BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2019-12-31 10:14:10 eklenmiş ve 566 kez görüntülenmiştir.

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..Beykoz, İş-STK-Siyaset-Sanat dünyası, Kanaat önderleri Covid-19 hayatımızdan bir önce çıkmasını,

henüz gelmemiş olan tüm güzel şeyleri umut ederek, dileyerek  2020’de yaşadığımız zor zamanları

geride bırakarak, 2021 sağlık, başarı, huzurlu, umut dolu bir  yıl olmasını dileyerek yeni yılınızı kutladılar..

 

TARİHİ VAN KAHVALTISI, İSTANBUL LAHMACUN -KEBAP

YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Tarihi Van Kahvaltısı, İstanbul Lahmacun&kebap Salonu İşletmecilerinden Kemal Taşdemir, Mehmet Ali Taşdemir Yeni yılınızı kutladılar.

2021 in afetlerin olmadığı huzur sağlık bolluk bereketin olduğu bir yıl olmasını dilediler..

 

TARİHİ VAN KAHVALTISI TIKLAYINIZ..

 

İSTANBUL LAHMACUN&KEBAP TIKLAYINIZ..

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/news/default/istanbul-lahmacun5526b1cbcff9963060b8.jpg

 

FERRO TEKSTİL YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

2021'e Girerken Kvacık Dörtyolda hizmete başlayan Efsanekids Tekstil &İnşaat Firması bünyesinde açılan Ferro Giyim Mağazası Sahibi Ferhat Ayhan, Açılış Kurdelesini birlikte kesen KAİ Bşk. Esengül Yılmaz, Derneğin YK üyesi İrfan Yılmaz Yeni yılınızı kutladılar..

FERRO GİYİM BÜTÜN DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

 

BEYKOZ CHP MECLİS ÜĞYESİ RECAİ ÇELİK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Görüntünün olası içeriği: Recayi Çelik, şunu diyen bir yazı 'SAĞLIKLI, HUZURLU YILLAR DİLERİM 2021 Recayi ÇELİK Beykoz Belediye Meclis Üyesi'

 

CHP İL GENEL MECLİS ÜYESİ SUAT YILDIZ YENİ YILINIZI KUTLADI..

Yıldız pandemi koşullarının bittiği geleceğe umut ve huzurla baktığımız bir yıl dileyerek, sağlık-huzur-mutluluk dileklerini ilettiler..

 

 

BEYKOZ KUŞ EVİ YENİ YILINIZI KUTLADI

 

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten bir köşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız yeni yılınızı kutlayarak sevdiklerinzle  esenlik, sağlık, huzur dolu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ TÜM DETAYLAR

 


 


 FİYAKA CAFE ŞEREF TALAY YENİ YILINIZI KUTLADI..FİYAKA CAFE TIKLAYINIZ.. GOLDEN BRİDGE CAFE İŞLETMECİLERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR.. 

İstanbul/Ataşehir gökdelenleri arasında Nova Alışveriş merkezinin giriş katında yer alan Golden Brıdge cafe & resteaurent uzman kadrosu profesyonel hizmetleriyle sunduğu ürünlerle Ataşehirlilerin birbirleriyle buluştuğu Ataşehirin simgesi mekanlardan biri..  Mekanın işletmecileri Mikail Avşar, Erkan Doğan, Nuri Oğuz Yücesoy arkadaşlarıyla birlikte yeni yılınızı kutladılar..   


KİNG WAY CAFE YENİ YILINIZI  KUTLADI... King Way Cafe ile bu yıl Beykoz bölgesine, tarihi Anadolu Hisarında İstanbul Boğazına  turizm-hizmet sektörünün en önemli yatırımlarına imza atan King Way Cafe gibi bir eser ortaya çıkaran, King Way Cafenin İşletmecilerinden Cahit Kılıç yeni yılınızı  Kutladılar. Sağlık, esenlik dolu bir yıl dilediler. 

 


 

KİNG WAY CAFE TIKLAYINIZ


SERHAT ARDAHAN YENİ YILINIZI KUTLADI.. 


Batıdan Doğuya Yolcu taşımada Serhat bölgesinin önde gelen firmalarından, Serhat Ardahan Firmasının sahibi Asker Avşar Yeni Yılınızı kutladılar.. Avşar, insanın insana, canlı yaşama, yaşadığı dünyaya oyun yapmadığı, bir yeni yıl diliyor, sağlık-mutluluk dileklerimizi iletiyoruz dediler..


SERHAT ARDAHANLA SILA HASRETİ BİTER,


YOLLAR KISALIR


SERHAT ARDAHAN TIKLAYINIZ...CEM BÜFE ZEKİ BOYLU YENİ YILINIZI KUTLADILAR...Büfeciler Odası YK Bşk Yrd., Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Derneği YK üyesi Zeki Boylu yeni yılın ülkemize  barış-huzur, sağlık getirmesini diliyor, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin yeni yılını kutluyoruz.

CEM BÜFE KADIKÖY- TIKLAYINIZ....FORYOU GAYRİMENKUL YENİ YILINIZI  KUTLADILAR..


Arsa, İmar barışı, gayrimenkul, inşaat sektöründe uzmanlığıyla tanınan, kişi, kurum ve firmalara danışmanlık hizmeti veren, Beykozdaki arsa ve arazinin en iyi değerini bilen, vatandaş için değerlendiren, arap ve körfez sermayesini ülkemize çekmede en prfesyonelfirmalrdan biri olan   Foryou Gayrimenkul Firmasının sahibi Çağdaş Yılmaz ve arkadaşları kutladılar. Yeni yılın barış-huzur, sağlık getirmesini dilediler.


RAİFA CAFE YENİ YILINIZI KUTLADI

 

Raifa Cafe'nin İşletmecileri İsmet Demir, Abdurrahman Demir, Ali Rıza Demir, Feramuz Demir YENİ YILINIZI kutladılar. sevdiklerinzle huzur esenlik dolu bir yeni yıl geçirmenizi  dilediler.

RAİFA CAFE TIKLAYINIZ...


KAVALA BALIK LOKANTASI YENİ YILINIZI  KUTLADILAR...Turizm-Hizmet Sektörünün önde gelen temsilcilerinden Mustafa Bağcı'nın işlettiği Kavala Balık Restaurant yeni yılınızı Kutladı. Bağcı, huzur barış, kardeşliğin hakim olduğu, insanların birbirne karşı saygı duyduğu sağlık-esenlik dolu bir yıl dilyoruz dilediler..


KAVALA BALIK LOKANTASI TIKLAYINIZ...TARİHİ  BEYKOZ KOKOREÇCİSİ ÖMER USTA YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

Kokoreç alanında İstanbul’un en büyük ustalarından, birkaç kuşaktır aileden gelen bir meslekle bu iş alanında uzmanlığı ile öne çıkan Ömer Ustanın işlettiği  Beykoz merkezde yer alan Meşhur Beykoz Kokoreçcisi-Tarihi Beykoz Kokoreccisi yeni yılınızı kutladılar.

Ömer Usta, sağlık-esenlik dolu bir yıl dilediler...

 

TARİHİ BEYKOZ KOKOREÇCİSİ TÜM DETAYALAR...

 

 

 


GAZİNATEPLİ KEBAPÇI DAYI YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

Merkezi Beykozda bulunan ortaya koyduğu pide-kebap-döner lahmacun çeşitleriyle, tatlarıyla  İstanbul genelinde insanları kendine çeken bir mekan olan Gaziantepli Meşhur Kebapçı Dayı’nın işletmecilerinden Şemistan Yıldız, Hakan Yıldız ve mekan çalışanları yeni yılınızı kutladılar. Mekanın işletmecilerinden Şemistan Yıldız aynı zamnda toplumuzda önemli bir aydın ve kanaat önderlerinden bir insan, toplumsal alana duyarlılığı ve katkıları ile öne çıkanbir isim. 


Gaziantepli Kebapçı Dayı İşletmecileri, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yeni yılm dilediler.


 

GAZİNATEPLİ MEŞHUR KEBAPÇI DAYI TÜM DETAYLAR...

 


GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..


Gerçek Köylü Piliç Mekanı ile doğal-organik pilice eşisiz tat ve lezzet katan ustalarımzdan Aslan Şit ve Macit Demir yeni yılınızı kutladılar. Sağlık ve huzur dolu bir yıl dilediler..


GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇTIKLAYINIZ..

 


KANDİLLİ BÜFE YENİ YILINIZI KUTLADILAR...Kandilli  Büfenin işletmecisi Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul Büfeciler Derneği YK Üyesi   Murat Avşar yeni yılınızı kutladılar. Avşar, sevdiklerinzle  huzur dolu bir YIL geçirmenizi dilediler..


AVŞAR BÜFE TIKLAYINIZ...
HASANOĞLU İNŞAATIN SAHİBİ SERTİF HASANOĞLU

YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

Hasanoğlu, barış,sağlık, huzur dolu bir yeni yıl DİLEDİLER..TALAY FIRIN - GÜRSEL TALAY YENİ YILINIZI KUTLADILAR...


Beykoz Yeni Mahallenin en kölü esnaflarından olan Gürsel Talay yeni yılınızı kutladılar...


SEYRAN MARKETİN İŞLETMECİSİ SUAT AVŞAR

YENİ YILINIZI  KUTLADILAR...


Avşar, sevdiklerinzle birlikte huzurlu, sağlıklı  gönlünüzce bir YIL geçirmenizi dilediler.. 


SEYRAN MARKET TIKLAYINIZ...ALABALIK SOFRASI YENİ YILINIZI KUTLADI..

Nefis sulu yemekleri ile, balık çeşitleri ile enfes ve uygun fiyat yemekleriyle Kavacıklıların-Beykozluların en çok tercih ettiği  Alabalık Sofrası işletmecisi Yüksel Yıldız ve arkadaşları yeni yılınızı kutladılar.. Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği yıllar dilediler.. 


ADLİYE CAFE YENİ YİLİNİZİ KUTLADI..

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Adliye Cafe İşletmecilerinden Erkan Yıldız yeni yılınızı kutlayarak sağlıklı huzurlu bir yeni yıl diledi..

 

ADLİYE CAFE TIKLAYINIZ..


BİZİM ZURNA DÜRÜM YENİ YILINIZI  KUTLADILAR.. 


Bizim Zurna Dürüm İşletmecilerinden Murat Yılan Ve Ali Demir yeni yılınızı kutladılar. Sevdiklerinizle Huzurlu bir yıl geçirmenizi dilediler. 


 

KASAP AHMET YENİ YILINIZI  KUTLADI.. Beykoz Yeni Mahllede et ve et ürünleri denince uzmanlığı ile etin doktorlarından olan Kasap Ahmet- Ahmet Yıldız, veysel yıldız yeni yılınızı kutladılar. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir yeni yıl dilediler..


KASAP AHMET tıklayınız.. ERENLER KIRATHANESİ ve AREN TERCUME

YENİ YILINIZI KUTLADILAR....
Beykoz Merkez Kıraathanesinin İşletmecisi, Hamza Ateş, Aren Tercumenin sahibi  Murat Demir yeni yılınızı kutladılar.. Sağlık ve esenlik dolu bir yıl dilediler..MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

 

 

Meşhur Soğuksu Börekçisi Salonlarının sahibi Vural Çelik ve iş Arkadaşları yeni yılınızı kutladılar.

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ TÜM DETAYLAR...


 
BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

ETİKETLER : BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya