MURAT -MEVLÜT YILDIZ KARDEŞLER , YILDIZ AİLESİ ADINA TEŞEKKÜR ETTİLER..

Geçen hafta vefat eden iş adamlarımızdan Kemal (Cemal) Yıldızın taziyesi hafta boyunca devam etdi. Vefatının 7. Gününde bir araya gelen iş-stk-siyaset dünyamızın önde gelen temsilcileri Yıldız Ailesine taziyelerini sundular..
Bu haber 2020-05-17 10:18:55 eklenmiş ve 499 kez görüntülenmiştir.

MURAT  -MEVLÜT  YILDIZ  KARDEŞLER  , YILDIZ AİLESİ ADINA TEŞEKKÜR ETTİLER..

 

Geçen hafta vefat eden iş adamlarımızdan Kemal (Cemal) Yıldızın taziyesi hafta boyunca devam etdi.  Vefatının 7. Gününde bir araya gelen iş-stk-siyaset dünyamızın önde gelen temsilcileri  Yıldız Ailesine  taziyelerini  sundular..


Kemal Yıldız, çocukları Murat,  Mevlüt, Yusuf  Yıldız,  amcaları Celal Yıldız, Yılmaz Yıldız, Enişteleri İrfan Koç,  Yeğenleri Ali Emre, Sedat Yıldız, Yıldız ailesinin önde gelen simalarından Ayhan Yıldız, Akif Yıldız ve ailenin önde gelen fertleri  vefatından bugüne kadar acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan, taziyelerini medya, sosyal medya, telefon mesaj vb. bildiren herkese ayrı –ayrı teşekkür ettiklerini ifade ettiler..

Hakkın rahmetine kavuşan Kemal  Yıldızın 7. Gününde kuran ve mevlit okutuldu. Hafta boyunca dini anane ve geleneklerimiz en iyi şekilde yaşatıldı. Hocalrımızın okuduğu kuran ve mevlit  ardından hep birlikte dualr edildi..


 

 Anma törenine  İş dünyamızdan  Volkan Kaya, Suat Askeroğlu, Bülent Avşar, Cahit Kılıç, Yusuf Yıldız, Akif Yıldız, , Tahsin Yıldız, CHP Beykoz meclis üyesi Suat Yıldız , Barış Demir, Murat Avşar, Zeki Avşar , Deniz  Yıldız, Murta Doğan,  Necat Askeroğlu..  ve onlarca iş adamı birkez daha taziyelerini sundular. Vefat eden hemşerimiz Kemal Yıldız için Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileklerini ilettiler..

 


Virüs illeti nedeniyle insanların pek bir araya gelemediği bu zaman diliminde, yüzbinler sosyal medya, medya aracılığıyla, telfon ve mesajlarla taziyelerini iletirken.. Pandemi koşullarında dahi sevenleri Yıldızı son yolculuğunda yalnız bırakmadıkları gibi.. bir hafta boyunca yine yalnız bırakmadılar. İş-Siyaset-STK dünyasından yüzlerce insan cenaze merasimine katıldıkları gibi, mümkün olduğu kadar virüs kurallarına riayet edilerek yıldızın ikamet ettikleri eve de hafta boyunca taziyelerini sundular.. 


Yıldız  Ailesi  adına çocukları  Murat ve Mevlüt Yıldız acılarına ortak olan, taziyelerini sunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz Allah herpinizden razı olsun dediler..


KEMAL YILDIZ  KİMDİR, VEFAT HABERİ TIKLAYINIZ..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ..

 

 

 

ETİKETLER : MURAT -MEVLÜT YILDIZ KARDEŞLER YILDIZ AİLESİ ADINA TEŞEKKÜR ETTİLER..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Taziyeler haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya