BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2019-06-02 21:24:53 eklenmiş ve 253 kez görüntülenmiştir.

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

 

SUAT YILDIZ BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

suat yıldız beykoz ile ilgili görsel sonucu

 

Beykoz CHP il genel meclis üyesi iş adamı Suat Yıldız, Beykoz CHPlilerle birlikte bayramınızı kutladılar.. Aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçiröenizi dilediler.. 

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Suat Yıldızla Birlikte Fiyaka Cafeyi İşleten Doğuş Yıdızda bayramınızı kutladılar. gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

FİYAKA CAFE TIKLAYINIZ.. 


 

 

GOLDEN BRİDGE CAFE İŞLETMECİLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

İstanbul/Ataşehir gökdelenleri arasında Nova Alışveriş merkezinin giriş katında yer alan Golden Brıdge cafe & resteaurent uzman kadrosu profesyonel hizmetleriyle sunduğu ürünlerle Ataşehirlilerin birbirleriyle buluştuğu Ataşehirin simgesi mekanlardan biri..  Mekanın işletmecileri Mikail Avşar, Erkan Doğan, Nuri Oğuz Yücesoy arkadaşlarıyla birlikte bayramınızı kutladılar..   

 

GOLDEN BRİDGE  TIKLAYINIZ...

   

 


 

KİNG WAY CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI... 

 

 

King Way Cafe ile bu yıl Beykoz bölgesine, tarihi Anadolu Hisarında İstanbul Boğazına  turizm-hizmet sektörünün en önemli yatırımlarına imza atan King Way Cafe gibi bir eser ortaya çıkaran, King Way Cafenin İşletmecilerinden Cahit Kılıç bayramınızı Kutladılar. Sağlık, esenlik dolu bir bayram dilediler. 

 

KİNG WAY CAFE TIKLAYINIZ

 

 

 

 BEYKOZ KUŞ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten birköşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız bayramızı kutlayarak sevdiklerinzle  kutlayarak esenlik, sağlık, huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

BEYKOZ KUŞ EVİ TÜM DETAYLAR

 

 

 

 

YÖREM CAĞ KEBAP BAYRAMINIZI KUTLADILAR

Beykoz Kavacıkta Erzurum - Kars yaylalarının cağ kebabını, tadını İstanbula taşıyan Yörem Cağ Kebap Saonu işletmecisi Adem Monolbuğa ve Ramazan Monolbuga bayramınızı kutladı.

 

 

YÖREM CAĞ KEBAP TIKLAYINIZ..


 
 
ALABALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADI..

Nefis sulu yemekleri ile, balık çeşitleri ile enfes ve uygun fiyat yemekleriyle Kavacıklıların-Beykozluların en çok tercih ettiği  Alabalık Sofrası işletmecisi Yüksel Yıldız ve arkadaşları bayranıbızı kutladılar..Gönlünüzce geçireceğiniz bir bayram dilediler.. 

ALABALIK SOFRASI TIKLAYINIZ.. 

BİZİM ZURNA DÜRÜM BAYRAMINIZI KUTLADILAR.. 

 

Bizim Zurna Dürüm İşletmecilerinden Murat Yılan Ve Ali Demir Bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler. 


 

BİZİM ZURNA DÜRÜM TIKLAYINIZ.. 

BİZİM ZURNA DÜRÜM TIKLAYINIZ.. 

BİZİM ZURNA DÜRÜM TIKLAYINIZ.. 


 

 

 

CEM BÜFE ZEKİ BOYLU BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Büfeciler Odası YK Bşk Yrd., Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Derneği YK üyesi Zeki Boylu bayramın barış-huzur, sağlık getirmesini diliyor, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını en samimi duygularımızla kutluyoruz.

CEM BÜFE KADIKÖY- TIKLAYINIZ....

 

 

FORYOU GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Arsa, İmar barışı, gayrimenkul, inşaat sektöründe uzmanlığıyla tanınan, kişi, kurum ve firmalara danışmanlık hizmeti veren, Beykozdaki arsa ve arazinin en iyi değerini bilen, vatandaş için değerlendiren, arap ve körfez sermayesini ülkemize çekmede en prfesyonelfirmalrdan biri olan   Foryou Gayrimenkul Firmasının sahibi Çağdaş Yılmaz bayramınızı kutladılar. Yılmaz, bayramın barış-huzur, sağlık içerisinde geçmesini dilediler.

 

FORYOU GAYRİMENKUL TIKLAYINIZ..

 

 

SERHAT KÖY ÜRÜNLERİ BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Serhat Köy Ürünleri Markasıyla Doğal ve Organik ürünleri pazarlayan STK ve Sivil Topluma Duyarlılığı ile öne Çıkan Genç İş Adamlarımızdan Davut Demir bayramınızı  Kutladılar. Demir, Bayramın  barış-huzur, a vesile olmasını, secdiklerinzlwe güzel bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

SERHAT KÖY ÜRÜNLERİ TIKLAYINIZ...

 

 RAİFA CAFE BAYRAMINIZI  KUTLADI

Raifa Cafe'nin İşletmecileri İsmet Demir, Abdurrahman Demir, Ali Rıza Demir, Feramuz Demir bayramınızı kutladılar. sevdiklerinzle bire huzur esenlik dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler.

RAİFA CAFE TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

KAVALA BALIK LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Turizm-Hizmet Sektörünün önde gelen temsilcilerinden Mustafa Bağcı'nın işlettiği Kavala Balık Restaurant bayramınızı Kutladılar. Bağcı, huzur barış, kardeşliğin hakim olduğu, insanların birbirne karşı saygı duyduğu sevdiklerini,zle birlikte olacağınız  bir bayram dilediler..

 

KAVALA BALIK LOKANTASI TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

RİVA KÖY BALIKÇISI BAYRAMINIZI KUTLADI...

Deniz Yıldız

Beykoz Riva’da “Riva Köy Balıkçısı” Restaurant'la adeta cennetten bir köşe,  harika bir eser ortaya çıkaran iş adamlrımızdan Deniz Yıldız ve Barış Demir bayramınızı Kutladılar.

 

 

Yıldız ve Demir yayınladıkları mesajda, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel hep birlikte nice bayramlara dediler.. 

 

 

RİVA KÖY BALIKÇISI TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

BALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Beykoz Kavacık’ta bulunan Balık Sofrası, Beykozun en güzel içkili restaurantlarından biri. Balıkları mezeleri bir harika. Hizmet sektöründe eski rum-ermeni geleneğini günümüze  taşıyan nadide bir mekan.  Fiyatlar Boğaz ve sahil restaurnatlarına göre çok daha uygun...

 

Balık sofrasının genç işletmecileri Evren Demir ve  Şahin Demir bayramınızı kutlayarak sevdiklerinzle gönlünüzce geçericeğiniz bir bayram dilediler.. 

 

BALIK SOFRASI TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

 

 

 

TARİHİ  BEYKOZ KOKOREÇCİSİ ÖMER USTA BAYRAMINIZI KUTLADI...

Kokoreç alanında İstanbul’un en büyük ustalarından, birkaç kuşaktır aileden gelen bir meslekle bu iş alanında uzmanlığı ile öne çıkan Ömer Ustanın işlettiği  Beykoz merkezde yer alan Meşhur Beykoz Kokoreçcisi-Tarihi Beykoz Kokoreccisi bAYRAMINIZI   kutladılar.

Ömer Usta, sevdiklerinizle geçireceğiniz gönlünüzce yağayacağınız bir bayram dileyerek herkese , sağlık-esenlik dolu bir bayram dilediler...

 

TARİHİ BEYKOZ KOKOREÇCİSİ TÜM DETAYALAR...

 

 

 

GAZİNATEPLİ KEBAPÇI DAYI BAYRAMINIZI KUTLADI...

Merkezi Beykozda bulunan ortaya koyduğu pide-kebap-döner lahmacun çeşitleriyle, tatlarıyla  İstanbul genelinde insanları kendine çeken bir mekan olan Gaziantepli Meşhur Kebapçı Dayı’nın işletmecilerinden Şemistan Yıldız, hakan Yıldız ve mekan çalışanları bayramınızı kutladılar.

 

Gaziantepli Kebapçı Dayı İşletmecileri, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram  geçirmenizi dileyerek, barış,huzur sağlık dileklerini ilettiler..

,

Mekanın işletmecilerinden Şemistan Yıldız aynı zamnda toplumuzda önemli bir aydın ve kanaat önderlerinden bir insan, toplumsal alana duyarlılığı ve katkıları ile öne çıkanbir isim. 

 

GAZİNATEPLİ MEŞHUR KEBAPÇI DAYI TÜM DETAYLAR...

 

 

 

 

 

ERENLER KIRATHANESİ ve AREN TERCUME BAYRAQMINIZI  KUTLADILAR....


 

 

Beykoz Merkez Kıraathanesinin İşletmecisi, Hamza Ateş, Aren Tercumenin sahibi  Murat Demir bayramınızı kutladılar.. Sağlık ve esenlik dolu bir bayram dilediler..

 

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Gerçek Köylü Piliç Mekanı ile doğal-organik pilice eşisiz tat ve lezzet katan ustalarımzdan Aslan Şit ve Macit Demir bayramınızı kutladılar. Sağlık ve huzur dolu bir bayram dilediler..

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇTIKLAYINIZ..

 


KANDİLLİ BÜFE BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Kandilli  Büfenin işletmecisi Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul Büfeciler Derneği YK Üyesi   Murat Avşar bayramınızı kutladılar. Avşar, sevdiklerinzle  huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

AVŞAR BÜFE TIKLAYINIZ...

 

 

 

HASANOĞLU İNŞAATIN SAHİBİ SERTİF HASANOĞLU

BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Hasanoğlu, BARIŞ, HUZUR, ESENLİK DOLU BİR BAYRAM DİLEDLER DİLEDİLER..

 

 

TALAY FIRIN - GÜRSEL TALAY BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Beykoz Yeni Mahallenin en kölü esnaflarından olan Gürsel Talay bayramınızı kutladılar...

 

 

SEYRAN MARKETİN İŞLETMECİSİ SUAT AVŞAR

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

Avşar, sevdiklerinzle birlikte huzurlu, sağlıklı  gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.. 

 

SEYRAN MARKET TIKLAYINIZ...

 

KASAP AHMET BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

 

Beykoz Yeni Mahllede et ve et ürünleri denince uzmanlığı ile etin doktorlarından olan Kasap Ahmet- Ahmet Yıldız, veysel yıldız bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KASAP AHMET tıklayınız.. 


 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ BAYRAMINIZI KUTLADI

Meşhur Soğuksu Börekçisi Salonlarının sahibi Vural Çelik ve iş Arkadaşlarıbayramınızı kutladılar.

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ TÜM DETAYLAR...

 

 

 

 

BEYKOZLU MEŞHUR DÜRÜMCÜ AYDIN USTA BAYAMINIZI KUTLADI..

 

Yaptığı kebap ve dürümlerin tadı ile bir lezzet durağı ortaya çıkaran Beykozlu Meşhur dürümcü Aydın Usta bayramınızı kutladı sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.. 

 

BEYKOZLU MEŞHUR DÜRÜMCÜ AYDIN USTA tıklayınız


 

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

ETİKETLER : BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya