri.. Bayramınızı kutladılar.

 

HOÇ-FED DAYANIŞMA GECESİNDE SERHAD BÖLGESİNİ BİRBİRİYLE BULUŞTURDU...

 

 

 

 

 

 

Hoçfed Eski Başkanı Latif Yılmaz ve STK temsilcileri bayramınızı  kutladılar..

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Öner Tuymaz dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 

 

AVRUPA YAKASI  ARDAHANLILAR DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

 

 

Bölge Dernekçiliğimizin önde gelen temsilcileri İsrafil Aslanoğlu, Ardahan Dernek Başkanlarından Akın Bozkaya, Burhan Şit, Alican Demir, Talip Kaya.. Bayramınızı kutladılar..

 

HOÇ-FED ÜYESİ DAĞCI KÖYÜ DERNEĞİ

BAYRAMINIZI I KUTLADILAR... 

 

 

DAĞCI KÖY (tİKOŞ) dERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Dağcı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız, YkK Üyeleri Mahmut Morkoç, Ergin Morkoç Bayramınızı kutlayarak Gönlünüzce bir bam geçirmenizi dilediler.. 

 

SANCAKTEPE KARS İL DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Sancaktepe Kars İl Derneği Başkanı Casin Yıldırım ve YK üyeleri.. Bsayramınızı kutladılar.. 

 

 

GÖLE DERNEKLER FEDERASYONU BAYRAMINIZI  KUTLADILAR.. 

 

ERTEKİN BAYSAN,, ENGİN DOĞRU, YILMAZ YIDIZ, HAMİT ULUĞBEY 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ertekin Baysan, CHP Esenyurt Meclis Üyesi Engin Doğru, Göle Derneği Bşk Yrd. Yılmaz Yıldız, İş Adamı Hamit Uluğbey bayramınızı kutladılar. Herkese huzurlu sağlıklı bir bayram dilediler.. 

Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ertekin Baysan ve Y Üyeleri Yeni Yıolınızı Kutladılar. 

 

İSTANBUL ARDAHANLILAR  KÜLTÜR EVİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Ardahan Kültür Evi Başkanı Eferail Çifçi ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar..

 

 

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ

BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

Sarıyerde uzun zamandır Ardahan Dernekçiliği, ve Ardahan lobiciliği ile ilgili büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluk Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi Bayramoğlu Derneğinin Merkezini Sarıyere Taşımasıyla son buldu. Artık 2016-17 yılından beri 24 saat açık lokaliyle, sekreteryası ile halkı dört-dörtlük temsil eden STK yapılanmasıyla Sarıyer Merkezde bir Ardahan derneği var. 

 

Bölgemizin başarılı iş adamlarından Devriş Arslanın başkanı olduğu Bayramoğlu Derneği Başkan ve Yönetimiyle birlikte bayramınızı kutladılar.. 

 

Bayramoğlu Dernek Başkanı ve Yönetimi dernekçiliğe kattkıları ivme nedeniyle bir çok plaket ve ödüle layı görülen insanlar.. 

Başkan Devriş Arslan, Dernekçiliğe kattığı önemli katkılarından dolayı Hoç-Fed Başkanı Yılmazdan Plaket alırken.. 

 Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Hikmet Öztürk, Turgay Zorba, Ersan Yılmaz ve Yücel Hışır dahil, iç mekan

 

LEHİMLİ DERNEĞİ  BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

 

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Lehimli Derneği Başkanı Ağabey Tekin Hoç-FEd Bşk ve YK üyeleri Bayramınızı kutladılar.

 

 

İSTANBUL ARDAHAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI 

AHMET DEMİRBAŞ ve YÖNETİMİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

ARDER YONETİM KURULU

Demirbaş sevgi, barış huzurun hakim olduğu herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir bayram dilyoruz dediler

 

 

EYUP KARSLILAR DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

 

Eyüp Karslılar Derneği Başkanı İsrafil Aslanoğlu ve Yönetimi Bayramınızı  Kutladılar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise, ayakkabılar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Reıs Sönmez ve Necat Askeroğlu dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Şiyar Redur ve Reıs Sönmez dahil, oturan insanlar ve iç mekan

 

 

STK-İŞ DÜNYAMIZIN ÖNDE GELEN TEMSİLCİLERİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR:

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve gözlük

İş-STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Vezir Arslan..

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Bağdeşen Kurucu Başkanı Şemsettin Şenel, Başkan Barış Bilgin ve YK üyeleri..

 

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Gokmen Malkoç dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava

STK'larımızın önde gelen Termsilcisi Şemsettin Şenel, İş Adamı Ergin Yıldızla birlikte.. 

Görüntünün olası içeriği: Feimdar Özdemir, oturuyor

 

Fehimdar Özdemir

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, yazı

Ardahanın Yılmaz STK Savaşçısı, STK'larımızın medarı iftiharı emekli baş komiser, Büyük Savaşçı Cevdet Şentürk..

 

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Atif Gökçek

 

 

PANİG DERNEĞİ BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

Beykoz Ardahan Dernekleri içinde Ardahan ve bölge nüfusuna yönelik çalışmalarıyla, hizmetleriyle bütün Doğu Anadolu Nüfusunun takdirini kaznan bir dernek olan Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Panig Derneği Başkanı Memet Yıldız, Bşk Yrd. Senem Yılmaz,   ve Yönetim Kurulu Üyeleri bayramınızı  kutladılar. 

 

ALATTİN KILIÇ BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

Beykoz Ardahan Dernekleri Başta olmak üzere, Sivil toplum örgütleri içinde en önemli aktörlerden biri olan Alaattin Kılıç her zaman olduğu gibi yeni yılınızı kutladılar. Kılıç, Beykoz Ardahanlılar Derneğinin kurucusu, Ardahan derneklerinde aldığı görev ve misyonun yanı sıra sendikalarda, Beykoz Okul Aile birliği başta olmak üzere Beykoz’da birçok STK’da aldığı görev ve misyonla  öne çıkan adeta Beykozun simgelerinden bir isim. Kılıç bayramınızı kutlayarak sağlık ve esenlik dilediler.

 

QIMILİ (OTBİÇEN kÖYÜ) DERNEĞİ BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed) üyesi Xımıli Derneği Başkanı Aşkın Şit ve Yönetimi bayramınızı Kutladılar..

 

 

KÖPRÜCÜK (XESKAR) KÖYÜ DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADİLAR.. 

 

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Köprücük (Xeskar) Köyü Derneği Başkanı Deniz Ömeroğlu bayramınızı kutladılar.. Huzur, sağlık dolu bir bayram dilediler. Deniz Ömeroğlu Dernekçilikte başarılı bir isim. Bir etkinlikte Yaşar Hocadan plaket alırken.. 

 

 

KÜÇÜK SÜTLÜCE (XARZİYAN-ŞİŞKA) KÖYÜ DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 Küçük Sütlüce Derneği Başkanı Turgay Kafkasyalı ve YK üyeleri bayramınızı  kutladılar. Kafkasyalı, Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, mübarek bayram gönlünüzce geçsin dediler.

 

 

 

SANCAKTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Sancaktepe Ardahanlılar Derneğinden Başkan ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar.

 

 

 

MURKA (BİNBAŞAR) DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR. 

 

 

Murka Binbaşar Derneği Başkanı Fikret aktürk , Murka Derneği YK üyesi  Aydın Tağ ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar..

 

 

HACI ALİ DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Hoç-Fed Üyesi Haci Ali Derneği Başkanı Yaşar Gökdemir ve YK üyeleri bayramınızı  Kutladılar. 

 

 

SIXIRPET BEBEREG DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Yılmaz Ağbulak dahil, oturan insanlar ve iç mekan

 
Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Yusuf Yasin Sit dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan
 Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, takım elbise ve iç mekan
 
Hoç-Fed Üyesi Sıxırpet Dernek Başkanı Fuat Yıldız   ve Yönetimi bayramınızı  Kutladılar. 
 Görüntünün olası içeriği: Ayhan Öztürk, yazı
 
MOROFKA MEŞEDİBİ BAYRAMINZI KUTLADI.. 
 
 
 
Morofka (Meşedibi Köyü) Dernek Başkanı Özcan Düğmeci Bayramınızı kutladılar. Düğmeci Bayramlar paylaşmak ve kardeşliktir. Hemseri camiamız ve tüm islam aleminin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

 

 

SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-BEYOĞLU -ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyerden silivriye, Beykozdan Tuzlaya  boğaz şeridinde yer alan hemşerilerimiz  bayramınızı kutladılar. 

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm ve hizmet sektörü alanında alanında ülke ekonomisine İstanbul'a önemli bir katma değer, önemli katkılar sunan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların, ve bütün vatandaşların bayramını kutladılar. 

 

CAFE DE TAVUK BAYRAMINIZI KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir bayram geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 

 

YILDIZLAR RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız.bayramınızı kutladılar. Sağlşılı-Huzurlu bİR bayram geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

 

YAKA BALIK BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

Mehmet Yıldız


Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız  bayramınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.


 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

NERGİS BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri bayramınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, herkesin bayramını kutladılar..

 

GALATA NERGİS BALIK TIKLAYINIZ.. 


 

 

GALAPERA RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve İlkin Yılmaz bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...


GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 


NEPTÜN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimciliği  ön planda çıkan  hemşerimiz  Mesut Altun bayramınızı Kutladılar. Altun, tüm insanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Gala Life İşletmecilerinden  Bedirhan Yıdız ve Kardeşi Ayvaz Yıdız bayramınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. 

 

 

 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız Galata Köprüsünde müzik ve eğlence sektörünğün günümüzdeki en önemli temsilcileri. Eski Rum-Ermeni meyhane kültürünü de başarıyla icra eden Gala Life haftanın her günü canlı müzikle de turizm-hizmet-eğlence sektörünün en önemli temsilcileri arasında yer almaktadırlar.. 

 

GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

 

AFRODİT RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar bayramınızı  kutladılar. Aile, eş,dost  ve akrabanızla mutlu-huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

GALATA OFROZ BALIK BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları bayramınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..


GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

GALATA SEMBOL BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Galata Sembol Balık İşletmecilerinden Akif Yıldız, Fatih Yıldız, Serhat Yıldız bayramınızı kutladılar. Huzur sağlık dolu bir bayram geçirmeizi dilediler.. 

 

GALATA SEMBOL TIKLAYINIZ.. 

 

 

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın bayramınI kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, bayramınızı kutlu olsun” dediler.

 

 

HAVUZBAŞI -BEYAZ RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

Kumkapı Havuzbaşı ve Beyaz  Restaurant İşletmecilerinden Fatih Yıldız, Reşat Bağcı, Erhan Yıldız Bayramınızı kutladılar. 

 

 

HAVUZBAŞI -BEYAZ RESTAURANT TIKLAYINIZ.. 
BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

SUAT YILDIZ BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

suat yıldız beykoz ile ilgili görsel sonucu

 

Beykoz CHP il genel meclis üyesi iş adamı Suat Yıldız, Beykoz CHPlilerle birlikte bayramınızı kutladılar.. Aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçiröenizi dilediler.. 

 

Suat Yıldızla Birlikte Fiyaka Cafeyi İşleten Doğuş Yıdızda bayramınızı kutladılar. gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

FİYAKA CAFE TIKLAYINIZ.. 


 

 

SERHAT ARDAHAN YENİ YILINIZI KUTLADI.. 

 

Batıdan Doğuya Yolcu taşımada Serhat bölgesinin önde gelen firmalarından, Serhat Ardahan Firmasının sahibi Asker Avşar Yeni Yılınızı kutladılar.. Avşar, insanın insana, canlı yaşama, yaşadığı dünyaya oyun yapmadığı, bir yeni yıl diliyor, sağlık-mutluluk dileklerimizi iletiyoruz dediler..

 

SERHAT ARDAHANLA SILA HASRETİ BİTER,

 

YOLLAR KISALIR

 

SERHAT ARDAHAN TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

GOLDEN BRİDGE CAFE İŞLETMECİLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

İstanbul/Ataşehir gökdelenleri arasında Nova Alışveriş merkezinin giriş katında yer alan Golden Brıdge cafe & resteaurent uzman kadrosu profesyonel hizmetleriyle sunduğu ürünlerle Ataşehirlilerin birbirleriyle buluştuğu Ataşehirin simgesi mekanlardan biri..  Mekanın işletmecileri Mikail Avşar, Erkan Doğan, Nuri Oğuz Yücesoy arkadaşlarıyla birlikte bayramınızı kutladılar..   

 

   

KİNG WAY CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI... 

 

 

King Way Cafe ile bu yıl Beykoz bölgesine, tarihi Anadolu Hisarında İstanbul Boğazına  turizm-hizmet sektörünün en önemli yatırımlarına imza atan King Way Cafe gibi bir eser ortaya çıkaran, King Way Cafenin İşletmecilerinden Cahit Kılıç bayramınızı Kutladılar. Sağlık, esenlik dolu bir bayram dilediler. 

 

KİNG WAY CAFE TIKLAYINIZ

 

BEYKOZ KUŞ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten birköşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız bayramızı kutlayarak sevdiklerinzle  kutlayarak esenlik, sağlık, huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ TÜM DETAYLAR

 

 

 

 

ALABALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

Nefis sulu yemekleri ile, balık çeşitleri ile enfes ve uygun fiyat yemekleriyle Kavacıklıların-Beykozluların en çok tercih ettiği  Alabalık Sofrası işletmecisi Yüksel Yıldız ve arkadaşları bayranıbızı kutladılar..Gönlünüzce geçireceğiniz bir bayram dilediler.. 

ALABALIK SOFRASI TIKLAYINIZ.. 

BİZİM ZURNA DÜRÜM BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Bizim Zurna Dürüm İşletmecilerinden Murat Yılan Ve Ali Demir Bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler. 


 

 

CEM BÜFE ZEKİ BOYLU BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Büfeciler Odası YK Bşk Yrd., Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Derneği YK üyesi Zeki Boylu bayramın barış-huzur, sağlık getirmesini diliyor, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını en samimi duygularımızla kutluyoruz.

CEM BÜFE KADIKÖY- TIKLAYINIZ....

 

 

FORYOU GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Arsa, İmar barışı, gayrimenkul, inşaat sektöründe uzmanlığıyla tanınan, kişi, kurum ve firmalara danışmanlık hizmeti veren, Beykozdaki arsa ve arazinin en iyi değerini bilen, vatandaş için değerlendiren, arap ve körfez sermayesini ülkemize çekmede en prfesyonelfirmalrdan biri olan   Foryou Gayrimenkul Firmasının sahibi Çağdaş Yılmaz bayramınızı kutladılar. Yılmaz, bayramın barış-huzur, sağlık içerisinde geçmesini dilediler.

 

RAİFA CAFE BAYRAMINIZI  KUTLADI

Raifa Cafe'nin İşletmecileri İsmet Demir, Abdurrahman Demir, Ali Rıza Demir, Feramuz Demir bayramınızı kutladılar. sevdiklerinzle bire huzur esenlik dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler.

RAİFA CAFE TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

KAVALA BALIK LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Turizm-Hizmet Sektörünün önde gelen temsilcilerinden Mustafa Bağcı'nın işlettiği Kavala Balık Restaurant bayramınızı Kutladılar. Bağcı, huzur barış, kardeşliğin hakim olduğu, insanların birbirne karşı saygı duyduğu sevdiklerini,zle birlikte olacağınız  bir bayram dilediler..

 

KAVALA BALIK LOKANTASI TIKLAYINIZ...

 

 

TARİHİ  BEYKOZ KOKOREÇCİSİ ÖMER USTA BAYRAMINIZI KUTLADI...

Kokoreç alanında İstanbul’un en büyük ustalarından, birkaç kuşaktır aileden gelen bir meslekle bu iş alanında uzmanlığı ile öne çıkan Ömer Ustanın işlettiği  Beykoz merkezde yer alan Meşhur Beykoz Kokoreçcisi-Tarihi Beykoz Kokoreccisi bAYRAMINIZI   kutladılar.

Ömer Usta, sevdiklerinizle geçireceğiniz gönlünüzce yağayacağınız bir bayram dileyerek herkese , sağlık-esenlik dolu bir bayram dilediler...

 

TARİHİ BEYKOZ KOKOREÇCİSİ TÜM DETAYALAR...

 

 

 

GAZİNATEPLİ KEBAPÇI DAYI BAYRAMINIZI KUTLADI...

Merkezi Beykozda bulunan ortaya koyduğu pide-kebap-döner lahmacun çeşitleriyle, tatlarıyla  İstanbul genelinde insanları kendine çeken bir mekan olan Gaziantepli Meşhur Kebapçı Dayı’nın işletmecilerinden Şemistan Yıldız, hakan Yıldız ve mekan çalışanları bayramınızı kutladılar.

 

Gaziantepli Kebapçı Dayı İşletmecileri, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram  geçirmenizi dileyerek, barış,huzur sağlık dileklerini ilettiler..

,

Mekanın işletmecilerinden Şemistan Yıldız aynı zamnda toplumuzda önemli bir aydın ve kanaat önderlerinden bir insan, toplumsal alana duyarlılığı ve katkıları ile öne çıkanbir isim. 

 

GAZİNATEPLİ MEŞHUR KEBAPÇI DAYI TÜM DETAYLAR...

 

 

 

 

 

ERENLER KIRATHANESİ ve AREN TERCUME BAYRAQMINIZI  KUTLADILAR....


 

 

Beykoz Merkez Kıraathanesinin İşletmecisi, Hamza Ateş, Aren Tercumenin sahibi  Murat Demir bayramınızı kutladılar.. Sağlık ve esenlik dolu bir bayram dilediler..

 

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Gerçek Köylü Piliç Mekanı ile doğal-organik pilice eşisiz tat ve lezzet katan ustalarımzdan Aslan Şit ve Macit Demir bayramınızı kutladılar. Sağlık ve huzur dolu bir bayram dilediler..

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇTIKLAYINIZ..

 


KANDİLLİ BÜFE BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Kandilli  Büfenin işletmecisi Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul Büfeciler Derneği YK Üyesi   Murat Avşar bayramınızı kutladılar. Avşar, sevdiklerinzle  huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

AVŞAR BÜFE TIKLAYINIZ...

 

 

 

HASANOĞLU İNŞAATIN SAHİBİ SERTİF HASANOĞLU

BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Hasanoğlu, BARIŞ, HUZUR, ESENLİK DOLU BİR BAYRAM DİLEDLER DİLEDİLER..

 

 

TALAY FIRIN - GÜRSEL TALAY BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Beykoz Yeni Mahallenin en kölü esnaflarından olan Gürsel Talay bayramınızı kutladılar...

 

 

SEYRAN MARKETİN İŞLETMECİSİ SUAT AVŞAR

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

Avşar, sevdiklerinzle birlikte huzurlu, sağlıklı  gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

SEYRAN MARKET TIKLAYINIZ...

 

KASAP AHMET BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

 

Beykoz Yeni Mahllede et ve et ürünleri denince uzmanlığı ile etin doktorlarından olan Kasap Ahmet- Ahmet Yıldız, veysel yıldız bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KASAP AHMET tıklayınız.. 


 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ BAYRAMINIZI KUTLADI

Meşhur Soğuksu Börekçisi Salonlarının sahibi Vural Çelik ve iş Arkadaşlarıbayramınızı kutladılar.

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ TÜM DETAYLAR...

 

 

 

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..


Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları bayramınızı  kutladılar. Akraba, aile ve yakınlarınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 


SARIYER DERNEK BAŞKANLARI, MECLİS ÜYELERİMİZ, YÖNETİCİLER BAŞKAN GENÇLE BİRLİKTE BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

 

 

Ramazan Bayramında da Bayramdan kısa birsüre önce iftar programında başkan Şükrü Gençle bir araya gelen Sarıyer CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Bayramoglu Dernek Başkanımız Devriş Arslan ve Sarıyer Ardahan Dernek Başkanı Ersin Özer YK üyeleri Dağıstan Karakoç, Sanatçı Erkan Ergezer Bayramınızı kutladılar. Huzur dolu bir bayram dilediler. Aynı Kadro Kurban Bayramınızı da kutlayarak esenlikler dilediler..

 

 

 

 

Soldan Sağa, Erkan Ergezer, Meclis üyesi Mehmet Yıldız, Sarıyer Ardahanlılar Başkanı Ersin Özer, Dağıstan Karakoç.. 

 


 

 

SAFFET BALIKÇILIK FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

 

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızı kutladılar.  Yılmaz, barış, huzur, sağlık dolu bir bayram dilediler...

 

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

 

 

 

 

Süreyya Çinik, Özcan Yıldız, Mehmet Sacu, Gülsen Ekinci Bayramınızı Kutladılar..

 

 

 

 

 

 

 

İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, önemli misyon ve görev yüklenen hemşerilerimiz huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

 

 

ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

 

 

 

Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız bayramınızı  kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice bayramlara hep birlikte dedi. 

 

 

 

ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..

 


 

 

 

 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER

 

BAYRAMINIZI KUTLADI

 

 


 

sarıyer yonca kebap- sarıyer bursa iskebder işletmecisi Atakan Yıldız  bayramınızı kutladı.. Herkese ihuzur dolu bir bayram dilediler.. sarıyer yonca kebap- sarıyer bursa iskebder işletmecisi Atakan Yıldız  bayramınızı kutladı.. Herkese ihuzur dolu bir bayram dilediler.. 

 

 

 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER TIKLAYINIZ.. 

 

 


 

 

 

 

 

LİMANDA BALIK BYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Sarıyerin en güzel mekanlarından biri olan, İstanbul Boğazı üzerinde eşsiz manzarası vdeniz ürünleriyle turizm sektöründe hizmet veren  Limanda Balık  işletmecilerinden Devriş Arsdaln, Adem Yıldız, İlkin Yılmaz ve Nedim Umuç bayramınızı Kutladılar..

 

 

 

LİMANDA BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

 

 

 

 

HAYDAR TOPÇU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Erenler Kırathanesi İşletmecisi Haydar Topçu bayramınızı  kutladı..Huzur, sağlık dolu aile ve akrabalrınızla huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

 

 

 

 

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

Bayramoğlu Ev Yemekleri Firması İşletmecisi, Merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden İlter Koç bayramınızı Kutladılar.. Sağlık, huzur dolu bir bayram  dilediler.

 

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ TIKLAYINIZ.. 

 


 

YILDIZ MARKET- SİYAMİ YILDIZ  BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

 

 

Sarıyer iş dünyası içinde turizm-hizmet, gıda sektöründe faaliyet gösteren  iş adamlarımızdan Siyami Yıldız Yeni Yılınızı kutladılar.. Huzur sağlık barış dolu bir bayram  dilediler.

 

 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

 

SARIYER MC ROYAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

 

Sarıyer Mc. Royal Adil Yıldız..

 

Sarıyer Mc Royal Firması bünyesinde bulunan Mc Ropyal Ünlü Mamülleri, Yıldızlar restaurant ve Elmas Kum ajı işletmecileri Adil Yıldız, Memet Yıldız, Gökhan Yıldız Ybayramınızı kutladılar. Huzurlu, bereketli sağlıklı bir bayram geçirmenizi  dilediler..

 

 

 

Sarıyer M Royal Gökhan Yıldız..

 

SARIYER MC ROYAL, YILDIZ LOKANTASI TIKLAYINIZ.. 
SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

 

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE,  ATAŞEHİR, KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Sancaktepe, Sultanbeyli,  Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Tuzla'dan Gebzeye Serhat Bölgesi, Sivil Toplum Örgütleri (STK)- Dernekler,  İş Dünyası, Siyaset, Firmalar bazında bölgemizin önde gelen firma ve temsilcileri, dernekleri, Serhat Bölgesinin önde gelen temsilcileri, firmaları, kanaat önderleri bayramınızı kutladılar. Yayınladıkları mesajda huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. ,

 

 

ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN IBATTAL ,LGEZDİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

 

İlgezdi sevdiklerinizle birlikte huzur-sağlık, barış, güzellik dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

ATAŞEHİR BLD BŞK YRD. ORHAN ÇERKEZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Orhan Çerkez

 

Çerkez paylaşmak en güzel duyghudur, acı-tatlı herşeyi birlikte paylaştığımız huzur-ık dolu bir bayram dilyoruz dediler.. 

 

 

TURGAY AKPINAR BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

 

Turgay Akpınar

Ardahan Tanıtım günlerinde İstanbul'da serhat STK'larında üstlendiği görev ve misyonşlarıyla öne çıkan   eski Sancaktepe Meclis Üyeleri başkanı Turgay Akpınar bayramınızı kutladılar. 

 

 

BÜLENT MAVZER BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi, anı zamanda Ataşehir gökdelenlerini doğal organik et'le, doğal organik dönerle buluşturan Nebioğlu Dönerinde işletmecilerinden olan  Bülent Mavzer bayramınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser olan Nebioğlu Döner ile gıda sektöründe ki en uzman heşerilerimizden biri. Nebioğlu Döner, Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında organik, yerli, milli gıda konseptiyle, eşsiz tat ve lezzetlere imza atmaktadır. Site Kebap, Nebioğlu Döner  Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında gdierek en önlere çıktığı gibi İstanbulun diğer ilçelerindende insanlartı Ataşehir'e taşıyan mekanlar olmaya başladılar..

 

 

SİTE ET- SİTE KEBABPÇISI BÜTÜN AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 


NEBİOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız bayramınızıı kutladılar. 

 

 

NEBİOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...


 

ÖZCAN MAVZER BAYRAMINIZI  KUTLADI


 

Nefis Et, Nefis Gıda Firmasının kurucusu Özcan Mavzer bayramınızı kutladılar. Nefis Et, Nefis Gıda, 30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile tanınan Özcan Mavzerin kurduğu et dağıtım firması. Nefis Et firması sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri. 

Nefis Et, Nefis Gıda Bütün Detaylar tıklayınız...


 

 

 

NİMET ET NİMET DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR ..

 

Deniz Ömeroğlu bir etkinlikte plaket alırken..

Sancaktepe Osmangazi mah merkeiznde 20 yıla yakındır et ve et ürünleri, döner ve yemek çeşitleriyle hizmet veren bu alanda uzmanlıklarıyla herkesimin takdirini kazanan Nimet Et, Nimet Dönerin iştmecilerinden aynı zamnda dernek başkanlarımızdan Deniz Ömeroğlu ve kardeşleri bayramınızı kutladılar. sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 


NİMET ET TIKLAYINIZ..

 

 

NİMET DÖNER TIKLAYINIZ.. 


SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ BAYRAMIZI KUTLADILAR...

 

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile  ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

Sinan Öztürk

 Bahri Öztürk 

 

 

Öztürk Kardeşler, sevdiklerinzle birlikte huzur -sağlık dolu bir bayram dilediler.. 

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

 

AVEN METAL BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

 

 

 Aven Metal Yapı, Prefabrik, -Konteyner, Çelik Konstrüksiyon, Yangın Merdiveni, Ferforje,Çelik Çatı üreten ve monte eden  profesyonel bir inşaat firması.. Firmanın sahibi Engin Avşar Bayramınızı Kutladılar..  

 

EFE SET YEMEKLERİ FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Efe Set Yemekleri Fabrikasının sahibi, Hoç-Fed Üyesi Dağcı Köyü (TİKOŞ) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız  bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yıl geçirmenizi dilediler.

 

Birçok STK'da aldığı görevlerle öne çıkan Başkan Erol Yıldız aynı zamanda günlük-8-10 bin kişilik kapasiteye sahip Efe Set Yemekleri, Efe Ev Yemekleri, Efe Set Catering, Efe Catering yemek firmasının da sahibi. Firma Sancaktepe-Sultanbeyli ilçelerinde catering alanında yerel yönetimlerin, derneklerin, firmalrın en çok tercih ettiği hizmet aldığı firmalrdan biri olarak öne çıkmaktadır..


EFE SET YEMEKLERİ TIKLAYINIZ...

 

 

AVŞAR KAZ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 


Maltepe Marmara Denizi  Sahilde, Adalar manzaralı doğal organik kahvaltı ve yemek çeşitlerinin slduğu Avşar cafe, Afşar Kaz Evi Bayramınızı Kutladılar. Avşar Kaz Evi, Avşar Cafe TIKLAYINIZ

 

 

ŞELALE  ET LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Yarım yüzyılı aşan bir sürecte yeme-içme,gıda sektöründe

faaliyet gösteren hemşerilerimizden Şahvelet Özer ve Özer kardeşlerin işlettiği  işlettiği Şelale Et Lokantası Bayramınızı kutladılar.. 

 

ŞELALE  ET LOKANTASI TIKLAYINIZ..


 

KEYİF KEBAP'IN PATRONU SAYIM MAVZER ve KARDEŞLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Kebap'ı birer sanat eserine dönüştüren ünlü kebapçı Sayım Mavzer barış, huzur, sağlık dolu bir Bayram dilleklerini illeterek nice bayramlara hep birlikte dedi.

 

KEYİF KEBAP TIKLAYINIZ...


 

KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

Karınca Matbaa Burhan ST Bayramınızı Kutladılar..

 

 

AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Avşar Vinç Güntay Avşar Bayramınızı kutladılar.. 

 

 

 

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR.. TUZLA İLÇELERİNDEN HEMŞERİLERİMİZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

 

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

 

MAVZER GIDA İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Mavzer Toplu Tüketim mağazasının 2. şubesnin açılışında iş dünyası ve sivil toplum örgriyle bir araya gelen Mavzer Ailesi Yakup Mavzer, Hoç-Fed Bşk Yrd. Kıyafet Mavzer, Ali Rıza Mavzer, Bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinzle Huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer bayramınızı kutladılar. 

 

 

MAVZER TOPLU TÜKETİM TIKLAYINIZ.. 


 


ESEN DÜĞÜN SALONU BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 


Fiyat, kapasite, kalite, mimari açıdan Esnyurt bölgesinin en güzel düğün salonlarından biri olan Esen Düğün Sarayı, Esen Düğün Salonu  İşletmecisi Özcan Şit Bayramınızı kutladılar. Barış,ardeşlik, sağlık huzue dolu bir bayramı sevdiklerinzle birlikte geçirmenizi dilediler.. 

 

ESEN DÜĞÜN SALONU TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

YILDIZ ÇELİK KAPI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

STK-İş Dünyamızın Aktif Bireylerind Yıldfız Çelik Kapı Firmasının Sahibi Fuat Yıldız, Başkanı olduğu Sıxırpet-Bebereg Derneğinin YK üyeleri ile birlikte Bayramınızı kutladılar. 

 

YILDIZ ÇELİK KAPI TIKLAYINIZ..  

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR BAYRAMINIZI  KUTLADI

Ulusal ve Yerel  TV, radyolarda yaptığı Anadoludan Türküler Programıyla, Dernekler başta olmak üzere etkinliklerde en çokaranan,dinlenen;  herkesimden sevilen sanatçılarımızdan Murat Gökdemir bayramınızı kutladı.

Gödemir, barış, huz

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR KİMDİR 

 

 

 ADİL USTA BAYRAMINIZI KUTLADILAR ..

 

Adil Usta Kebap Salonlarının işletmecisi, bölgemizin çeşitli derneklerinde üye yk üyesi, kurucu başkan, başkanlık yapan sivil toplum alanına duyarlılığı ile de öne çıkan Adil Özer bayramınızı kutladılar. 

 

ADİL USTA ESENYURT MERKEZ 

 

 

ADİL USTA ESENYURT ŞUBE 

 

Esenyurt iş dünyası, esenyurt firmalar, esenyurt yeme -içme sektörü, esenyurt denekler bayramınızı kutladılar.. 

 
 

 

 

 

ETİKETLER : İŞ –STK-SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya