SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmalr Yeni Yılınızı kutladılar. Huzur-baş sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..
Bu haber 2017-08-31 00:12:23 eklenmiş ve 1202 kez görüntülenmiştir.

SARIYER İŞ-STK-SİYASET-SANAT DÜNYASI YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

Sarıyer Sivil Toplum Örgütleri (STK), Siyaset, Yerel Yönetimi, İş Dünyamız ve Firmalr Yeni Yılınızı kutladılar. Huzur-baş sağlık dolu bir yeni yıl dilediler..

 

SARIYER BLD BŞK ŞÜKRÜ GENÇ YENİ YILINIZI KUTLADI.. 

Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yılda herdinden milletten, görüşten insanları birbiriyle buluşturan Sarıyer Belediyesi vbe başkan Şükrü Genç, Sarıyer’in bir hoşgörü ve kültürler mozaiği kenti olduğunu belirterek, “ 2019 yılının tüm dünyaya, ölüm değil kardeşçe yaşam, barut değil çiçek kokuları getirdiği bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 

 

MERKEZİ SARIYERDE BULUNAN SAFFET BALIKÇILIK

 

FİRMASI YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

 

Bölge İş-STK dünyamızın önde gelen, sivil toplum ve stk alanına, gençlik ve spora katkılarıyla her zaman ön saflarda yer alan deniz ürünleri, balık dağıtım ağının en önemli firmalrından  Saffet Balıkçılığın sahibi Saffet YIlmaz yeni yılınızı Kutladılar.  Yılmaz, barış, huzur, sağlık dolu bir yıl dilediler...

 

Saffet Balıkçılık- Saffet Yımaz

 

 

 

 

 

Süreyya Çinik Yeni Yılınızı Kutladı

Bölgemiz  Sivil Toplum Örgütleri (STK) dendiğinde, Doğu Anadolu, Serhat Bölgesi dendiğinde, Sarıyer dendiğinde  akla ilk gelen isimlerden biri Süreyya Çinik. Bölge bazında iki dönem iş adamları derneği başkanlığını yapan Çinik,  bölgemize lobi kelimesini kazandırdığı gibi,  bölge bazında STK’larla ortak etkinlikler yapabilen, bölge tarihinde ilk kez federasyonları, iş –sanat-siyaset  dünyasını bakanından, milletvekilne, belediye başkanından kanaat önderlerine hem İstanbul metroplunde,hemde bölgede herkesi ve kesimi bir araya getirmeyi başarabilen tek isimdi. Çinik CHP de ön sıralarda aktif siyaset yapmasına rağmen, STK’larda görev aldığı dönemlerde temsil ettiği STK’yı en iyi şekilde siyaset üstü tutan duruşuyla da en çok takdir toplayan isimlerdendi. Çinik, STK alanında bölge bazında en büyük öğretmenlerden biri oldu. Çinik, yeni yılınızı kutlayarak, yeni yılın geçmiş yılların sıkıntı-kırgınlık-dargınlıkların  bitirilmesine vesile olmasını dilediler.

 

Özcan Yıldız Yeni Yılınızı Kutladı...

 

İş Dünyası Başta olmak Üzere, Bölge STK'larımızda, Çinik’in görev yaptığı süre boyunca İş Adamları Örgütlerinde, İstanbul'dan Yurt dışında (Kürdistan Bölgesi -Başur) ve yurt içinde gıda, inşaat, ihracat işi yapan İş Adamlarımızdan Özcan Yıldız’da STK yapılanmasının oturması için en iyişekilde koşan isimlerden biri. Yıldız,  iş adamlrı derneğinde yönetici olduğu  dönemlerde adeta bir asker gibi her zaman her yerde toplumsal alana yaptığı hizmetlerle ön plana çıkmıştı..

 

 

ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİNİ İŞLETEN ERDAL YILDIZ 

 

YENİ YILINIZI KUTLADILAR

 

Aryas ve Aktan Şarküterleriyle batı ve doğu yiyecek içecek kültürünün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız Yeni yılınızı kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice yıllar dileyerek herkesin yeni yılını kutladılar..


 

ARYAS ŞARKÜTERİ, AKTAN ŞARKÜTERİ TIKLAYINIZ..


 

 

LİMANDA BALIK YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Sarıyerin en güzel mekanlarından biri olan, İstanbul Boğazı üzerinde eşsiz manzarası vdeniz ürünleriyle turizm sektöründe hizmet veren  Limanda Balık  işletmecilerinden Devriş Arsdaln, Adem Yıldız, İlkin Yılmaz ve Nedim Umuç Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

LİMANDA BALIK TIKLAYINIZ..

 

 

HAYDAR TOPÇU YENİ YILINIZI KUTLADI..

Erenler Kırathanesi İşletmecisi Haydar Topçu Yeni Yılınızı kutladı..Huzur, sağlık dolu bir yıl diledi..

 

SARIYER MC ROYAL YENİ YILINIZI KUTLADI..

Sarıyer Mc. Royal Adil Yıldız..

Sarıyer Mc Royal Firması bünyesinde bulunan Mc Ropyal Ünlü Mamülleri, Yıldızlar restaurant ve Elmas Kum ajı işletmecileri Adil Yıldız, Memet Yıldız, Gökhan Yıldız Yeni Yılınızı kutladılar. Huzurlu, bereketli sağlıklı bir yıl geçi,rmenizi dilediler..

Sarıyer M Royal Gökhan Yıldız..

 

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

Bayramoğlu Ev Yemekleri Firması İşletmecisi, Merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden ilkin Koç Yeni Yılınızı Kutladılar.. Sağlık, huzur dolu bir yıl dilediler.

BAYRAMOĞLU EV YEMEKLERİ TIKLAYINIZ.. 


TARİHİ BAKLALI TESİSLERİ İŞKLETMECİSİ CAVİT ŞİT ve  ARKADAŞLARI

YENİ YILINIZI KUTLADILAR

 

Arnavutköy’de cennetten bir köşeyi andıran 3. Havalimanına yakınlığı, doğal ortamının yanı sıra doğal organik et ve balık çeşitleri, doğal-organik kahvaltı çeşitleri, organik yiyecek yiyecek-içecekle öne çıkan Tarihi Baklıl Tesisleri İşletmecileri yeni yılınızı kutladılar. Sağlıklı huzurlu bir yeni yıl dilediler.     Baklalı Tesisleri işletmecilerinden Cahit Şit aynı zamanda merkezi Sarıyer’de bulunan  Bayramoğlu Derneğinin Yöneticilerinden sivil toplumve stk alanında da koşan duyarlı bir hemşerimiz.

 

YILDIZ MARKET, YENİ YILINIZI KUTLADI..

YILDIZ MARKET, SİYAMİ YILDIZ YENİ YILINIZI KUTLYARAK ESENLİKLER DİLEDİ.. 

YILDIZ MARKET TIKLAYINIZ..

 

 

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ

YENİ YILINIZI  KUTLADI...

 

Sarıyerde uzun zamandır Ardahan Dernekçiliği, ve Ardahan lobiciliği ile ilgili büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluk Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi Bayramoğlu Derneğinin Merkezini Sarıyere Taşımasıyla son buldu. Artık 2016-17 yılından beri 24 saat açık lokaliyle, sekreteryası ile halkı dört-dörtlük temsil eden STK yapılanmasıyla Sarıyer Merkezde bir Ardahan derneği var. 

 

Bölgemizin başarılı iş adamlarından Devriş Arslanın başkanı olduğu Bayramoğlu Derneği Başkan ve Yönetimiyle birlikte Yeni Yılınızı kutladılar. Arslan Yayınladığı Mesajında, Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle... Yeni Yılınızı Kutluyoruz dediler.

ETİKETLER : DOĞU MEDYA BAYRAMINIZI KUTLADI...
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İŞ-STK  MESAJLAR
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya