ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ.. İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..
Bu haber 2018-12-23 11:08:36 eklenmiş ve 700 kez görüntülenmiştir.

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 

 

ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

TEKİN EMLAK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

İş adamlarımızdan Serhat Tekin, Tekirdağ, Silivri, Çorlu bölgesinde  inşaat ve emlek sektörününün önde gelen temsilcilerinden Hakan Tekin ve Sezai Kütük’ün Yeni Yılınızı birlikte kutladılar. Sağlık, huzur, barış dolu bir yeni yıl dilediler..

 

 

 

MAVZER GIDA İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Mavzer Gıda İnşaatın sahibi Ali Rıza Mavzer ve iki dönem Hoç-Fed başkanlığını  yapan Yakup Mavzer yeni yılınızı kutladılar. Yeni yılın barış ve huzura veile olmasını dilediler.

 

 

 

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR YENİ YILINIZI  KUTLADI

Ulusal ve Yerel  TV, radyolarda yaptığı Anadoludan Türküler Programıyla, Dernekler başta olmak üzere etkinliklerde en çokaranan,dinlenen;  herkesimden sevilen sanatçılarımızdan Murat Gökdemir Yeni Yılınızı kutladı.

Gödemir, barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler..

 

SANATÇI MURAT GÖKDEMİR KİMDİR 

 

 ADİL USTA YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..

 

Adil Usta Kebap Salonlarının işletmecisi, bölgemizin çeşitli derneklerinde üye yk üyesi, kurucu başkan, başkanlık yapan sivil toplum alanına duyarlılığı ile de öne çıkan Adil Özer yeni yılınızı kutladılar. Huzur -barış-sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..

 

ETİKETLER : ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ÇEKMECE- ARNAVUTKÖY -SEFAKÖY -SİLVRİ-ÇATALCA İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR ..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya