İŞ-SİYASET, STK , SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

İş, Siyaset, STK (Sivil Toplum Örgütleri-Dernekler) Yeni Yılınızı Kutladılar. Yeni yılın, 2020 yılının bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini dilediler.
Bu haber 2019-12-30 09:01:25 eklenmiş ve 576 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ-SİYASET, STK , SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

İş, Siyaset, STK (Sivil Toplum Örgütleri-Dernekler) Yeni Yılınızı Kutladılar.

Yeni yılın, 2020 yılının bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini dilediler. 

 

İşte Yeni Yılı kutlayan büyüklerimiz..

 

2020 YILINDA EĞİTİME EN BÜYÜK DESTEK 

SBK HOLDİNG BÜNYESİNDE

YER ALAN SBK VAKFI YK BAŞKANI

BARAN KORKMAZDAN GELDİ..

Serhat bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli eğitime desteke en büyük katkıyı yapan SBKV vakfı Serhad Bölgesi illeri başta olmak üzere, ülke genelinde birçok yurt, okul, teknoloji labratuarları kazandırmasının yanı sıra, çocuk parkları, okul tadilatları ile de başı çekti.. Son 5-10 yıldır SBKV kadar ne bir holding, ne bir kişi nede bir kurum bu yönlü eğitime, çocuklara ve gençliğe sahip çıkamadı. Edirneden Ardahana eğitime katlkıda en ön sıralarda yer aldı. 

 

SBKV  YK Başkanı S. Baran Korkmaz 2020 de Ardahanada el atdı, Ardahan Eğitim Vakfı Aracılığıyla okul yapma kararı aldı. Ardahana okul projesi onaylandı.. İlkbahardan itibaren okulun yapımına başlanacak..

 

Korkmaz, insnanın insana oyun yapmadığı, daha yaşanılabilir, insanlığın bir bütün olarak yeni ufuklara açılmayı hedeflediği daha güzel bir dünya diliyoruz dediler.. 

 

SBK TIKLAYINIZ..

 

İŞ DÜNYAMIZIN GENÇ LİDERİ TANER TEKİN BAYRMINIZI KUTLADI..


Eğitime, öğrenciye, gençliğe, spora.. Her yıl, en önemli, en anlamlı katkıyı yapan, topluma toplumsal alana, stk alanına yaptığı yardımlarla-desteklerle öne çıkan, yaptığı her yardım ve iyiliğin ise asla reklamını yapmayan, zalime-zülme karşı şahin, mazluma, ezilene, yoksula karşı koruma kalkanı olan iş dünyamızın genç –girişimci temsilcisi Taner Tekin bayramınızı kutladılar.. 

 

Tekin, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını kutlayarak, aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu, sağlıklı bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 

ARSLAN, 2020'NİN HUZUR-BARIŞIN HAKİM OLDUĞU BİR YIL OLMASINI DİLİYORUZ..

 

İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Bayramoğlu Döner gibi bir markayı Türkiye ve Dünya markasına çeviren, ülkemizde milli yiyecek içeceğin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan Bayramoğlu Dönerin işletmecilerinden İbrahim, Halim, Rasim Arslan kardeşler yeni yılınızı kutladılar.

Bayramoğlu Dönerden Arslan Kardeşler,  hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin yeni yılını kutladıklarını, yeni yılda herkese esenlik-sağlık dolu bir yaşam getirmesi dilediklerini ifade ettiler.. 

 

BAYRAMOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ..

 

 

HALİM ET KAHVALTI BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

2019 yılında turizim hizmet sektöründe İstanbul Anadolu yakasına Halim Et &Kahvaltı ile 2019-2020 yılının en büyük turizm-hizmet yatırımını  yapan  İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Halim, İbrahim Arslan Kardeşler Halim Et &Kahvaltı adına da yeni yılınızı kutladılar. Hayallerinizin ve hedeflerinizin gerçekleşeceği bir yeni yıl dilediler..

 

HALİM ET & KAHVALTI


 

CANKOÇ GIDA AŞ. SAHİBİ İRFAN KOÇ 

YENİ YILINIZI  KUTLADILAR...

 

İstanbul Boğazı turizm ve hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, adeta ötekinin olmadığı, en üst düzey iş adamından sıradan vatandaşa herkjesi, kesimi kapsayan müthiş bir atmosfer, müthiş bir hava ve manzara sizi kapsıyor ve büyüleniyorsunuz.. Kandilli Balıkçısı bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 

Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

 

İşalanında onlarca insanı  istihdam eden Koç, aynı zamnda eğitime, stklara, sivil ve sosyal alanada önemli katkıları olan bir iş adamı. Koç, yeni yılın hemşeri camiamıza sağlık ve huzur, ülkemize, bölgemize ve dünyaya barış getirmesini dilyoruz dediler.. 

KANDİLLİ BALIKÇISI- KÖFTECİ İRFAN TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...


 

KAYA YENİ YILINIZI KUTLADI..

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Oktay Sit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise, gece ve açık hava

Soldan Sağa, Gökhan Kaya, Volkan Kaya, Nadir Arslan.

 

İş dünyamız içinde imparator lakabı ile bilinen Volkan Kaya Yeni Yılınızı kutladılar. Kaya, Yeni Yılın ülkemize, dünyaya, barış, huzur-adalet getirmesini dileyerek, hemşeri camiamıza huzur, sağlık, başarı dolu bir yıl dilediler..

 

İş dünyamız içinde imparator lakabı ile bilinen Volkan Kaya Yeni Yılınızı kutladılar. Kayayı Arkadaşlarıyla İstanbul Boğazında lüks bir mekanda arkadaslari ile yakaldık.. Mevsim balıklarından bizde faydalandik..

 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

 

 

SAFFET BALIKÇILIK YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

http://www.stkismesaj.com/files/firm/photo/0e96cc71bd.JPG

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz yeni yılınızı Kutladılar.  Yılmaz, barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler...

 

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

Serhad Kürtlerinin Lordlarından Asım Timuçin başta olmak üzere Türkiye-Bölge iş dünyamız da yeni yılınızı kutladılar.. İş dünyamızdan yeni yılınızı kutlayanlar:

 ASİM TİMUÇİN YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

Timuçin yeni yılınızı kutlayarak hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..


ASKEROĞLU YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

Turizm-Hizmet sektöründe İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Necat Askeroğlu yeni yılınızı kutladılar.. Yeni yılın herkese hayırlı ve uğurlu olmasını, sağlık ve esenlik içinde bir yıl geçirmenizi dilediler..

 

SERHAT ARDAHAN YENİ YILINIZI KUTLADI.. 

 

Batıdan Doğuya Yolcu taşımada Serhat bölgesinin önde gelen firmalarından, Serhat Ardahan Firmasının sahibi Asker Avşar Yeni Yılınızı kutladılar.. Avşar, insanın insana, canlı yaşama, yaşadığı dünyaya oyun yapmadığı, bir yeni yıl diliyor, sağlık-mutluluk dileklerimizi iletiyoruz dediler..

 

SERHAT ARDAHANLA SILA HASRETİ BİTER,

 

YOLLAR KISALIR

 

SERHAT ARDAHAN TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

ŞEHRİ DİLMUN İŞLETMECİLERİNDEN RAMAZAN YILDIZ

YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Beykozun En Nadide Restaurantlarından biri olan Şehri Dilmun'un işletmecilerinden Ramazan Yıldız ve Arkadaşları yeni yılınızı kutladılar. Sağlık  huzur dolu bişr yeni yıl dilediler..

 

ŞEHRİ DİLMUN TIKLAYINIZ.. 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Görüntünün olası içeriği: Yilmaz Yilmaz

 

Merkezi Fransada Bulunan iş adamlrımızdan Yılmaz Yılmaz'ın sahibi olduğu YILMAZ CONSTRUCTİON ve YRYS Firması yeni yılınızı  kutladılar. Yılmaz, Hemşeri camiamız başta olmak üzere bütün insanlığın yeni yılını kutluyoruz. 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

ALİ RIZA NASIROĞLU YENİ YILINIZI  KUTLADI..

 

 

Ardahanlı İş Adamı, MAKTEKSER A.Ş  Holdingin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu barış-huzur-sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..

 

 

 

ARDAMAK, ARDA CİVATA  FİRMASI YENİ YILINIZI KUTLADI

 

 

  Ardapul Civata Hırdavat San. Tic. AŞ. firmasının YK başkanı , Aynı Zamanda Pendik Ardahanlkılar Dernek Başkanı Adnan Köroğlu Yeni Yılınızı kutladılar. Yeni yılın ülkemizde ve dünyada barışa ve huzura vesile olmasını dilediler..


ARDA CİVATA, ARDAMAK CİVATA HIRDAVAT  SANAYİ LTD. ŞTİ.. TIKLAYINIZ..

 

 

TURİNN CATERİNG FİRMASI,

VEYSEL ÇAMLI  YENİ YILINIZI

KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve daha mutlu bir yıl diliyoruz dediler.

 

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına eb duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

 

 

 

BEYKOZ KUŞ EVİ RESTATURANT  YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Beykoz Kuş Evi Reestaurant İşletmecileri yeni yılınızı kutladılar. sağlık esenlik dolu bir yıl dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ YENİ YILINIZI KUTLADI

 

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten bir köşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız yeni yılınızı kutlayarak sevdiklerinzle  esenlik, sağlık, huzur dolu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ TÜM DETAYLAR

 

 

 

 

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI

YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan ideal group Firmasının sahibi Nasip Bağcı Yeni Yılınızı kutladılar. Bağcı, "Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Yeni Yıl diliyoruz" dediler.

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

 

 

MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

 

ERDAL YILDIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden, İstanbul'un  merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren bir firma Merih Pasta-Caferestaurant. Kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, ürünlerini kendi üretimi, organik-doğal ürün konseptiyle de bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır. 


Yıldız,  ötekinin olmadığı, barış, huzur ve sağlığın hakim olduğu bir ülke ve dünya dileyerek herkesin yeni yılını kutladılar..

 

MERİH PASTA -

 

MERİH PASTAHANELERİ

 

TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

 YILDIZ FİLM PLATOLARI 

YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  Yeni Yılınızı kutladılar.

 

 

Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

 

Yıldız mesajında, iş-stk dünyamız başta olmak üzere,hemşeri camiamızın, herkesin yeni yılını kutluyor, huzur-sağlık-esenlik dolu bir yıl dilyoruz diliyoruz dedi. 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

 YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADILAR

 

Kurucusu ve sahibi Mehmet Yıldız'ın olduğu firma Zemin Kaplama uygulama, zemin, yüzey bakım ve onarım alanlarında ülkemizin profesyonel firmalarından biri Yıldız İnşaat Epoksi Firmasının sahibi Mehmet Yıldız yeni yılınızı kutladılar. esenlik ve sağlık dilediler.


 


YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI TIKLAYINIZ...

 

 

ETİKETLER : İŞ-SİYASET STK SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya