GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere şiktaştan Yenikapıya boğaz şerinde yer alan hemşerilerimiz yeni yılınızı kutladılar.
Bu haber 2018-12-17 18:26:14 eklenmiş ve 692 kez görüntülenmiştir.

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere şiktaştan Yenikapıya boğaz şerinde yer alan hemşerilerimiz  yeni yılınızı kutladılar. 

 

 

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm ve restaurant alanında ülke ekonomisine İstanbul'a önemli bir katma değer, önemli bir değer katan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların, ve bütün vatandaşların yeni yılını kutladılar. 

 

 

 

CAFE DE TAVUK YENİ YILINIZI KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir yeni yıl geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 

 

YILDIZLAR RESTAURANT YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız.Yeni Yılınızı  kutladılar. Sağlşılı-Huzurlu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

 

YAKA BALIK YENİ YILINIZI  KUTLADI... 

Mehmet Yıldız


Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız bayrak yeni yılınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir yeni yıl dilediler.


 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

NERGİS BALIK YENİ YILINIZI KUTLADI..

 

 

İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri yani yılınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, hep birlikte nice yıllara diyerek herkesin yeni yılını kutladılar..


 

GALAPERA RESTAURANT YENİ YILINIZI  KUTLADI....

 

Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve Yetkin Yılmaz yeni yılınızı kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl geçirmenizi dilediler...


GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 


NEPTÜN BALIKYENİ YILINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimleriyle ön planda olan hemşerimiz  Mesut Altun yeni yılınızı Kutladılar. Altun, tüm insanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT YENİ YILINIZI KUTLADI...

 

 

Gala Life Patron Bedirhan Yıdız ve Kardeşi Ayvaz Yıdız Yeni Yılınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir yeni yıl geçirmenizi dilediler.. 

 

 

 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız yeni yılınızı  kutladılar. Gönlünüzce bir yeni yıl  geçirmenizi dilediler. 


 

Galata Köprüsünde Gala Life'yı Hemşerilerimz Bedirhan Yıldız ve Ayvaz Yıldızla  birlikte İşleten Fas-Cezayirli Fakat Karslı-Ardahanlı Hemşerimiz Selma Ergin (SALİMA  ERRGUYEG) yeni yılınızı kutladılar. bütün istanbulluların yeni yılı kutladığını ifade eden Selma Hanım, Kars-Ardahanlıların içinde olmak ta ayrı bir duygu. Hepinizi çok seviyorum dediler. 


GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

 

AFRODİT RESTAURANT YENİ YIL YILINIZI KUTLADI..

 

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar yeni yılınızı kutladılar. Mesajlarında “yeni yılın barışa, kardeşliğe vesile olmasını dilyerek, hep birlikte nice yıllara dediler. 

 

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

 

GALATA OFROZ BALIK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları yeni yılşınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..


GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..


 

 

GALATA SEMBOL YENİ YILINIZI KUTLADI


 

Galta Sembol Balık İşletmecilerinden Akif Yıldız, Fatih Yıldız, Serhat Yıldız yeni yılınızı kutladılar. hepbirlikte nice yıllara de4diler.

 

 

 

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın yeni yılını kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun” dediler.

 

 

NOT : Restaurantların detayı için resimlere tıklayınız...

ETİKETLER : GALATA KÖPRÜSÜ TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya