ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ.. İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..
Bu haber 2018-12-23 11:08:36 eklenmiş ve 257 kez görüntülenmiştir.

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 

 

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

BY PATRON İŞLETMECİLERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

İş adamlarımızdan Serhat Tekin, Tekirdağ, Silivri, Çorlu bölgesinde  inşaat ve emlek sektörününün önde gelen temsilcilerinden Hakan Tekin ve Sezai Kütük’ün birlikte hayata geçirdikleri By PatronRestaurantın İşletmecileri Yeni Yılınızı birlikte kutladılar. Sağlık, huzur, barış dolu bir yeni yıl dilediler..

 

BY PATRON TIKLAYINIZ..ERTEKİN BAYSAN,, ENGİN DOĞRU, YILMAZ YIDIZ, HAMİT ULUĞBEY

YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ertekin Baysan, CHP Esenyurt Meclis Üyesi Engin Doğru, Göle Derneği Bşk Yrd. Ylz Yıldız, İş Adamı Hamit Uluğbey Yeni yılınızı kutladılar. Sağlık, huzur dolu bir yıl geçirmenizi dilediler..

 

 


MAVZER GIDA İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer yeni yılınızı kutladılar. Yeni yılın barış ve huzura veile olmasını dilediler.

 

MAVZER GIDA İNŞAAT Detaylar Tıklayınız...

 

 

YILMAZ USTA YENİ YILINIZI KUTLADI

 

Yılmaz Usta Döner-Kebap-Lahmacun-Pide Salonlarının İşletmecisi Torun Yılmaz Yeni Yılınızı Kutladılar. Barış-huzur, sğlık dolu bir yıl geçirmenizi dilediler..

 

 

YILMAZ USTA DÖNER-KEBAP, PİDE LAHMACUN 

SALONLARI TIKLAYINIZ.. 

TARİHİ BAKLALI TESİSLERİ  YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Tarihi Baklalı Tesisleri İşletmecileri Cahit Şit ve Arkadaşları Yeni Yılınızı kutladılar.  Tarihi BaklalıTesisleri İşletmecileri barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler..

 

TARİHİ BAKLALI TESİSLERİ TIKLAYINIZ..

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR YENİ YILINIZI  KUTLADI

Ulusal ve Yerel  TV, radyolarda yaptığı Anadoludan Türküler Programıyla, Dernekler başta olmak üzere etkinliklerde en çokaranan,dinlenen;  herkesimden sevilen sanatçılarımızdan Murat Gökdemir Yeni Yılınızı kutladı.

Gödemir, barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler..

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR KİMDİR 

 

 

 

ADİL USTA YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 

Adil Usta Kebap Salonlarının işletmecisi, bölgemizin çeşitli derneklerinde üye yk üyesi, kurucu başkan, başkanlık yapan sivil toplum alanına duyarlılığı ile de öne çıkan Adil Özer yeni yılınızı kutladılar. Huzur -barış-sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..

 

ETİKETLER : ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya