DOĞU MEDYA YENİ YIL MESAJI..

Doğu Medya olarak, bütün insanlığın yeni yılını kutluyor, 2020 yılının dünya ve insanlığın her alanda yeni ufuklara açıldığı bir yüzyılın başlangıcı olmasını diliyoruz..
Bu haber 2019-12-31 12:07:37 eklenmiş ve 276 kez görüntülenmiştir.

 

DOĞU MEDYA YENİ YIL  MESAJI.. 

 

2020 yılı’nın dünyanın tek bir köye dönüştüğü, ırk-dil-din-mezhep, fiziki sınırların kaldırıldığı; ulus devlet faşizminin ırk-ırkçılık saçamalıklarının aşıldığı, bittiği, bitirildiği, insanı ve canlı yaşamın esas alındığı, insanlığın birbirine, dünyaya, canlı yaşama oyun yapmadığı, Allahın yarattığı sonsuz nimetlerden fayadlanmak için ilimi-bilimi, insanın aklını kullanarak haps edildiği dünyadan.. Küresel soykırımcı firmaların soykırım sürülerine ve oyuncağına dönüşen, insanlığın et-ot için birbirine dadanan safarideki av hayvan sürüleri ahlak ve analyışının aşıldığı, insanın uzya açıldığı, galaxiler arası yolculuğa çıktığı bir anşlayışın öncüsü olmasını diliyoruz..

 

Doğu Medya olarak,  bütün insanlığın yeni yılını kutluyor, insanın yaradılış özüne  dönmesine, aklını kendini ve yaşadığı dünyayı yok etme değil, insan olma ve yaradılış özüne dönmesine vesile olmasını diliyoruz.. 2020 yılı’nın dünya ve insanlığın her alanda yeni ufuklara açıldığı bir yüzyılın başlangıcı olmasını diliyoruz..

DOĞU MEDYA TIKLAYINIZ

 

DKM - HABER MERKEZİ..

ETİKETLER : DOĞU MEDYA YENİ YIL MESAJI..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya