ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy, Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy gibi ilçelerdeki İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik. Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız BAYRAMINIZI kutladılar.
Bu haber 2019-06-02 20:49:12 eklenmiş ve 625 kez görüntülenmiştir.

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY  İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI   KUTLADILAR...

 

Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik.  Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız BAYRAMINIZI kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında bayramın  hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, mübarek Ramazan Bayramında herkesin sağlık ve huzur dolu bir bayramgeçirmesini dilediler. 

 

KESKİN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 

 

Dürüst samimi halktan biri olan, Şişli Belediye başkanı seçildiğinden beri giderek Şişliyi İstanbulun en huzurlu ilçelerinden birine çeviren, yolsuzluk, yoksulluk, çete-mafya söylem ve eylemlerini şişliden söküp atan Şişli Bld. Bşk Keskin Bayramınızı kutladılar Herkesin huzur, sağlık dolu kazasız, belasız bir bayram geçirmesini dilediler.. 

 

ŞİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİNLE BİRLİKTE

BAYMINIZI KUTLADILAR.. 

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Ozcan Yildiz ve Sebahat Kaya dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Şişli  Merih Pastahaneleri işletmecilerinden Erdal Yıldız ve Ortakları belediye başkanı keskinle birlikte bayramınızı kutladılar.. öerin Pasta Bomanti, Abidei Hürriyet ve Halaskargazi Caddesi olmak üzere 3 şubeyle hizmet

vermektedir.. 

 

MERİH PASTANELERİ TIKLAYINIZ.. 


KAYALAR GIDA-İNŞAAT ve DÖRTEL ET FİRMASININ SAHİBİ VOLKAN KAYA BAYRAMINIZI  KUTLADILAR

 

Sultangazi Habiplerde Faaliyete geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Avrupa Yakasına en büyük turizm-hizmet yatırımlarından birine imza atan Volkan Kaya Bayramınızı kutladılar. İş adamlarımızdan Volkan Kayanın sahibi olduğu gıda inşaat alanında bir çok firmanın bünyesinde yer aldığı Kayalar  Gıda LTD ŞTİ firmasının sahibi Volkan Kaya bayramınızıkutladı.

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dört El Firmasında yöneticilik yaspan  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya gibi firma yöneticileri de bayramınızı kutladılar..

 

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ.. 

 

 

 DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

DENİZ MORKOÇ BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

 

Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç Kaya bayramınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..

 

DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ.. 


TURİNN CATERİNG FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firma, AVM, Hastahane, Okul... ve işyerine yemek hizmeti veren Turinn Catering firması BAYRAMINIZI  kutladı.

 

Firmanın sahibi Veysel Çamlı sivil toplum ve STK-Sanat  alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. 2010 yılında kaisiad gibi birçok derneğin kurcuları arasında yer aldı. Bölge dernek ve federasyonlarının ortaya çıkması için maddi alanda büyük katkılar yaptığı gibi, vbazen de yönetimlerde birebir yer alarak Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri oldu..

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok birçok sektörde birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı bayramınızı kutladılar...

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

 

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında 4. Levent Paşa Döner, Cadde Kokoreç, Çiğköfteci Ömer Usta, Levent Pilavcısı İskender ve döner salonu gibi birçok mekan işleten Selçuk ve Serdar Kaya'bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

YILMAZLAR PETROL BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz bayramınızı Kutladılar..

 

 

DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birtçok STK'da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan Demir Makina, Dermir Elektronik-Elektrik Firmasının Sahibi  Alican Demir bayramınızı Kutladılar..

 

KERVANSARAY MÜZİK BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

 

Kervansay Müzik’ten Sanatçı ve İşAdamı Cemal Fırat ve Nedim Şener Yeni Yılınızı kutladılar. Fırat ve Şener hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin herkesin bayramını kutluyoruz dediler.

 

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADI

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, Yeni Yılınızı  Kutladılar. Sağlık huzur dolu bir BAYRAM dilediler..

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT tıklayınız...

 

 

 

KAYALAR OTO-ALIM- SATIM FİRMASININ SAHİBİ TURGAY KAYA BAYRAMINIZI KUTLADI 

 

Bölgemizin birçok derneğinde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, üyelik ve iki dönemde Hoç_fed üyesi Xımıli Derneği Başkanlığını yapan, Kayalar Oto Alım –Satım firmasının sahibi Turgay Kaya bayramınızı kutladılar..

 

 

SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-BEYOĞLU -ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

ETİKETLER : ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya