ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...
Bu haber 2018-12-23 08:21:17 eklenmiş ve 976 kez görüntülenmiştir.

 

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY  İŞ-STK DÜNYAMIZ  YENİ YILINIZI  KUTLADILAR...

 

Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik.  Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız yeni yılınızı kutladılar.

 

İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında yeni yılın hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, herkesin sağlık ve huzur dolu bir yeni yıl geçirmesini dilediler. 

 

KAYALAR GIDA-İNŞAAT ve DÖRTEL ET FİRMASININ SAHİBİ VOLKAN KAYA YENİ YILINIZI KUTLADILAR

 

İş adamlarımızdan Volkan Kayanın sahibi olduğu gıda inşaat alanında bir çok firmanın bünyesinde yer aldığı Kayalar  Gıda LTD ŞTİ firmasının sahibi Volkan Kaya yeni yılınızı kutladı.

 

Kayalar  Gıda LTD ŞTİ bünyesinde yer alan Dört El Firmasında yöneticilik yaspan  Gökhan Kaya, Gürhan Sedef, Özay Kaya gibi firma yöneticileri de yeni yılınızı kutladılar..

 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

TURİNN CATERİNG FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firma, AVM, Hastahane, Okul... ve işyerine yemek hizmeti veren Turinn Catering firması yeni yılınızı kutladı.

 

Firmanın sahibi Veysel Çamlı sivil toplum ve STK-Sanat  alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. '010 yılında kaisiad gibi birçok derneğin kurcuları arasında yer aldı. Bölge dernek ve federasyonlarının ortaya çıkması için maddi alanda büyük katkılar yaptığı gibi, vbazen de yönetimlerde birebir yer alarak Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri oldu..

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI YENİ YILINIZI KUTLADI... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler Yeni Yılınızı Kutladılar...

 

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında marketlerden büfelere, döner salonlarına, otoparklardan değişik market-büfe  birçok firmayı bünyesinde barındıran Selçuk ve Serdar Kaya'nın sahibi olduğu Kayalar Gıda LTD ŞTİ firması yeni yılınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl geçirmenizi dilediler..

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

YILMAZLAR PETROL YENİ YILINIZI KUTLADI

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok birçok sektörde birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı Yeni Yılınızı kutladılar...

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR

Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birtçok STK'da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan Demir mAKİNA, Demir Makina, Dermir Elektronik-Eltrik Firmasının Sahibi  Alican Demir Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

 

KERVANSARAY MÜZİK YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

 

Kervansay Müzik’ten Sanatçı ve İşAdamı Cemal Fırat ve Nedim Şener Yeni Yılınızı kutladılar. Fırat ve Şener hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin herkesin yeni yılını kutluyoruz dediler.

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT YENİ YILINIZI KUTLADI

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, Yeni Yılınızı  Kutladılar. Sağlık huzur dolu bir yeni yıl dilediler..

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT tıklayınız...

 

 

 

KAYALAR OTO-ALIM- SATIM FİRMASININ SAHİBİ TURGAY KAYA YENİ YILINIZI  KUTLADI

 

Bölgemizin birçok derneğinde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, üyelik ve iki dönemde Hoç_fed üyesi Xımıli Derneği Başkanlığını yapan, Kayalar Oto Alım –Satım firmasının sahibi Turgay Kaya Yeni Yılınızı  kutladılar..

 

 

SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-BEYOĞLU -ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

ETİKETLER : ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY İŞ-STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya