SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları bayramınızı kutladılar. Akraba, aile ve yakınlarınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..
Bu haber 2019-06-02 21:56:07 eklenmiş ve 525 kez görüntülenmiştir.

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmaları bayramınızı  kutladılar. Akraba, aile ve yakınlarınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

 

 

SARIYER DERNEK BAŞKANLARI, MECLİS ÜYELERİMİZ, YÖNETİCİLER BAŞKAN GENÇLE BİRLİKTE BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

 

Ramazan Bayramında da Bayramdan kısa birsüre önce iftar programında başkan Şükrü Gençle bir araya gelen Sarıyer CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Bayramoglu Dernek Başkanımız Devriş Arslan ve Sarıyer Ardahan Dernek Başkanı Ersin Özer YK üyeleri Dağıstan Karakoç, Sanatçı Erkan Ergezer Bayramınızı kutladılar. Huzur dolu bir bayram dilediler. Aynı Kadro Kurban Bayramınızı da kutlayarak esenlikler dilediler..

 

Soldan Sağa, Erkan Ergezer, Meclis üyesi Mehmet Yıldız, Sarıyer Ardahanlılar Başkanı Ersin Özer, Dağıstan Karakoç.. 


 SAFFET BALIKÇILIK

 

FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz bayramınızı kutladılar.  Yılmaz, barış, huzur, sağlık dolu bir bayram dilediler...

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

Süreyya Çinik, Özcan Yıldız, Mehmet Sacu, Gülsen Ekinci Bayramınızı Kutladılar..

 

 

İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, önemli misyon ve görev yüklenen hemşerilerimiz huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

 

ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız bayramınızı  kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice bayramlara hep birlikte dedi. 

 

ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..


 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER

BAYRAMINIZI KUTLADI


sarıyer yonca kebap- sarıyer bursa iskebder işletmecisi Atakan Yıldız  bayramınızı kutladı.. Herkese ihuzur dolu bir bayram dilediler.. sarıyer yonca kebap- sarıyer bursa iskebder işletmecisi Atakan Yıldız  bayramınızı kutladı.. Herkese ihuzur dolu bir bayram dilediler.. 

 

SARIYER YONCA KEBAP-SARIYER BURSA İSKENDER TIKLAYINIZ.. 


 

 

LİMANDA BALIK BYRAMINIZI  KUTLADI..

Sarıyerin en güzel mekanlarından biri olan, İstanbul Boğazı üzerinde eşsiz manzarası vdeniz ürünleriyle turizm sektöründe hizmet veren  Limanda Balık  işletmecilerinden Devriş Arsdaln, Adem Yıldız, İlkin Yılmaz ve Nedim Umuç bayramınızı Kutladılar..

 

LİMANDA BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

HAYDAR TOPÇU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

Erenler Kırathanesi İşletmecisi Haydar Topçu bayramınızı  kutladı..Huzur, sağlık dolu aile ve akrabalrınızla huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

 

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Bayramoğlu Ev Yemekleri Firması İşletmecisi, Merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden İlter Koç bayramınızı Kutladılar.. Sağlık, huzur dolu bir bayram  dilediler.

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ TIKLAYINIZ.. 


 

 

YILDIZ MARKET- SİYAMİ YILDIZ  BAYRAMINIZI  KUTLADI..

 

Sarıyer iş dünyası içinde gıda sektöründe hizmet sunan iş adamlarımızdan Siyami Yıldız Yeni Yılınızı kutladılar.. Huzur sağlık barış dolu bir bayram  dilediler.

 

YILDIZ MARKET TIKLAYINIZ..

SARIYER MC ROYAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

Sarıyer Mc. Royal Adil Yıldız..

Sarıyer Mc Royal Firması bünyesinde bulunan Mc Ropyal Ünlü Mamülleri, Yıldızlar restaurant ve Elmas Kum ajı işletmecileri Adil Yıldız, Memet Yıldız, Gökhan Yıldız Ybayramınızı kutladılar. Huzurlu, bereketli sağlıklı bir bayram geçirmenizi  dilediler..

Sarıyer M Royal Gökhan Yıldız..

 

 

 

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

ETİKETLER : SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya