İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

İş dünyamızın birbirinden farklı sektörlerde önde gelen temsilcileri, yerel, ulusal, küresel çapta iş yapan firma ve holdingleri bayramızı kutladılar. Bayramların, ülkemize, insanlığa, dünyaya barış, huzur, sağlık, esenlik getirmesini dileyerek herkesin yakınaile ve akrabalrıyla huzurlu bş huzurlu bir bayram geçirmesini dilediler..
Bu haber 2019-06-02 22:13:22 eklenmiş ve 509 kez görüntülenmiştir.

İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

İş dünyamızın birbirinden farklı sektörlerde önde gelen temsilcileri, yerel, ulusal, küresel çapta iş yapan firma ve holdingleri bayramızı  kutladılar. Bayramların, ülkemize, insanlığa, dünyaya barış, huzur, sağlık, esenlik getirmesini dileyerek herkesin yakınaile ve akrabalrıyla huzurlu bş huzurlu bir bayram geçirmesini dilediler.. 

 

KORKMAZ, BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

Küresel sermayenin Tüiyedeki en büyük temsilcisi, Küresel sermayenin Türkiyeye yatırım yapmasını sağlayan yerel, ulusal, küresel anlamda iş yapan iş adamlarımızdan SBK Holdingin YK Başkanı Baran Korkmaz bayramınızı kutladılar. Hemşeri camiamız başşta olmak üzere herkesin huzurlu bir bayram geçirmelerini dilediler. 

 

BARAN KORKMAZ KİMDİR 

 

 

BÖLGE İŞ DÜNYAMIZIN GENÇ LİDERİ

VOLKAN SÜT

BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 


 

 

İş Dünyamızın Genç Temsilcilerinden, bölgmizin sivil toplum örgütlerine, derneklerine heryıl en büyük katkıyı yapan,  sosyal alana eğitime destekleriyle, örnek kişiliği ile öne çıkan Volkan Süt Bayramınızı Kutladılar. Aile, akraba, dost ve arkadaşlarınızla huzurlu sağlıklı bir bayram geçireizi dilediler. 


 

VOLKAN SÜT KİMDİR TYIKLAYINIZ.. 

 

 


BAYRAMOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

 Bayramoğlu Döner gibi bir markayı Türkiye ve Dünya markasına çeviren, ülkemizde milli yiyecek içeceğin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan Bayramoğlu Dönerin işletmecilerinden İbrahim, Halim, Rasim Arslan kardeşler bayramınızı  kutladılar.

 

BAYRAMOĞLU DÖNER

 

 

HALİM ET KAHVALTI BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

2019 yılında turizim hizmet sektöründe İstanbul Anadolu yakasına Halim Et &Kahvaltı ile yılın bu yılın en büyük yatırımını  yapan  İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Halim, İbrahim Arslan Kardeşler Bayramınızı kutladılar..

 

HALİM ET & KAHVALTI


 

 

CANKOÇ GIDA AŞ. SAHİBİ İRFAN KOÇ 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

İstanbul Boğazı turizm ve hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, adeta ötekinin olmadığı, en üst düzey iş adamından sıradan vatandaşa herkjesi, kesimi kapsayan müthiş bir atmosfer, müthiş bir hava ve manzara sizi kapsıyor ve büyüleniyorsunuz.. Kandilli Balıkçısı bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 

Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

 

İş alanında onlarca insanı  istihdam eden Koç, aynı zamnda eğitime, stklara, sivil topluma ve sosyal alanada önemli katkıları olan bir iş adamı. Koç,  hemşeri camiamıza sağlık ve huzur dolu bir bayram dilediler.

KANDİLLİ BALIKÇISI- KÖFTECİ İRFAN TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...


KAYA BYRAMINIZI KUTLADI..

 

Volkan Kaya Bölgemizi ilgilendiren birçok etkinlikte her zaman ön sıralarda yer almaktadır

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Nadir Arslan dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 

Bu yıl Nisan ayında hayata geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Anadolu Yakasına en büyük gıda-turizm-hizmet mekanlarından birini hayata geçiren Volkan Kaya Bayramınızı kutladılar. Hemşeri camiamızın bayramını kutlayan kaya herkesin aile ve akrabaları ile huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmesini dilediler. 

 

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

ALİ RIZA NASIROĞLU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

 

Ardahanlı İş Adamı, MAKTEKSER A.Ş  Holdingin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu aile akraba ve dostlarınızla barış-huzur-sağlık dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler..

 

MAKTEKSER A.Ş TIKLAYINIZ.. 

 

 

 

 

ARDAMAK-ARPUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Ardamak -Ardapul Civata Fşrmasının Ardamak, Ardapul-Civata sahibi Adnan Köroğlu bayranıbızı kutladılar.. Pendik ArdahanlılarDernek Başkanı Köroğlu, Kendisini Ziyarete gelen Maltepe Ardahanlılar Sernek Başlanı Yaşar gelerle birlikte  de hemseri camiamızın bayramını kutlayarak herkesin sevdikleriyle gönüllerince bir bayram taşamasını dilediler..

 

ARDA CİVATA, ARDAMAK CİVATA HIRDAVAT  SANAYİ LTD. ŞTİ..

TIKLAYINIZ.. 

AYKUT BASIM, ZARFSAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Aykut Basım, Zarfsan Firması YK başkanı Atekin Kaya ve Firmanın genel Müdürü Fedai Öztürk Bayramınızı tladılar, Sağlık huzur dolu bir bayram dilediler..

 

AYKUT BASIM ZARFSN FİRMASI TIKLAYINIZ..

 

 

BABALAR BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

Turizm-hizmet, gıda, inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren iş adamlarım Şeref Talay, Akif Yıldız, Metin Şancı Bayramınızı Kutladılar.. Aile ve sevdiklerinizle huzurluı bir bayram geçirmenizi silediler.. 

 

 

 

İDEAL GROUP BAYRAMINIZI KUTLADI..  

 

İdeal Group Firmasının Yk Başkanı Nasi Bağcı Bayramınızı kutladılar. Aile ve efradınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.  Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan,

 İstanbulda ise Temizlikve Kurye sektöründe adında olduğu  gibi en ideal firmalardan biri. İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı sivil toplum, stk alanına duyarlılığı ile eğitim ve sosyal alana katkılarıyla da öne çıkan bir iş adamı. 

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

 

 

MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR... 

 

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden hemşerimiz Erdal Yıldızın işlettiği   İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren Merih Pastanelri bayramınızı kutladılar. Merih Pastaheneleri kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, organik-doğal ürün konseptiyle, kalitesi ile uygun fiyat konseptiyle bu sektördeki en önemli firmalrdan bir firma olarak  bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır. 


Yıldız Bayramın huzur, barış  ve sağlık dolu birkilde sevidiklerinzle geçirmenizi dilyoruz dediler.. 

 

MERİH PASTA -

 

MERİH PASTAHANELERİ

 

TIKLAYINIZ...

 

 

 

SAFFET BALIKÇILIK BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızıKutladılar.  Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

 TURİNN CATERİNG FİRMASI,

VEYSEL ÇAMLI  BAYRAMINIZI 

KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve daha mutlu bir bayram  diliyoruz dediler.

 

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..


 

 

Merkezi Fransada Bulunan iş adamlrımızdan Yılmaz Yılmaz'ın sahibi olduğu YILMAZ CONSTRUCTİON ve YRYS Firması BAYRAMINIZI   kutladılar. Yılmaz, Hemşeri camiamız başta olmak üzere bütün müslüman kardşlerimizin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

YILMAZ CONSTRUCTİON TIKLAYINIZ...

 

 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI 

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  bayramınızı kutladılar.

 

 

Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

 YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADILAR

 

Kurucusu ve sahibi Mehmet Yıldız'ın olduğu firma Zemin Kaplama uygulama, zemin, yüzey bakım ve onarım alanlarında ülkemizin profesyonel firmalarından biri Yıldız İnşaat Epoksi Firmasının sahibi Mehmet Yıldız yeni yılınızı kutladılar. esenlik ve sağlık dilediler.


 


YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI TIKLAYINIZ...

ETİKETLER : İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya