İSTANBUL AVRUPA, İŞ-SİYASET, STK, DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

SARIYER'DEN SİLİVRİ'YE.. İŞ-SİYASET-STK-SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2019-12-31 09:56:35 eklenmiş ve 585 kez görüntülenmiştir.

SARIYER'DEN SİLİVRİ'YE.. İŞ-SİYASET-STK-SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Sarıyer,  Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Sultangazi, Arnavutköy, Bağcılar, Avcılar, Çekmece, Beylik Düzü, Esenyurt, Silivri..  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK.. dünyamızın öndegelen temsilcileri, firmaları yeni yılınızı kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında, Covid-19 hayatımızdan bir önce çıkmasını, henüz gelmemiş olan tüm güzel şeyleri umut ederek, dileyerek  2020’de yaşadığımız zor zamanları geride bırakarak, 2021 sağlık, başarı, huzurlu, umut dolu bir  yıl olmasını dileyerek yeni yılınızı kutladılar..

 

KESKİN YENİ YILINIZI KUTLADI..


Şişli Bld Bşk. Muammer keskin Yeni yılınızı kutladı.. Keskin hep birlikte dayanışma içinde pandemi koşullarından çıkıp yarınlara umutla bakacağız., Yarınlarımızı hep birlikte inşa edeceğiz. Yağımız sıkıntıların geride kalmsı dileğiyle yeni yılınızı kutluyoruz dediler..

 

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/d626dcf729.jpg

 

Muammer Keskin Kimdir?

 

  İstanbul  Ardahanlılar İl Derneğinin Kurucu üyelerinden olan, STK alanında ki uzmanlığı ve toplumsal alandaki duyarlılığı ile örnek ve önder kişiliği ile tanıdığımız Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin,   1954 yılında Ardahan’da doğdu.

    İlk ve orta öğrenimini yine Ardahan’da tamamladı.

    Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelerek Atatürk Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Bölümü’nden mezun oldu.

    Askerlik görevinin ardından 3 yıl öğretmenlik de yaptı.

    Belediyeciliği Ustalardan Öğrendi

    Belediyecilik deneyimini İstanbul Belediyesi’nde çalışarak kazandı.

    Fahri Atabay’ın Belediye Başkanlığı döneminde, 1972 yılında Fen İşleri Müdürlüğü’nde göreve başladı.

    Ardından 1974-1978 yılları arasında, efsanevi İstanbul Belediye Başkanı Ahmet İsvan’la birlikte, çalışmalarını İstanbul Yakası Asfalt Şubesi’nde sürdürdü.

    Sonraki iki yılda ise, diğer bir başka efsanevi CHP’li Belediye Başkanı Aytekin Kotil’e bağlı olarak Şişli Şube Müdürü sıfatıyla hizmet verdi.

    35 Yıllık CHP Emekçisi

    Yaklaşık 35 yıllık siyasi hayatı boyunca sosyal demokrasinin iktidar olması için emek verdi. İlçe Başkanlığı yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında pek çok kademede görev aldı.

    1985 yılında Mali Müşavirler Birliği Derneği kuruluşunda aktif rol oynadı.

    1990’lı yıllarda Sosyal Demokrat Değişim Dergisi’nin yayımlanmasına katkıda bulundu.

    1998-2006 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundu.

    Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı (TÜSES) Genel Sekreterliği görevinden, aday adaylığı nedeniyle etik anlayışı gereği istifa etti.

    2016 referandumu Hayır Meclisleri ve 24 Haziran seçiminde ‘Seçim Süreci Meclisleri’nde yer aldı.

    Şişli Demokrasi Meclisi, Özgür Şişli ve Özgür İstanbul Platformu gibi birçok sivil toplum platformunda aktif olarak çalıştı.

    Türk Onkoloji Vakfı Genel İdare Kurulu Üyesi olarak sivil topluma hizmet vermeye devam ediyor.

    Hülya Keskin ile evli olup, Derya ve Volkan adlarında iki çocuğu var. Derya ve Haluk Baran Demirel’in biricik oğlu Demir’in de dedesi.

 

BOZKURT YENİ YILINIZI KUTLADI..

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/1f7e41b0c1.jpg

 

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt Yeni yılınızı kutladı. Büyük bir aileyiz her koşulda sizinleyiz, hep birlikte daha güçlüyüz dedi.

Bozkurt, Salgın ile mücadele ettiğimiz 2020 yılı boyunca, vatandaşlarımızın daima yanında olduk. Yeni yılımızda, 2021’de  daha güçlü olacağız, çünkü birlikteyiz, zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz..

Kemal Deniz Bozkurt kimdir?

1965 yılında Ardahan'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği okudu.15 yıl uluslararası şirketlerde Yatırım Planlama Müdürlüğü görevini yürüttü ve 1985 yılından itibaren aktif siyasete katıldı.

 

2009-2014 yılları arası Esenyurt İlçe Başkanı görevinde bulundu. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi 25. dönem milletvekili adayı oldu.

 

Kemal Deniz Bozkurt, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP'den İstanbul İli, Esenyurt İlçesi Belediye Başkan adayı oldu ve seçimi kazanarak Esenyurt Belediye Başkanlığı görevine geldi.

 

İŞ DÜNYAMIZIN GENÇ LİDERİ TANER TEKİN YENİ YILINIZI KUTLADI..


Eğitime, öğrenciye, gençliğe, spora.. Her yıl önemli, anlamlı katkıyı yapan, topluma toplumsal alana, stk alanına yaptığı yardımlarla-desteklerle öne çıkan, yaptığı her yardım ve iyiliğin ise asla reklamını yapmayan, zalime-zülme karşı şahin, mazluma, ezilene, yoksula karşı koruma kalkanı olan iş dünyamızın genç –girişimci temsilcisi Taner Tekin yeni yılınızı kutladılar.. 

 

Tekin, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin yeni yılını  kutlayarak, 2020’de yaşadığımız zor zamanları geride bırakarak, 2021 sağlık, başarı, huzurlu, umut dolu bir  yıl olmasını dilediler..

 KAYALAR GIDA-İNŞAAT ve DÖRTEL ET FİRMASININ SAHİBİ VOLKAN KAYA

YENİ YILINIZI KUTLADILAR

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/a5f004a650.jpg


 

İş adamlarımızdan Volkan Kayanın sahibi olduğu gıda inşaat alanında bir çok firmanın bünyesinde yer aldığı Kayalar  Gıda LTD ŞTİ firmasının sahibi Volkan Kaya yeni yılınızı kutladı.

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dört El Firmasında yöneticilik yaspan  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya gibi firma yöneticileri de yeni yılınızı kutladılar..

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...


Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dörtel Et Firmasına ait Kasap Gökhanın  yöneticileri, Akın Kaya,  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya yeni yılınızı kutladılar. Sağlık esenlik dilediler..


KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. TURİNN CATERİNG FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADI

 


 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firma, AVM, Hastahane, Okul... ve işyerine yemek hizmeti veren Turinn Catering firması yeni yılınızı kutladı.

 


 

Firmanın sahibi Veysel Çamlı sivil toplum ve STK-Sanat  alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. '010 yılında kaisiad gibi birçok derneğin kurcuları arasında yer aldı. Bölge dernek ve federasyonlarının ortaya çıkması için maddi alanda büyük katkılar yaptığı gibi, vbazen de yönetimlerde birebir yer alarak Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri oldu..

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 MERİH PASTAHANELERİ YENİ YILINIZI KUTLADILARŞişli Bomanti de Fabrikası ve Şubesi olan, Şişli Merkezde Abide-i Hürriyet ve Halaskargazi caddelerinde bulunan şubeleri ile kendi üretim tesisi ile, kalitesiyle Şişli-Mecidiyeköy civarında en kaliteli ünlü mamulleri, en leziz yemekleri sunan bir firma merih pasta.. Merih Pasta işletmecisi Erdal Yıkdız Yeni yıluın ızı kutlayarak sağlık esenlik dileklerini ilettiler..


MERİH PASTANELERİ TIKLAYINIZ.. KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI YENİ YILINIZI KUTLADI... 


İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler Yeni Yılınızı Kutladılar...Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında marketlerden büfelere, döner salonlarına, otoparklardan değişik market-büfe  birçok firmayı bünyesinde barındıran Selçuk ve Serdar Kaya'nın sahibi olduğu Kayalar Gıda LTD ŞTİ firması yeni yılınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

SANAYİ PİDE YENİ YILINIZI KUTLADI..

Sanayi Pide,  Sanayi Pide & Lahmacun Kebap Salonu işletmecileri yeni yılınızı kutaldılar. Covit afetinin bittiği, afetsiz, sağlıklı huzurlu bir yeniyıl geçirmenizi dilediler..

 

Sanayi Pide & Lahmacun Kebap Salonu tüm detaylar tıklayınız..

 


DENİZ MORKOÇ YENİ YILINIZI KUTLADI.. 

 

Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç ve Kaya yeniş yılınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..


DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ.. YILMAZLAR PETROL YENİ YILINIZI KUTLADI

 

 

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

 

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok birçok sektörde birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı Yeni Yılınızı kutladılar..

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

ADİL USTA YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 


Adil Usta Kebap Salonlarının işletmecisi, bölgemizin çeşitli derneklerinde üye yk üyesi, kurucu başkan, başkanlık yapan sivil toplum alanına duyarlılığı ile de öne çıkan Adil Özer yeni yılınızı kutladılar. Huzur -barış-sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..


ADİL USTA ESENYURT MERKEZ ADİL USTA ESENYURT ŞUBE 


SERHAT TV KURUCUSU SANATÇI BY YUSUFİ

YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Görüntünün olası içeriği: Yusufi Özyıldırım, yazı

By yusufi yeni yıl kahvesinde fala bakarak 2019 -2020 felaketlerinin 2021 de devam edip etmeyeceği hakkında yorumda bulunmazken.. 7 kat yer-gok tanrılarının insanlığı koruması için dua ettiler..

 

 

 MAVZER GIDA İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yiyecek


 

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer yeni yılınızı kutladılar. Yeni yılın barış ve huzura veile olmasını dilediler.


Mavzer Toplu Tüketim mağazasının 2. şubesnin açılışında iş dünyası ve sivil toplum örgriyle bir araya gelen Mavzer Ailesi Yakup Mavzer, Hoç-Fed Bşk Yrd. Kıyafet Mavzer, Ali Rıza Mavzer, yeni yılınızı kutladılar. Sevdiklerinzle Huzur sağlık dolu bir yıl geçirmenizi dilediler.. 


MAVZER TOPLU TÜKETİM TIKLAYINIZ.. 


 

 

 

HANZADE LOKANTASI YENİ YILINIZI KUTLADI

 


Hanzade Lokantasının İşletmecisi Ercan Gökçe Yeni yılınızı kutladılar, sağlık-esenlik dilediler..

 

HANZADE LOKANTASI TIKLAYINIZ..

 

NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Nebi Usta-İstanbul Kanat İşletmecisi Yeni Yılınızı Kutladılar. 2021'in afetlerin olmadığı sağlık-esenlik dolu bir yıl olmasını dilediler..

 

NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT TIKLAYINIZ..


ESEN DÜĞÜN SALONU YENİ YILINIZI KUTLADILAR.. 


Fiyat, kapasite, kalite, mimari açıdan Esnyurt bölgesinin en güzel düğün salonlarından biri olan Esen Düğün Sarayı, Esen Düğün Salonu  İşletmecisi Özcan Şit Bayramınızı kutladılar. Barış,ardeşlik, sağlık huzur dolu bir yıl dilediler.. 


ESEN DÜĞÜN SALONU TIKLAYINIZ.. 

 

KUMBASAR DÖNER YENİ YILINIZI KUTLADI..

 


Hamitoğlu Oto Alım-Satım Firması bünyesinde yer alan Kumbasar Döner'in İşletmecisi Sinan Hamitoğlu Yeni Yılınızı Kutladılar.. Hamitoğlu afetlerin olmadığı sağlıklı -huzurlu bir yeni yıl dilediler..

 

KUMBASAR DÖNER TIKLAYINIZ..  
YILDIZ ÇELİK KAPI YENİ YILINIZI KUTLADI...STK-İş Dünyamızın Aktif Bireylerind Yıldfız Çelik Kapı Firmasının Sahibi Fuat Yıldız, Başkanı olduğu Sıxırpet-Bebereg Derneğinin YK üyeleri ile birlikte yeni yılınızı kutladılar. 


YILDIZ ÇELİK KAPI TIKLAYINIZ.. SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI  KUTLADILAR..

 Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları yeni yılınızı kutladılar. Sağlıklı, huzurlu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

Sarıyer Bld Bşk. Şükrü Gençle bir araya gelen Sarıyer CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Bayramoglu Dernek Başkanımız Devriş Arslan ve Sarıyer Ardahan Dernek Başkanı Ersin Özer YK üyeleri Dağıstan Karakoç, Sanatçı Erkan Ergezer Yeni Yılınızı kutladılar. 

Soldan Sağa, Erkan Ergezer, Meclis üyesi Mehmet Yıldız, Sarıyer Ardahanlılar Başkanı Ersin Özer, Dağıstan Karakoç.. 


 

ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ YENİ YILINIZI  KUTLADILAR


Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız yeni yılınızı kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice yıllara hep birlikte dedi. 


ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..ETİKETLER : İSTANBUL AVRUPA İŞ-SİYASET STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya