SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR İŞ-STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Tuzla'dan Gebzeye Serhat Bölgesi, Sivil Toplum Örgütleri (STK)- Dernekler, İş Dünyası, Siyaset, Firmalar bazında bölgemizin önde gelen firma ve temsilcileri, dernekleri, Serhat Bölgesinin önde gelen temsilcileri, firmaları, kanaat önderleri yeni yılınızı kutladılar.
Bu haber 2018-12-17 19:12:07 eklenmiş ve 637 kez görüntülenmiştir.

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE,  ATAŞEHİR, KARTAL, MALTEPE, TUZLA'DAN GEBZEYE İŞ-STK DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI  KUTLADILAR...

 

Sancaktepe, Sultanbeyli,  Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Tuzla'dan Gebzeye Serhat Bölgesi, Sivil Toplum Örgütleri (STK)- Dernekler,  İş Dünyası, Siyaset, Firmalar bazında bölgemizin önde gelen firma ve temsilcileri, dernekleri, Serhat Bölgesinin önde gelen temsilcileri, firmaları, kanaat önderleri yeni yılınızı kutladılar.

 

Yayınladıkları mesajda Yeni Yılın  barışa, ülkemizde iç istikrara, kardeşliğe, güzelliğe vesile olmasını, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmenizi dilediler..

 

BÜLENT MAVZER YENİ YILINIZI KUTLADI....

 

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi Bülent Mavzer yeni yılınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser olan Nebioğlu Döner ile gıda sektöründe ki en uzman heşerilerimizden biri. Nebioğlu Döner, Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında organik, yerli, milli gıda konseptiyle, eşsiz tata ve lezzetlere imza atmaktadır. Site Kebap, Nebioğlu Döner  Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında gierek en önlere çıktığı gibi İstanbulun diğer ilçelerindende insanlartı Ataşehir'e taşıyan mekanlar olmaya başladılar..

 

 

Mavzer - Herkesin gönlünce yaşayacağı bir yeni yıl dileyerek, yeni yılın  kardeşlik, huzur -esenlik duygularımızı pekiştirmesini, herkese sağlıklı , huzurlu bir yıl diliyoruz dediler. 

 

SİTE ET- SİTE KEBABPÇISI BÜTÜN AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 


NEBİOĞLU DÖNER YENİ YILINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız yeni yılınızı kutladılar. 

 

 

NEBİOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...


 

ÖZCAN MAVZER YENİ YILI  KUTLADI


 

Nefis Et, Nefis Gıda Firmasının kurucusu Özcan Mavzer yeni yılı kutladılar. Nefis Et, Nefis Gıda, 30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile tanınan Özcan Mavzerin kurduğu et dağıtım firması. Nefis Et firması sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri. 

Nefis Et, Nefis Gıda Bütün Detaylar tıklayınız...


 

 

STK GRUP'UN KURUCUSU İŞ ADAMI MAHMUT MORKOÇ

YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

STK Grup inşaat sektöründe hayallerinizi gerçeklere dönüştüren bir firma olarak Türkiyenin dört bir yanında ortaya çıkardığı eserlerle, imza attığı projelerle hayallerin ötesinde eserlere imza atan bir inşaat firması olarak öne çıkmaktadır.

 

Morkoç yayınladığı mesajdayeni yılın insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, geçen yılların olumsuzlukların unuttukları bir yıl olmasını diliyoruz dediler.

 

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile  ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler yeni yılınızı Kutladılar...

 

Sinan Öztürk

 Bahri Öztürk 

 

 

Öztürk Kardeşler -  bütün insanların yeni yılını kutluyor, yeni yılın ülkemize huzur, mutluluk getirmesini diliyoruz dediler.

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

EFE SET YEMEKLERİ FİRMASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Efe Set Yemekleri Fabrikasının sahibi, Hoç-Fed Üyesi Dağcı Köyü (TİKOŞ) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız  yeni yılınızı  kutladılar. Gönlünüzce bir yıl geçirmenizi dilediler.

 

Birçok STK'da aldığı görevlerle öne çıkan Başkan Erol Yıldız aynı zamanda günlük-8-10 bin kişilik kapasiteye sahip Efe Set Yemekleri, Efe Ev Yemekleri, Efe Set Catering, Efe Catering yemek firmasının da sahibi. 


EFE SET YEMEKLERİ TIKLAYINIZ...

 

 

 

YILDIRIM İNŞAAT- CASİM YILDIRIM YENİ YILINIZI KUTLADI

 

Yıldırım İnşaatın Sahibi Casim Yıldırım yeni yılı Kutladılar. Sağlık ve esenliğin hakim olduğu, bütün çoçukların mutlu olduğu bir yıl dilediler.

 

YILDIRIM İNŞAAT DETAYLAR...

 

 

 

 

AKPINAR VE ÇERKEZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

Bölge İş-stk-siyaset dünyamızda giderek öne çıkan hemşerilerimiz Akpınar ve Çerkez Yeni yılınızı kutladılar. 

 

Ardahan özelinde, Serhat Bölgesi genelinde 2000'li yıllardan itibaren bölge  İş-STK-Siyaset-Sanat yapılanmamız giderek sağlam bir şekilde gelişmeye  başladı. Bu yapılanma İstanbul başta olmak üzere giderek bölge nüfusumuzu temsil eden şahsiyetlerde ortaya çıkarmaya başladı. Hatta nüfusumuzun 1. olduğu bölgelerde adları belediye başkan adayları arasında artık sıklıkla geçmeye başladı.

 

Turgay Akpınar

Ardahan Tanıtım günlerinde İstanbul'daki etki ve etkinlikleriyle tanımaya başladığımız Sancaktepe Meclis Üyeleri başkanı Turgay Akpınar, 2017 yılında Ataşehir Belediyesi Bşk Yrd. getirilen Orhan Çerkez bu anlamda öne çıkan iki hemşerimiz.  Her iki başkan değişik partilere mensup olmalarına rağmen toplumsal alan söz konusu olduğunda partilerini bir kenara bırakıp Ardahanlı kimliği ile öne çıkmayı bildiler. Toplumsal zeminde-STK yapılanmamız içinde samimiyetleri çalışkanlıkları ile ön plana çıktılar. Hemşeri camiamızın taktirini kazandılar.

 

Her bayram, yeni yıl ve etkinliklerde hemşeri camiamızı unutmayan başkanlarımız bu yeni yılda da hemşeri camianızın yeni yılını kutladılar.

 

Orhan Çerkez

 

Akpınar ve Çerkez yayınladıkları yeni yıl mesajlarında, 2019 yılının her alanda hemşeri camiamızın birbiriyle buluştuğu-bütünleştiği, siyasette, kamuda, bürokraside, yerelde, iş dünyasında hak ettikleri yerleri aldıkları, her alanda kendilerini en iyi şekilde temsil ettikleri bir yıl olmasını diliyor, sağlık-huzur dolu, sıkıntısız bir yeni yıl diliyoruz dediler.

 

 

 

KEYİF KEBAP'IN PATRONU SAYIM MAVZER ve KARDEŞLERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Kebap'ı birer sanat eserine dönüştüren ünlü kebapçı Sayım Mavzer barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilleklerini illeterek nice yıllara hep birlikte .. dedi..

 

KEYİF KEBAP TIKLAYINIZ...


 

KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

 

 

AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

 

 

 

SANCAKTEPE,  SULTANBEYLİ , ÜMRANİYE, ATAŞEHİR.. TUZLA İLÇELERİNDEN HEMŞERİLERİMİZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

ETİKETLER : SANCAKTEPE SULTANBEYLİ ÜMRANİYE ATAŞEHİR İŞ-STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya