İSTANBUL AVRUPA, İŞ-SİYASET, STK, DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

SARIYER'DEN SİLİVRİ'YE.. İŞ-SİYASET-STK-SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2019-12-31 09:56:35 eklenmiş ve 420 kez görüntülenmiştir.

SARIYER'DEN SİLİVRİ'YE.. İŞ-SİYASET-STK-SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Sarıyer,  Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Sultangazi, Arnavutköy, Bağcılar, Avcılar, Çekmece, Beylik Düzü, Esenyurt, Silivri..  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK.. dünyamızın öndegelen temsilcileri, firmaları yeni yılınızı kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında yeni yılın hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, herkesin sağlık ve huzur dolu bir yeni yıl geçirmesini dilediler. 

 

KAYALAR GIDA-İNŞAAT ve DÖRTEL ET FİRMASININ SAHİBİ VOLKAN KAYA YENİ YILINIZI KUTLADILAR

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Oktay Sit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise, gece ve açık hava

İş adamlarımızdan Volkan Kayanın sahibi olduğu gıda inşaat alanında bir çok firmanın bünyesinde yer aldığı Kayalar  Gıda LTD ŞTİ firmasının sahibi Volkan Kaya yeni yılınızı kutladı.

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dört El Firmasında yöneticilik yaspan  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya gibi firma yöneticileri de yeni yılınızı kutladılar..

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dörtel Et Firmasına ait Kasap Gökhanın  yöneticileri, Akın Kaya,  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya yeni yılınızı kutladılar. Sağlık esenlik dilediler..

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

 

 

TURİNN CATERİNG FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firma, AVM, Hastahane, Okul... ve işyerine yemek hizmeti veren Turinn Catering firması yeni yılınızı kutladı.

 

Firmanın sahibi Veysel Çamlı sivil toplum ve STK-Sanat  alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. '010 yılında kaisiad gibi birçok derneğin kurcuları arasında yer aldı. Bölge dernek ve federasyonlarının ortaya çıkması için maddi alanda büyük katkılar yaptığı gibi, vbazen de yönetimlerde birebir yer alarak Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri oldu..

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

MERİH PASTAHANELERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR

 

 

Şişli Bomanti de Fabrikası ve Şubesi olan, Şişli Merkezde Abide-i Hürriyet ve Halaskargazi caddelerinde bulunan şubeleri ile kendi üretim tesisi ile, kalitesiyle Şişli-Mecidiyeköy civarında en kaliteli ünlü mamulleri, en leziz yemekleri sunan bir firma merih pasta.. Merih Pasta işletmecisi Erdal Yıkdız Yeni yıluın ızı kutlayarak sağlık esenlik dileklerini ilettiler..

 

MERİH PASTANELERİ TIKLAYINIZ.. 

 

 

KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI YENİ YILINIZI KUTLADI... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler Yeni Yılınızı Kutladılar...

 

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında marketlerden büfelere, döner salonlarına, otoparklardan değişik market-büfe  birçok firmayı bünyesinde barındıran Selçuk ve Serdar Kaya'nın sahibi olduğu Kayalar Gıda LTD ŞTİ firması yeni yılınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

DENİZ MORKOÇ YENİ YILINIZI KUTLADI.. 

 

Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç ve Kaya yeniş yılınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..

 

DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ.. 

 

 

YILMAZLAR PETROL YENİ YILINIZI KUTLADI

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok birçok sektörde birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı Yeni Yılınızı kutladılar...

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR

Görüntünün olası içeriği: Alican Demir, iç mekan

 

Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birtçok STK'da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan Demir Makine, Dermir Elektronik-Eltrik Firmasının Sahibi  Alican Demir Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

KERVANSARAY MÜZİK YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

 

Kervansay Müzik’ten Sanatçı ve İşAdamı Cemal Fırat ve Nedim Şener Yeni Yılınızı kutladılar. Fırat ve Şener hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin herkesin yeni yılını kutluyoruz dediler.

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADI

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, Yeni Yılınızı  Kutladılar. Sağlık huzur dolu bir yeni yıl dilediler..

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT tıklayınız...

 

 

 

KAYALAR OTO-ALIM- SATIM FİRMASININ SAHİBİ TURGAY KAYA YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

Bölgemizin birçok derneğinde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, üyelik ve iki dönemde Hoç_fed üyesi Xımıli Derneği Başkanlığını yapan, Kayalar Oto Alım –Satım firmasının sahibi Turgay Kaya Yeni Yılınızı  kutladılar..

 

 

 

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

TEKİN EMLAK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

İş adamlarımızdan Serhat Tekin, Tekirdağ, Silivri, Çorlu bölgesinde  inşaat ve emlek sektörününün önde gelen temsilcilerinden Hakan Tekin ve Sezai Kütük’ün Yeni Yılınızı birlikte kutladılar. Sağlık, huzur, barış dolu bir yeni yıl dilediler..

 

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR YENİ YILINIZI  KUTLADI

Ulusal ve Yerel  TV, radyolarda yaptığı Anadoludan Türküler Programıyla, Dernekler başta olmak üzere etkinliklerde en çokaranan,dinlenen;  herkesimden sevilen sanatçılarımızdan Murat Gökdemir Yeni Yılınızı kutladı.

Gödemir, barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler..

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR KİMDİR 

 

 MAVZER GIDA İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer yeni yılınızı kutladılar. Yeni yılın barış ve huzura veile olmasını dilediler.

 

Mavzer Toplu Tüketim mağazasının 2. şubesnin açılışında iş dünyası ve sivil toplum örgriyle bir araya gelen Mavzer Ailesi Yakup Mavzer, Hoç-Fed Bşk Yrd. Kıyafet Mavzer, Ali Rıza Mavzer, yeni yılınızı kutladılar. Sevdiklerinzle Huzur sağlık dolu bir yıl geçirmenizi dilediler.. 

 

MAVZER TOPLU TÜKETİM TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

ESEN DÜĞÜN SALONU YENİ YILINIZI KUTLADILAR.. 


Fiyat, kapasite, kalite, mimari açıdan Esnyurt bölgesinin en güzel düğün salonlarından biri olan Esen Düğün Sarayı, Esen Düğün Salonu  İşletmecisi Özcan Şit Bayramınızı kutladılar. Barış,ardeşlik, sağlık huzur dolu bir yıl dilediler.. 

 

ESEN DÜĞÜN SALONU TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

YILDIZ ÇELİK KAPI YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

STK-İş Dünyamızın Aktif Bireylerind Yıldfız Çelik Kapı Firmasının Sahibi Fuat Yıldız, Başkanı olduğu Sıxırpet-Bebereg Derneğinin YK üyeleri ile birlikte yeni yılınızı kutladılar. 

 

YILDIZ ÇELİK KAPI TIKLAYINIZ.. ADİL USTA YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 

 

Adil Usta Kebap Salonlarının işletmecisi, bölgemizin çeşitli derneklerinde üye yk üyesi, kurucu başkan, başkanlık yapan sivil toplum alanına duyarlılığı ile de öne çıkan Adil Özer yeni yılınızı kutladılar. Huzur -barış-sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..

 

ADİL USTA ESENYURT MERKEZ 

 

 

ADİL USTA ESENYURT ŞUBE 

 

 

Esenyurt iş dünyası, esenyurt firmalar, esenyurt yeme -içme sektörü, esenyurt denekler yeni yılınızı kutladılar.. 

 

 

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI  KUTLADILAR..

 

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları yeni yılınızı kutladılar. Sağlıklı, huzurlu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

 

 

 

SARIYER DERNEK BAŞKANLARI, MECLİS ÜYELERİ, YÖNETİCİLER BAŞKAN GENÇLE BİRLİKTE YENİ YILINIZI KUTLADILAR.. 

 

 

Sarıyer Bld Bşk. Şükrü Gençle bir araya gelen Sarıyer CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Bayramoglu Dernek Başkanımız Devriş Arslan ve Sarıyer Ardahan Dernek Başkanı Ersin Özer YK üyeleri Dağıstan Karakoç, Sanatçı Erkan Ergezer Yeni Yılınızı kutladılar. 

Soldan Sağa, Erkan Ergezer, Meclis üyesi Mehmet Yıldız, Sarıyer Ardahanlılar Başkanı Ersin Özer, Dağıstan Karakoç.. 


 SAFFET BALIKÇILIK

 

FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Saffet Yılmaz dahil, ayakta duran insanlar, gece ve takım elbise

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz  barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler...

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

Süreyya Çinik, Özcan Yıldız, Mehmet Sacu, Gülsen Ekinci Yeni Yılınızı  Kutladılar..

 

 

İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, önemli misyon ve görev yüklenen hemşerilerimiz huzur dolu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler.. 

 

 

Çinik, "Yaşamda her yeni başlangıç daha iyi ve güzel bir geleceğin umudunu beraberinde getirir. Umudun gerçekleşmesi için büyük bir emek gerek.Tüm özgürlüklerin yaşanabileceği, demokratik ve aydınlık bir gelecek, barış dolu bir dünya diliyorum.

Yeni Yılınızı içtenlikle kutlar, sağlıklı, mutlu, başarılı, huzurlu bir yıl ve 2020 yılının umutlarımızın gerçekleştirmesi dileğiyle

Sevgi ve Saygılarımla

 

 

 

ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ YENİ YILINIZI  KUTLADILAR

 

Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız yeni yılınızı kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice yıllara hep birlikte dedi. 

 

ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..


 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER

YENİ YILINIZI  KUTLADI


sarıyer yonca kebap- sarıyer bursa iskebder işletmecisi Atakan Yıldız  yeni yılınızı kutladı.. Herkese huzurlu, sağlıklı  bir yeni yıl dileklerini ilettiler..

 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER TIKLAYINIZ.. 


 

 

LİMANDA BALIK YENİ YILINIZI KUTLADI..

Sarıyerin en güzel mekanlarından biri olan, İstanbul Boğazı üzerinde eşsiz manzarası vdeniz ürünleriyle turizm sektöründe hizmet veren  Limanda Balık  işletmecilerinden Devriş Arsdaln, Adem Yıldız, İlkin Yılmaz ve Nedim Umuç yeni yılınızı Kutladılar..

 

LİMANDA BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

HAYDAR TOPÇU YENİ YILINIZI KUTLADI..

Erenler Kırathanesi İşletmecisi Haydar Topçu yeni yılınızı kutladı..,

Görüntünün olası içeriği: Haydar Topçu, ayakta ve iç mekan

 

Topçu, Huzur, sağlık dolu aile ve akrabalrınızla huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

 

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Bayramoğlu Ev Yemekleri Firması İşletmecisi, Merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden İlter Koç yeni yılınızı Kutladılar.. Sağlık, huzur dolu bir yıl dilediler.

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ TIKLAYINIZ.. 


 

 

YILDIZ MARKET- SİYAMİ YILDIZ  YENİ YILINIZI  KUTLADI..

 

Sarıyer iş dünyası içinde gıda sektöründe hizmet sunan iş adamlarımızdan Siyami Yıldız Yeni Yılınızı kutladılar.. Huzur sağlık barış dolu bir YIL dilediler.

 

YILDIZ MARKET TIKLAYINIZ..

 

 

SARIYER MC ROYAL YENİ YILINIZI KUTLADI..

Sarıyer Mc. Royal Adil Yıldız..

Sarıyer Mc Royal Firması bünyesinde bulunan Mc Ropyal Ünlü Mamülleri, Yıldızlar restaurant ve Elmas Kum ajı işletmecileri Adil Yıldız, Memet Yıldız, Gökhan Yıldız yeni yılınızı kutladılar. Huzurlu, bereketli sağlıklı bir yeni yıl geçirmenizi  dilediler..

 

 

 

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

ETİKETLER : İSTANBUL AVRUPA İŞ-SİYASET STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya