GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız Yeni Yılınızı Kutladılar..
Bu haber 2019-12-30 14:03:41 eklenmiş ve 514 kez görüntülenmiştir.

 

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyerden Yenikapıya boğaz şeridinde, turizm hizmet sektöründe İstanbulu İstanbul Yapan  hemşerilerimiz  yeni yılınızı kutladılar. 

 

Galata Köprüsü Esnafı 2020 yılınıın acılarının sarıldığı, Covid-19 hayatımızdan bir önce çıkmasını, henüz gelmemiş olan tüm güzel şeyleri umut ederek, dileyerek  2020’de yaşadığımız zor zamanları, yaşamadığımız yılı  geride bırakarak, 2021'nin sağlık, başarı, huzurlu, umut dolu bir  yıl olmasını dileyerek yeni yılınızı kutladılar.. .

 

 

 

Galata Köprüsü, turizm h,izmet sektörü dendiğinde siyasi kültürel ve sosyal etkinlikler alanında, toplumsal alana duyarlılıklarıyla öne çıkan Yıldızlar bu sektörde de başı çekmektedirler. Yıldızlar Restaurant İşletmecilerinden Beykoz CHP Meclis Üyesi Suat Yıldız, İstanbul Anadolu Yakasında hemşeri camiamızı en iyi temsil eden bir isim.

Suat  Yıldız ve Akif Yıldız,Serkan Yıldız.. hemşeri camiamızı heryerde başarılı bir şekilde temsil eden  isimler. 201920 yılında yaşanan tufanın bir an önce hayatımızdan çıkmasını dileyerek 2021 yılınızı kutladılar..

İşletmecilikleriyle, güzel ahlaklarıyla Tahsin Yıldız, Profesyonel yöneticilikleriyle Serkan Yıldız ve Serhat Yıldız iş dünyamızda ender rastlanan insanlar olarak öne çıkmaktadırlar..

 

YILDIZLAR RESTAURANT YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız.Yeni Yılınızı  kutladılar. Sağlşılı-Huzurlu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

NERGİS BALIK YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

 

İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri yani yılınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, hep birlikte nice yıllara diyerek herkesin yeni yılını kutladılar..

 

GALATA SEMBOL YENİ YILINIZI KUTLADI

 
Galta Sembol Balık İşletmecilerinden Akif Yıldız, Fatih Yıldız, Serhat Yıldız yeni yılınızı kutladılar. Ülkemizi ve dünyayı saran afetlerin ve tufanların son bulmasını dileyen iş insanı Akif Yıldız 2021 in 2020 de yaşadığımız sıkıntı ve acıları untturan bir bir yıl olmasını dilediler..
 

 

GALATA SEMBOL TIKLAYINIZ.. 

 

 

AFRODİT RESTAURANT YENİ YIL YILINIZI KUTLADI..

 

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar yeni yılınızı kutladılar. Mesajlarında “yeni yılın barışa, kardeşliğe vesile olmasını dilyerek, hep birlikte nice yıllara dediler. 

 

AFRODİT RESTAURANT TÜM DETAYLARTIKLAYINIZ...

 

CAFE DE TAVUK YENİ YILINIZI KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir yeni yıl geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 


 

GALAPERA RESTAURANT YENİ YILINIZI  KUTLADI....

 

Cevdet Kaya, Yetkin Yılmaz, Metin Şancı, Şeref Talay.. Galata Köprüsün Gala Perada de sık sık buluşan hemşerilerimiz bu yılda Boğazda birlikte yeni yılınızı birlikte kutladılar..

 

Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve Yetkin Yılmaz yeni yılınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl geçirmenizi dilediler...


GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 


NEPTÜN BALIKYENİ YILINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimleriyle ön planda olan hemşerimiz  Mesut Altun yeni yılınızı Kutladılar. Altun, tüm insanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

Gala Life Patron Bedirhan Yıdız ve Kardeşi Ayvaz Yıdız Yeni Yılınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler.. 

 

 

 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız yeni yılınızı  kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl  geçirmenizi dilediler. 


GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

 

 

 

YAKA BALIK YENİ YILINIZI  KUTLADI... 

Mehmet Yıldız


Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız bayrak yeni yılınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir yeni yıl dilediler.


 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALATA OFROZ BALIK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları yeni yılşınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..


GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..


 

 

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın bayramınI kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, bayramınızı kutlu olsun” dediler.

 

 

Turizm-hizmet sektörünün önde gelen temsilcileri hemşerilerimiz Afrodit Restauranttan Ulaş Avşar, Aydın Yıldızla  birlikte yeni yılınızı kutladılar.

Alltaki karede  sektörün duayenleri eşssiz lezzetlerin balık ustaları yılmaz usta ile birlikte yeni yılınızı tebrik ediyorlar..

 

 

 

 

 

NOT : Restaurantların detayı için resimlere tıklayınız... 

ETİKETLER : GALATA KÖPRÜSÜ TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya