GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyerden silivriye, Beykozdan Tuzlaya boğaz şerinde yer alan hemşerilerimiz bayramınızı kutladıl
Bu haber 2019-06-02 21:58:59 eklenmiş ve 675 kez görüntülenmiştir.

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyerden silivriye, Beykozdan Tuzlaya  boğaz şeridinde yer alan hemşerilerimiz  bayramınızı kutladılar. 

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm ve hizmet sektörü alanında alanında ülke ekonomisine İstanbul'a önemli bir katma değer, önemli katkılar sunan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların, ve bütün vatandaşların bayramını kutladılar. 

 

CAFE DE TAVUK BAYRAMINIZI KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir bayram geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 

 

YILDIZLAR RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız.bayramınızı kutladılar. Sağlşılı-Huzurlu bİR bayram geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

 

YAKA BALIK BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

Mehmet Yıldız


Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız  bayramınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.


 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

NERGİS BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri bayramınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, herkesin bayramını kutladılar..

 

GALATA NERGİS BALIK TIKLAYINIZ.. 


 

 

GALAPERA RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve İlkin Yılmaz bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...


GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 


NEPTÜN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimciliği  ön planda çıkan  hemşerimiz  Mesut Altun bayramınızı Kutladılar. Altun, tüm insanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Gala Life İşletmecilerinden  Bedirhan Yıdız ve Kardeşi Ayvaz Yıdız bayramınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. 

 

 

 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız Galata Köprüsünde müzik ve eğlence sektörünğün günümüzdeki en önemli temsilcileri. Eski Rum-Ermeni meyhane kültürünü de başarıyla icra eden Gala Life haftanın her günü canlı müzikle de turizm-hizmet-eğlence sektörünün en önemli temsilcileri arasında yer almaktadırlar.. 

 

GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

 

AFRODİT RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar bayramınızı  kutladılar. Aile, eş,dost  ve akrabanızla mutlu-huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

GALATA OFROZ BALIK BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları bayramınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..


GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

GALATA SEMBOL BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Galata Sembol Balık İşletmecilerinden Akif Yıldız, Fatih Yıldız, Serhat Yıldız bayramınızı kutladılar. Huzur sağlık dolu bir bayram geçirmeizi dilediler.. 

 

GALATA SEMBOL TIKLAYINIZ.. 

 

 

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın bayramınI kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, bayramınızı kutlu olsun” dediler.

 


ETİKETLER : GALATA KÖPRÜSÜ TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya