SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR, KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR, KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Bu haber 2019-06-02 21:43:46 eklenmiş ve 719 kez görüntülenmiştir.

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE,  ATAŞEHİR, KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Sancaktepe, Sultanbeyli,  Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Tuzla'dan Gebzeye Serhat Bölgesi, Sivil Toplum Örgütleri (STK)- Dernekler,  İş Dünyası, Siyaset, Firmalar bazında bölgemizin önde gelen firma ve temsilcileri, dernekleri, Serhat Bölgesinin önde gelen temsilcileri, firmaları, kanaat önderleri bayramınızı kutladılar. Yayınladıkları mesajda huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler. ,

 

 

ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN IBATTAL ,LGEZDİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

 

İlgezdi sevdiklerinizle birlikte huzur-sağlık, barış, güzellik dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

ATAŞEHİR BLD BŞK YRD. ORHAN ÇERKEZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Orhan Çerkez

 

Çerkez paylaşmak en güzel duyghudur, acı-tatlı herşeyi birlikte paylaştığımız huzur-ık dolu bir bayram dilyoruz dediler.. 

 

 

TURGAY AKPINAR BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

 

Turgay Akpınar

Ardahan Tanıtım günlerinde İstanbul'da serhat STK'larında üstlendiği görev ve misyonşlarıyla öne çıkan   eski Sancaktepe Meclis Üyeleri başkanı Turgay Akpınar bayramınızı kutladılar. 

 

 

BÜLENT MAVZER BAYRAMINIZI KUTLADI....

 

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi, anı zamanda Ataşehir gökdelenlerini doğal organik et'le, doğal organik dönerle buluşturan Nebioğlu Dönerinde işletmecilerinden olan  Bülent Mavzer bayramınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser olan Nebioğlu Döner ile gıda sektöründe ki en uzman heşerilerimizden biri. Nebioğlu Döner, Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında organik, yerli, milli gıda konseptiyle, eşsiz tat ve lezzetlere imza atmaktadır. Site Kebap, Nebioğlu Döner  Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında gdierek en önlere çıktığı gibi İstanbulun diğer ilçelerindende insanlartı Ataşehir'e taşıyan mekanlar olmaya başladılar..

 

 

SİTE ET- SİTE KEBABPÇISI BÜTÜN AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 


NEBİOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız bayramınızıı kutladılar. 

 

 

NEBİOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...


 

ÖZCAN MAVZER BAYRAMINIZI  KUTLADI


 

Nefis Et, Nefis Gıda Firmasının kurucusu Özcan Mavzer bayramınızı kutladılar. Nefis Et, Nefis Gıda, 30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile tanınan Özcan Mavzerin kurduğu et dağıtım firması. Nefis Et firması sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri. 

Nefis Et, Nefis Gıda Bütün Detaylar tıklayınız...


 

 

 

NİMET ET NİMET DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADILAR ..

 

Deniz Ömeroğlu bir etkinlikte plaket alırken..

Sancaktepe Osmangazi mah merkeiznde 20 yıla yakındır et ve et ürünleri, döner ve yemek çeşitleriyle hizmet veren bu alanda uzmanlıklarıyla herkesimin takdirini kazanan Nimet Et, Nimet Dönerin iştmecilerinden aynı zamnda dernek başkanlarımızdan Deniz Ömeroğlu ve kardeşleri bayramınızı kutladılar. sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.. 


NİMET ET TIKLAYINIZ..

 

 

NİMET DÖNER TIKLAYINIZ.. 


SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ BAYRAMIZI KUTLADILAR...

 

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile  ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

Sinan Öztürk

 Bahri Öztürk 

 

 

Öztürk Kardeşler, sevdiklerinzle birlikte huzur -sağlık dolu bir bayram dilediler.. 

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

EFE SET YEMEKLERİ FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Efe Set Yemekleri Fabrikasının sahibi, Hoç-Fed Üyesi Dağcı Köyü (TİKOŞ) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız  bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yıl geçirmenizi dilediler.

 

Birçok STK'da aldığı görevlerle öne çıkan Başkan Erol Yıldız aynı zamanda günlük-8-10 bin kişilik kapasiteye sahip Efe Set Yemekleri, Efe Ev Yemekleri, Efe Set Catering, Efe Catering yemek firmasının da sahibi. Firma Sancaktepe-Sultanbeyli ilçelerinde catering alanında yerel yönetimlerin, derneklerin, firmalrın en çok tercih ettiği hizmet aldığı firmalrdan biri olarak öne çıkmaktadır..


EFE SET YEMEKLERİ TIKLAYINIZ...

 

 

AVŞAR KAZ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 


Maltepe Marmara Denizi  Sahilde, Adalar manzaralı doğal organik kahvaltı ve yemek çeşitlerinin slduğu Avşar cafe, Afşar Kaz Evi Bayramınızı Kutladılar. Avşar Kaz Evi, Avşar Cafe TIKLAYINIZ:: 

 

 

 

KEYİF KEBAP'IN PATRONU SAYIM MAVZER ve KARDEŞLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

 

Kebap'ı birer sanat eserine dönüştüren ünlü kebapçı Sayım Mavzer barış, huzur, sağlık dolu bir Bayram dilleklerini illeterek nice bayramlara hep birlikte dedi.

 

KEYİF KEBAP TIKLAYINIZ...


 

KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

Karınca Matbaa Burhan ST Bayramınızı Kutladılar..

 

 

AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Avşar Vinç Güntay Avşar Bayramınızı kutladılar.. 

 

 

 

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR.. TUZLA İLÇELERİNDEN HEMŞERİLERİMİZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

ETİKETLER : SANCAKTEPE SULTANBEYLİ ÜMRANİYE ATAŞEHİR KARTAL MALTEPE TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILARKUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya