İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ 2018 RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Bu haber 2018-06-15 16:58:48 eklenmiş ve 363 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

İş Dünyası,  Sivil Toplum Örgütleri -Dernekler, Siyaset-Sanat Dünyamız 2018 Yılı Ramazan ve Kurban Bayramınızı Birlikte Kutladılar. 

 

Bayramınızı  Kutlayan İş-Siyaset-STK-Sanat Dünyası Hemşerilerimiz, Firma ve Dernekler...

 

 

ARDAHANLI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ AKPINAR, ÇERKEZ  ve ÇOBAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Bölge İş-stk-siyaset dünyamızda belediye başkan yardımcılıklarıyla giderek öne çıkan hemşerilerimiz Esenyurt Beldiye Bşk Yrd. Togay Çoban, Sancaktepe Meclis Üyeleri Başkanı ve Ak Parti İl Meclis Üyesi Turgay Akpınar, Ataşehir Bld. Bşk. Yrd. Orhan Çerkez hemşeri camiamızın bayramını kutladılar. 

ORHAN ÇERKEZ

 

Ardahan özelinde, Serhat Bölgesi genelinde 2000'li yıllardan itibaren bölge  İş-STK-Siyaset-Sanat yapılanmamız giderek sağlam bir şekilde gelişmeye  başladı. Bu yapılanma İstanbul başta olmak üzere giderek bölge nüfusumuzu temsil eden şahsiyetlerde ortaya çıkarmaya başladı. Hatta nüfusumuzun 1. olduğu bölgelerde adları belediye başkan adayları arasında artık sıklıkla geçmeye başlayan hemşerilerimiz ortaya çıkmaya başladılar. 

 

Turgay Akpınar

Ardahan Tanıtım günlerinde İstanbul'daki etki ve etkinlikleriyle tanımaya başladığımız Sancaktepe Meclis Üyeleri başkanı Turgay Akpınar, 2017 yılında Ataşehir Belediyesi Bşk Yrd. getirilen Orhan Çerkez, Esenyurt Beldiye Bşk Yrd. Togay Çoban bu anlamda öne çıkan 2-3 hemşerimizden sadece bazıları. Bu hemşerilerimiz değişik partilere mensup olmalarına rağmen toplumsal alan söz konusu olduğunda partilerini bir kenara bırakıp Ardahanlı kimliği ile öne çıkmayı her zaman bildiler. Toplumsal zeminde-STK yapılanmamız içinde samimiyetleri çalışkanlıkları ile ön plana çıktılar. Hemşeri camiamızın taktirini kazandılar.

Togay Çoban Esenyurt ile ilgili görsel sonucu

 

Esenyurt Bld Bşk Yrd. Togay Çoban

 

Her bayram, yeni yıl ve etkinliklerde hemşeri camiamızı unutmayan başkanlarımız bu bayramda da hemşeri camianızın bayramını  kutladılar. Herkesin gönlünce bir bayram yaşamasını, bayramın ülkemize barış-huzur getirmesini dilediler.

 

 

Belediye Başkan Yardımcıları,  2018 yılının mübarek aylarının her alanda hemşeri camiamızın birbiriyle buluştuğu-bütünleştiği, siyasette, kamuda, bürokraside, yerelde, iş dünyasında hak ettikleri yerleri aldıkları, her alanda kendilerini en iyi şekilde temsil ettikleri bir olmasını  diliyor, sağlık-huzur dolu, sıkıntısız bir bayramlar  diliyoruz dediler.

 

 

 

 

BEYKOZ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HANİFİ DİLMAÇ, BEYKOZLULARIN BAYRAMINI  KUTLADI...

 

Beykoz Ak Parti İlçe Başkanı Karadenizli olan M. Hanifi Dilmaç fahri bir hemşerimiz. Hemşeri camiamızın sorun ve sıkıntılarını taşıdıkları çözüm buldukları bir insan olması dolayısıyla her bayram yeni yıl hemşerilerimize karşı duyarlılığı ile öne çıkmatadır. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da hemşeri camiamızın bayramını kutladılar.

Beykoz Çavuşbaşı beldesinin mimarlarından, Çavuşbaşı mahllesi Beykoz’a bağlanmadan bir dönem belediye başkanlığı yapan, yerel yönetim alanında Beykoz’un her dönem önde gelen yöneticisi olan, ortaya koyduğu icraatlarıyla, katkılarıyla, kişiliğiyle, Beykoz’un İstanbulun en değerli ilçesi olma yolunda tüm Beykozluların sevdiği-saydığı bir kişilik olan 3-4 dönem Beykoz Bld. Bşk Yrd. yapan Karadenizin  yiğit evladı Beykoz Ak Parti İlçe Başkanı M. Hanifi Dilmaç herkesin bayramını kutladılar.

 

Dilmaç, Çok değerli Beykozlu hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

 Hanefi Dilmaç

 

Beykoz Ak Parti İlçe Başkanı

 

SARIYER BLD. BŞK YRD.MIZ EKREM TEKCE BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Bölge STK yapılanmamızın en önemli aktörlerinden biri olan, birçok derneğin kurulması, kurucu başkanlık, YK Üyeliklerinin yanı sıra Sarıyer Bld. CHP Meclis üyesi, Sarıyer bölgesinde bölge STK yapılanmamız, bölge nüfusumuz açısından en önemli aktörlerden biri Tekçe, Her ne kadar resmi olmasada bölgemiz açısından açısından bölge nüfusmuzun temsilci ve BLD. Bşk. Yrd. cılığı misyonunu yürüten bir hemşerimmiz Tekce. İş alanında da Şişli Yeşim Kebap Salonun işletmecisi olan Ekrem Tekçe Bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.


 

Yeşim Kebap -EkremTekçe

 


 

 

 

 

İŞ DÜNYAMIZIN DEVLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

İŞ-SİYASET -STK DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Bölge İş dünyamızın önde gelen devleri başta olmak üzere, iş dünyası, firmalar, Sivil Toplum Örgütleri, Dernekler, Kanaat Önderleri, Siyaset -Sanat Dünyamızın Güzide Temsilcileri Bayramınızı Kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler. 

 

 

BÖLGE İŞ-STK DÜNYAMIZIN LİDERİ YAKUP SÜT BAYRAMINIZI KUTLADI…

 

Bölgemizin, ülkemizin ortaya çıkardığı en büyük değerlerden, bölge İş-STK dünyamızın en önde gelen temsilcilerinden iş adamı Yakup Süt Bayramınızı kutladı. Özellikle 2005'ten sonra dernekler, sivil toplum kurumlarının ortaya çıktığı zaman diliminde lider, önder ve örnek kişiliği ile öne çıkan Süt, STK olayının sağlıklı bir şekilde oturması yönünde en büyük rolü oynadı.  İş-STK dünyamızın tartışmasız lideri olduğunu 2000'lerde STK alanında tüm toplumsal kesimleri bir araya getiren, siyaset üstü duruşuyla tüm toplumsal kesimleri birbiriyle buluşturan, derneklere katkı yapan, iş dünyasının katkı yapmasını sağlayan çalışmalarında gördük. Bu çalışmalardan sadece bir iki örnek verirsek, Ardahan Federasyonunun kurulduğu yıllarda o zaman en önemli katkıyı yaptığı gibi, Hoçvan Federasyonunun trilyonluk mülke kavuşmasının mimarlarından oldu. Hoç*Fed federasyonu bölge ve ülke genelinde STK olayının önünü açan en büyük çıkışlardan biri oldu... Bu anlamda bölgemizin, ülkemizin yetiştirdiği en büyük değerlerden biridir Yakup Süt…

 

Süt yayınladığı bayram mesajında, "Bayram birlik, beraberlik, paylaşmak, barışmaktır. Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Emeğin, barışın, özgürlüğün, her alanda demokrasinin hayat bulduğu bir ülke dileğimizle bayramınızı kutluyor,  bayramlar manevi değerlerimizin en üst seviyeye çıktığı özel günlerdir...

 

 

 

BARAN KORKMAZ BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Yabancı fonların Türkiye’deki çeşitli firmalara yatırım yapmasını sağlayan, Ülkemize Uluslarası Sermayenin girişine öncülk eden ve bu anlamda ülkemizin en önemli stratejik firmalarından biri olan  SBK Holding’in sahibi İş Adamı Baran Korkmaz Bayramınızı kutladılar.

 

Korkmaz, “Dünyamızın  huzur ve barış içinde olmasını istiyoruz. Dünya genelinde savaş ve kaosların bitmesini istiyoruz. Seçim arifesine denk gelen bayramların ülkemize huzur demokrasi barış getirmesini diliyor,herkesin bayramını kutluyoruz dediler.

 

ARSLAN BAYRAMINIZI KUTLADI...

Türkiyenin en önemli milli markalarından birine dönüşen, döner alanında çığır açan, binlerce insanın döner salonlarını açmasını tetikleyen, binlerce insanın  ilham  aldığı yerli gıdayı öne çıkararak ülkemizin yabancı gıdaların zehirinden, obozite vb. çağın vebalarından koruyan stratejik bir firma Bayramoğlu Döner.

 

 

Bayramoğlu Döner'in İşletmecilerinden İbrahim Arslan ve Halim Arslan hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını kutladılar. sağlık, esenlik dolu bir bayram diliyoruz dediler.

 

 

BAYRAMOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

VOLKAN SÜT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

İş Dünyamızın önde gelen temsilcilerinden, sivil toplum alanına, derneklere, toplumsal alana yaptığı katkılarla öne çıkan gemç değerlerimizden iş adamı  Volkan Süt Bayramınzı kutladılar.

 

 

“Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile  Bayramınızı Kutlarız” dedi.


 

İMPARATOR  BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

İş dünyamız içinde imparator lakabı ile bilinen Volkan Kaya Bayramınızı kutladılar. Kaya, Bayramın kardeşlik, barış, huzur ve İslam dünyasının birliğine vesile olmasını dilyor, Müslüman Kürt halkı başta olmak üzere savaşsız sömürüsüz bir dünya dilyoruz dediler. 

DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

 

 

 

 

TURİNN CATERİNG FİRMASI,

VEYSEL ÇAMLI  BAYRAMINIZI 

KUTLADI

 

Veysel Çamlının sahibi olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz dediler.

 

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına eb duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

 

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 

 

 

 

İDEAL GROUP’UN SAHİBİ NASİP BAĞCI

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan ideal group Firmasının sahibi Nasip Bağcı Bayramınızı kutladılar. Bağcı, "Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz" dediler.

 

İDEAL GROUP  Bütün Detaylar için Tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

CANKOÇ GIDA AŞ. SAHİBİ İRFAN KOÇ

BAYRAMINIZI  KUTLADILAR...

 

İstanbul Boğazı turizm ve hizmetsektörü dendiğinde ilk akla gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 

Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

 

İşalanında onlarca insanı  istihdam eden Koç, herkesin Ramazan bayramını kutlayarak, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayrama  girmenizi, Kurban Bayramınızıda aynı güzellikte geçirmenizi dilerim dedi.

KANDİLLİ BALIKÇISI- KÖFTECİ İRFAN TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...


 

 

 

PROFESYONEL HİZMETLER - ZAFER SURAL

BAYRAMINIZI KUTLADI...

Profesyonel  Hizmetler Firmasıyla gökdelenler, bankalar,özel-tüzel firmaların temizlik işlerini yapan profesyonel Temizlik Hizmetleri firması ülkemizin önde gelen firmalarından. Bünyesindeyüzlerce insan çalışmaktadır.

Firmanın Kurcusu ve Sahibi Zafer Sural aynı zamnda sivil toplumörgütleri içinde aktif aldığı görevlerle de öne çıkan bir isim. Sural hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını kutluyoruz dediler. 

 

 

PROFESYONEL HİZMETLER TÜM DETAYLAR...

 

 

 

 

SAFFET BALIKÇILIK BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman en ön saflarda olan Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz Bayramınızı Kutladılar.  Yılmaz, Bize gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsimizdendir. Kalplerin  Allah sevgisi ile yuvalarımızın huzurla dolu olduğu  bir bayram diliyoruz.

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

 

BİŞAR ŞİRİN BAYRAMINIZI KUTLADILAR... 

 

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden biri hemşerimiz Bişar Şirin. Şirin,  İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren Mwerih Pastanelrinin sahibi. Kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, organik-doğal ürün konseptiyle de bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır. 


Her Bayram olduğu gibi bu bayramda bayramınızı kutlayan Şirin, gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...

 

MERİH PASTA -

 

MERİH PASTAHANELERİ

 

TIKLAYINIZ...

 

 

OKAN GİYİM BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Tekstil sektöründe önde gelen hemşerilerimzden Ergül Altan Bayramınızı kutladılar. Sağlık esenlik dilediler.

 

OKAN GİYİM TIKLAYINIZ...

 

 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  Ramazan ve Kurban Bayramınızı kutladılar.

 

 

Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

 

Yıldız mesajında, iş-stk dünyamız başta olmak üzere,hemşeri camiamızın, herkesin bayramını kutluyor, huzur-sağlık-esenlik dolu nice bayramlar diliyoruz dedi. 

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI TÜMDETAYLAR TIKLAYINIZ...

  

 

 

STK GRUP'UN KURUCUSU İŞ ADAMI MAHMUT MORKOÇ

BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

STK Grup inşaat sektöründe hayallerinizi gerçeklere dönüştüren bir firma olarak Türkiyenin dört bir yanında ortaya çıkardığı eserlerle, imza attığı projelerle hayallerin ötesinde eserlere imza atan bir inşaat firması olarak öne çıkmaktadır.

 

Morkoç yayınladığı mesajdaBayramın insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, geçen yılların olumsuzlukların unuttukları bir bayram olmasını diliyoruz dediler.

 

STK GRUP-SANCAKTEPE  TÜM AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile  ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler Bayramınızı Kutladılar...

 

Sinan Öztürk

 Bahri Öztürk 

 

 

Öztürk Kardeşler -  İslam dünyasının bütün Müslüman kardeşlerimizin, hemşeri camiamızın bayramını kutluyor, bayramın ülkemize huzur, mutluluk getirmesini diliyoruz dediler.

 

SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ

TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

AFRODİT RESTAURANT ULAŞ AVŞAR BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar Bayramınızı kutladılar. Mesajlarında “Bayramların barışa, kardeşliğe vesile olmasını dilyor,herkesin bayramını kutluyoruz” dediler.

 

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

 

 

 

YILDIRIM İNŞAAT- CASİM YILDIRIM BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Yıldırım İnşaatın Sahibi Casim Yıldırım Bayramınızı Kutladılar. Sağlık ve esenliğin hakim olduğu, bütün çoçukların mutlu olduğu bir bayram dilediler.

 

YILDIRIM İNŞAAT DETAYLAR...

 

 

 

 

BÜLENT MAVZER YENİ YILINIZI KUTLADI....

 

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi Bülent Mavzer Bayramınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser ise Nebioğlu Döner. Nebioğlu Döner de Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında yüğkselen Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında ilk sıralara çıkmaktadırlar.

 

 

Mavzer - Herkesin gönlünce yaşayacağı bayramlar dileyerek, bayramın kardeşlik, huzur -esenlik duygularımızı pekiştirmesini diliyoruz dediler. 

 

SİTE ET- SİTE KEBABPÇISI BÜTÜN AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 


NEBİOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız Ramazan ve Kurban Bayramınızı  kutladılar. 

 

 

NEBİOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ...


 

ÖZCAN MAVZER BAYRAMINIZI  KUTLADI


 

Nefis Et, Nefis Gıda Firmasının kurucusu Özcan Mavzer Bayramınızı  kutladılar. Nefis Et, Nefis Gıda, 30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile tanınan Özcan Mavzerin kurduğu et dağıtım firması. Nefis Et firması sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri. 

Nefis Et, Nefis Gıda Bütün Detaylar tıklayınız...


 

 

 

 

YILMAZLAR PETROL BAYRAMINIZI KUTLADI

 

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz Bayramınızı Kutladı...

 

YILMAZLAR PETROL Ayrıntılar için Tıklayınız...

 

 

KAYALAR GIDA İNŞAAT-OTOMOTİV YENİ YILINIZI KUTLADILAR... 

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, inşaat-emlak, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda - İnşaat LTD ŞTİ'nin firmasının sahipleri Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler Bayramınızı Kutladılar. Serdar Kaya, Bayram, dost, akraba ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ve Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında marketlerden büfelere, döner salonlarına birçok firmayı bünyesinde barındıran Selçuk ve Serdar Kaya'nın sahibi olduğu Kayalar Gıda LTD ŞTİ firması bayramınızı kutladılar

 

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 

 

 

GALATA KÖPRÜSÜ ESNAFIMIZ

 

BAYRAMINIZI KUTLADILAR....

 

 


Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnafımız bayramınızı kutladılar. 

 

İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm, restaurant-hizmet sektöründe ülke ekonomisine, İstanbula önemli katkılar, önemli bir katma değer katan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, Siyaset, Sanat, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların, İstanbullular, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını kutladılar. 

 

 

CAFE DE TAVUK BAYRAMINIZI  KUTLADI


Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir bayram geçirmenizi dilerim dedi.

 

 

Cafe De Tavuk - TIKLAYINIZ...


 

 

YILDIZLAR RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 

Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız. bayramınızı  kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

 

 

 

 

YAKA BALIK YAKA BALIK BAYRAMINIZI  KUTLADI... 

 

 

 

Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Mehmet Yıldız, Fatih Yıldız bayramınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.

 

 

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALATA ALTIN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

İstanbul Galata Köprüsünden Turizm-Hizmet sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi, deneyimi ve uzmanlığı ile öne çıkan hemşerilerimizden GALATA ALTIN BALIK Restaurantın işletmercisi Ergin Yıldız Bayramınızı Kutladılar.

 

 

İstanbul Galata Köprüsünden Turizm-Hizmet sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi, deneyimi ve uzmanlığı ile öne çıkan hemşerilerimizden Ergin Yıldız'ın işlettiği Galata Altın Balık Restaurant Bayramınızı Kutladılar. Yıldız, gönlünüzce bir bayarm geçirmenizi dileyerek sağlık, esenlik dilediler. 

 

GALATA ALTIN BALIK  RESTAURANT  TIKLAYINIZ...

 

 

NEPTÜN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimleriyle ön planda olan hemşerimiz  Mesut Altun Bayramınızı Kutladılar. Altun, bayramın İslam dünyası, Müslümanlara ve  ülkemize  barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

 

 

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 

 

 

GALA LIFE RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Galata Köprüsünde Gala Life'yı Hemşerilerimz Bedirhan Yıldız ve Ayvaz Yıldızla  birlikte İşleten Fas-Cezayirli Fakat Karslı-Ardahanlı Hemşerimiz Selma Ergin (SALİMA  ERRGUYEG) Bayramınızı kutladılar. Bütün Müslümanların bayramını kutladığını ifade eden Selma Hanım, Kars-Ardahanlıların içinde olmak ta ayrı bir duygu. Hepinizi çok seviyorum dediler. 

 

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram  geçirmenizi dilediler. GALA LİFE RESTAURANT TIKLAYINIZ... 

 

 

 


AVŞAR YAPI- İNŞAAT BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Avşar Yapı-Avşar İnşaat’tan Zafer, Güngör, Erol Avşar kardeşler  Bayramınızı Kutladılar

 

AVŞAR YAPI- İNŞAAT TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADI

Bölge iş- stk dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan Burhan Şit, Osman Avşar Bayramınızı Kutladılar...Şit, "Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun" Dedi.

 

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT tıklayınız...

 

 

YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

Kurucusu ve sahibi Mehmet Yıldız'ın olduğu firma Zemin Kaplama uygulama, zemin, yüzey bakım ve onarım alanlarında ülkemizin profesyonel firmalarından biri Yıldız İnşaat Epoksi Firmasının sahibi Mehmet Yıldız bayramınızı kutladılar.


Yıldız, "Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun! dedi.


YILDIZ İNŞAAT EPOKSİ FİRMASI TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

METİN BİNGÖL BAYRAMINIZI KUTLADI

 

İstanbulun çeşitli semtlerinde işlettiği Turistik Restaurantlarla öne çıkan Beyoğlunda tarihle-turizmle iç-içe en güzel balık restaurantlarından biri olan Cihangir Balıkçılık Restaurantın işletmecisi Metin Bingöl Bayramınıozı kutladılar.

 

 

CİHANGİR BALIKÇISI Detaylar Tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

GRUP ÇAPAN ET YENİ YILINIZI KUTLADILAR...

 

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASININ GİDEREK YÜKSELEN DEVİ GRUP ÇAPANET'İN SAHİBİ ÖNDER ÇAPAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

İstanbul Avrupa Yakasında Arnavutköy'den, Habiplere, Oradan Sultangazi'ye  Gıda sektörü başta olmak üzere Çapan Et, Grup Çapan Et  marketleriyle hizmet veren, aynı zamanda  bölgemizin birçok STK'sında aldığı görevlerle öne çıkan Önder Çapan ve kardeşleri Bayramınızı kutladılar.

 

Çapan yayınladığı Bayram mesajında "Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Bayramınız mübarek olsun." dediler.

 

ÖNDER ÇAPAN KİMDİR TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

GURUP ÇAPAN ET TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

 

 

 

EMEK MATBAA BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

İş adamlarımızdan Turgay Zorbanın sahibi olduğuı Emek Matbaacılık ve Ajans Bayramınızı kutlayarak gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler. 

 

EMEK MATBAACILIK TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

 

KOMAR YAPI GURUBU ERKAN DOĞAN BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Genç İş Adamlarımızdan  Erkan Doğan'ın sahibi oldukları  Komar Yapı, Komar İnşaat, Komar Yapı  Gurubu Bayramınızı  kutladılar. Doğan, Bayramın ülkemize barış huzur getirmesi kırgınlık ve kırılmaları bitirmesi dileğiyle herkese sağlık-sıhhat, esenlik dolu bir bayram diliyoruz" dediler.

 

KOMAR YAPI , KOMAR İNŞAAT TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ (STK-STÖ),

 

DERNEKLERİMİZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR 

 


BAYRAMINIZI KUTLAYAN STK - DERNEKLER

 

HOÇVAN DERNEKLER FEDERASYONU (HOÇ-FED) BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Hoçfed Başkanı Latif Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bayramınızı kutladılar.

 

 

HOÇVAN DERNEKLER FEDERASYONU Detaylar için tıklayınız...

 

 

ARDAHAN EĞİTİM VAKFI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Ardahan Sivil Toplum Yapılanmasında müstesna bir yere sahip olan Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar ve Yönetim Kurulu üyeleri Bayramınızı kutladılar. 

 

 

VAKFIN GENEL SEKRETERİ ve HOÇ-FED ÜYESİ GÖLGELİ KÖYÜ DERNEĞİ

BAŞKANI FUAT AVŞAR'DA Bayramınızı KUTLADILAR...

 

Avşar , huzur barış, kardeşlik dolu bir bayram dilediler.

 

ARDAHAN EĞİTİM VAKFI TIKLAYINIZ...

 

 

AVRUPA YAKASI  ARDAHANLILAR DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

 

 

 

Sultangazi’de ki il-ilçe-köy derneklerinin yönetimini ortaklaşa oluşturdukları derneğin Başkanı Akın Bozkaya ve yönetimi bayramınızı kutladılar.

 

Sultangazi Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği Başkanı Akın Bozkaya,

 

Derneğin YK üyesi Alican Demir 

 

 

Başkan Vekili Yavuz Uzunkaya

 

 

 

AVRUPA YAKASI  ARDAHANLILAR DERNEĞİ tıklayınız...

 

 

HOÇ-FED ÜYESİ DAĞCI KÖYÜ DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR... 

 

 

Hoç-Fed Üyesi Dağcı Köyü (TİKOŞ) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Yıldız ve YK üyeleri bayrmınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler.

Birçok STK'da aldığı görevlerle öne çıkan Başkan Erol Yıldız aynı zamanda günlük-8-10 bin kişilik kapasiteye sahip Efe Set Yemekleri, Efe Ev Yemekleri, Efe Set Catering, Efe Catering yemek firmasının da sahibi. 


EFE SET YEMEKLERİ TIKLAYINIZ...

 

 

İSTANBUL ARDAHAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI 

AHMET DEMİRBAŞ ve YÖNETİMİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

Demirbaş yayınladığı yeni yıl mesajında, Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara! dedi.

 

ARDER YONETİM KURULU

 

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Sarıyerde uzun zamandır Ardahan Dernekçiliği, ve Ardahan lobiciliği ile ilgili büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluk Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi Bayramoğlu Derneğinin Merkezini Sarıyere Taşımasıyla son buldu. Artık 24 saat açık lokaliyle, sekreteryası ile halkı dört-dörtlük temsil eden STK yapılanmasıyla Sarıyer Merkezde bir Ardahan derneği var. 

Bölgemizin başarılı iş adamlarından Devriş Arslanın başkanı olduğu Bayramoğlu Derneği Başkan ve Yönetimiyle birlikte Bayramınızı kutladılar. Arslan Yayınladığı Mesajında, Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle... Yeni Yılınızı Kutluyoruz dediler.

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ TÜM AYRINTILAR TIKLAYINIZ...

 

 

 

 

Süreyya Çinik Bayramınızı Kutladı

Bölgemiz  Sivil Toplum Örgütleri (STK) dendiğinde, Doğu Anadolu, Serhat Bölgesi dendiğinde, Sarıyer dendiğinde  akla ilk gelen isimlerden biri Süreyya Çinik. Bölge bazında iki dönem iş adamları derneği başkanlığını yapan Çinik,  bölgemize lobi kelimesini kazandırdığı gibi,  bölge bazında STK’larla ortak etkinlikler yapabilen, bölge tarihinde ilk kez federasyonları, iş –sanat-siyaset  dünyasını bakanından, milletvekilne, belediye başkanından kanaat önderlerine hem İstanbul metroplunde,hemde bölgede herkesi ve kesimi bir araya getirmeyi başarabilen tek isimdi. Çinik CHP de ön sıralarda aktif siyaset yapmasına rağmen, STK’larda görev aldığı dönemlerde temsil ettiği STK’yı en iyi şekilde siyaset üstü tutan duruşuyla da en çok takdir toplayan isimlerdendi. Çinik, STK alanında bölge bazında en büyük öğretmenlerden biri oldu. Çinik, Bayramınızı kutlayarak, bayramların geçmiş yılların sıkıntı-kırgınlık-dargınlıkların  bitirilmesine vesile olmasını dilediler.

 

Özcan Yıldız Bayramınızı Kutladı...

 

İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, Çinik’in görev yaptığı süre boyunca İş Adamları Örgütlerinde, İstanbul'dan Yurt dışında (Kürdistan Bölgesi -Başur) ve yurt içinde gıda, inşaat, ihracat işi yapan İş Adamlarımızdan Özcan Yıldız’da STK yapılanmasının oturması için en iyişekilde koşan isimlerden biri. Yıldız,  iş adamlrı derneğinde yönetici olduğu  dönemlerde adeta bir asker gibi her zaman her yerde toplumsal alana yaptığı hizmetlerle ön plana çıkmıştı.

 

 

Yıldız, bayramların ülkemize ve dünyamıza barış-huzur, demokrasi getimesini diliyor, herkesin bayramını kutluyoruz dediler.

 

 

 

 

 

EYUP KARSLILAR DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

Eyüp Karslılar Derneği Başkanı İsrafil Aslanoğlu ve Yönetimi Bayramınızı Kutladılar

 

EYUP KARSLILAR DERNEĞİ tıklayınız...

 

 

 

 

PANİG DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Beykoz Ardahan Dernekleri içinde Ardahan ve bölge nüfusuna yönelik çalışmalarıyla, hizmetleriyle bütün Doğu Anadolu Nüfusunun takdirini kaznan bir dernek olan Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Panig Derneği Başkanı Memet Yıldız, Bşk Yrd. Senem Yılmaz, Davut Demir  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bayramınızı kutladılar. 

 

 

PANİG DERNEĞİ BÜTÜN DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

ALATTİN KILIÇ BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Beykoz Ardahan Dernekleri Başta olmak üzere, Sivil toplum örgütleri içinde en önemli aktörlerden biri olan Alaattin Kılıç her zaman olduğu gibi bayramınızı kutladılar. Gönlünüze göre bir bayram geçirmenizi dilediler. Kılıç, Beykoz Ardahanlılar Derneğinin kurucusu, Ardahan derneklerinde aldığı görev ve misyonun yanı sıra sendikalarda, Beykoz Okul Aile birliği başta olmak üzere Beykoz’da birçok STK’da aldığı görev ve misyonla  öne çıkan adeta Beykozun simgelerinden bir isim.

 

 

 

 AŞKIN ŞİT BAYRAMINIZI KUTLADI...

hoçvan dernekler federasyonu doğu medya ile ilgili görsel sonucu

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed) üyesi Xımıli Derneği Başkanı Aşkın Şit ve Yönetimi bayramınızı kutlayrak gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...

 

XIMILİ DERNEĞİ Bütün Detayalar Tıklayınız....

 

 

 

KÜÇÜK SÜTLÜCE (XARZİYAN-ŞİŞKA) KÖYÜ DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 Küçük Sütlüce Derneği Başkanı Turgay Kafkasyalı ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar. Kafkasyalı Yayınladığı Bayram Mesajında; Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, bayram gönlünüzce olsun dediler.

 

KÜÇÜK SÜTLÜCE DERNEĞİ TÜM DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

 

SANCAKTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

Sancaktepe Ardahanlılar Derneğinden Dernek Başkanı Barış Karahan, Bşk Yrd. Gazi Karakurt ve Dernek Yönetimi Bayramınızı Kutladılar.

 

SANCAKTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ TÜM DETAYLAR...

 

 

 

 

 

MURKA (BİNBAŞAR) DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR. 

 

 

Murka Binbaşar Derneği Başkanı Fikret aktürk , Murka Derneği YK üyesi  Aydın Tağ, Yılmaz Usta.. Bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler. 


 

 

YAŞAR GÖKDEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Hoç-Fed Üyesi Haci Ali Derneği Başkanı Yaşar Gökdemir bayramınızı Kutladılar. 

 

 

 

AYHAN ÖZTÜRK BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 
 
Hoç-Fed Üyesi Sıxırpet Dernek Başkanı Ayhan Öztürk ve Yönetimi Bayramınızı Kutladılar. 
 
 

SAİDOĞLU ET LOKANTASI BAYRAMINIZI  KUTLADI...

 

Küçükköyde ortaya koyduğu lezetlerle herkesimden insanların en çok yemeklerini sevdiği Saidoğlu Et  Lokantasının İşletmecisi Öner Tüymez Bayramınızı Kutladı.

 

Tüymez, Tüm dost arkadaş ve kardeslerimin  bayramını canı gönülden kutlar sağlık ve esenlikler dilerim

 

 

SAİDOĞLU ET LOKANTASI tıklayınız...

 

 

 

 

TURGAY KAYA BAYRAMINIZI  KUTLADI

 

Bölgemizin birçok derneğinde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, üyelik ve iki dönemde Hoç_fed üyesi Xımıli Derneği Başkanlığını yapan, Kayalar Oto Alım –Satım firmasının sahibi Turgay Kaya Bayramınızı kutladılar...

 

KAYALAR OTO ALIM-SATIM TIKLAYINIZ...


 

 

 

AVŞAR VİNÇ BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

Avşar Vinç Firmasının sahibi Güntay Avşar Bayramınızı Kutladılar. Sağlık-Huzur dolu bir bayram dilediler. 


AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

 

 

 

 

 

 

SULTANBEYLİ PARİS CAFE'NİN İŞLETMECİLERİNDEN ERHAN KILIÇ

Bayramınızı KUTLADI...

 

PARİS CAFE TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

 

KARINCA MATBA BURHAN SÜT BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Karınca Matbaanın sahibi Burhan Süt Bayramınızı Kutladılar. Sağlık-Huzur dolu bir bayram dilediler. 


KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

 

 

 

 

İSKENDEROĞLU TESİSLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

İskenderoğlu Tesisleri – Şevket Yıldız

 

Yıldız, acı, keder, hastalığın, sıkıntının olmadığı nice yıllara dedi.

ETİKETLER : İŞ - STK - SİYASET-SANAT DÜNYAMIZ BAYRAMINIZI KUTLADILAR...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya